• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 balkon barem 130 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 1600 km/m2 balkon barem 130 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 balkon barem 130 m2

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 balkon barem 130 m2" pronađeno 288 nekretnina - prosječna cijena 866 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 79000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DERVENTA, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Hitno radi selidbe u inostranstvo prodajem fenomenalnu kucu (s namjestajem) u centru grada Dervente + uz prodaje kuce ide Audi Jaje besplatno za ozbiljne kupce: Kuca posjeduje: • alarmni ured • video nadzor • klima uredzaj • centralno grijanje (pelet) • podno grijanje • dvije nove....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 129.999 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca na dva sprata,prvi sprat 65m2,drugi sprat 65m2 ima odvojen ulaz plus ljetnja kuhinja na sprat 60m2. ispred prve kuce je parcela od 1000m2 kroz koju ide potok, iza ljetnje kuhinje nalazi se druga parcela od 1300m2 na kojoj se nalazi supa i objekat sa strujom,vodom i dozvolom za....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 130,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na sprat od 130m2, polunamjestenu. Dole veliki dnevni boravak sa kuhinjom,hodnik,ostava,kupatilo. Gore hodnik,3 sobe, iznad tavan. Pored jos jedna manja kuca sa nezavrsenim spratom u potkrovlju,u sklopu nje bunar,garaza. Pored kuce pecana,jos jedna garaza i mnogi pomocni....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Namjestena kuca sa izvorom vode i potokom kroz cijelo imanje.500m od magistralnog puta M17_Sarajevo -Mostar ..1500m od ukljucenja na autoput.Mirno naselje a kuca je izdvojena od ostalih. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Parking Internet....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 90.000 KM, 130,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

http://webpolaris.com/house/index.html Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem visoku prizemnicu u Banjaluci sa svim urednim papirima 1/1. Kuca je novorenovirana i namjestena. Balkon je duz citave kuce sa kojeg je predivan pogled. Gornji sprat: 2 spavace sobe sa velikim dnevnim boravkom i kuhinjom, kupatilo koje je renovirano. Sva sanitarija je nova.....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Početak gradnje 2009. godine. Zadnja faza (oluci i dimnjak) urađena krajem 2010. godine. Korišteni samo najkvalitetniji materijali. Vlasništvo 1/1, kompletna dokumentacija uredna, voćnjak, vlastiti prilazni put!!! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, LJEŠEVO, 120.000 KM, 134,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, MUSTAJBAŠIĆI, 85.000 KM, 135,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Bungalow stanje- novogradnja Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata sa garažom i prelijepim vočnjakom Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera.....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera. U neposrednoj blizini je kompletan sadržaj za lagodan život vas i vaših ukućana. Nekretnina posjeduje garažu i prelijepo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 199.900 KM, 140,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje kuću smještenu na području Starog Grada u naselju Mihrivode. Parcela je smještena između ulica Ispod Budakovića i Nerkesijina, u mirnom djelu grada gdje dominira zelenilo, tišina i lijep pogled. Od Sebilja i Baščaršije ste udaljeni jedan kilometar, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 159.990 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima cca 140m2 stambenog prostora, ljetnu kuhinju,podrum, ostavu i dvije garaze. Okucnice sa vocnjakom ima 1000m2 i prelijep pogled na zelenu povrsinu.U odlicnom je stanju,sve je novo, ima grijanje etazno na naftu ( cisterna 2000l)i na cvrsto gorivo.U tu cjenu ulazi i kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća kvalitetene gradnje, prizemlje i kat, sa okućnicom od 300 m2, u gradu, uredno vlasništvo Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 140,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca se nalazi u moluskoj rijeci cc140m2 stambenog prostora+podrum velicine 30m2+2manja podruma kuca je na sprat prizemje 2sobe kupatilo kuhihja 1sprat kuhinja,kupatilo,wc,4sobe Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM, 140,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje i sprat. Prizemlje je potpuno opremljeno i namješteno. Sprat nije izrađen. Građena 2002.godine. Posjeduje građevinsku dozvolu. Nalazi se u Hadžićima, ulica Brezovačke do broja 108., oko jedan i po kilometar od centra, uz put za Igman i Bjelašnicu. Udaljenost od Sarajeva....

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 95.000 KM, 140,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na lijepoj i mirnoj lokaciji, u novom naselju, Mionica 3, Opština Gradačac na putu za Tuzlu. Objekat je izgradjen 2000 godine na placu od 1000 m2. Korisne unutarnje površine 130 m2 plus garaža od ca. 30 m2. Desna strana prizemlja sastoji se od višenamjenske garaže. Ostale....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 95.000 KM, 144,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili zamjena za trosoban stan kuće 144m2, objekta 36m2, dvorište 504m2, nije plavljeno 2014. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 100.000 KM, 144,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 144,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na sprat, dva odvojena stana, pomoćna zgrada 36m2, šupa, grijanje centralno-etažno, kanalizacija standardna, garaža u sklopu kuće, od centra grada 4km, lijepo dvorište, nije plavljeno 2014.g itd. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 95.000 KM, 144,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat, pomoćni objekat, nije plavljeno 2014., centralno, etažno grijanje, katastarski izbod uredan. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 90.000 KM, 144,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća nije plavljena 2014.g., odvojeno ulazi u prizemlje i sprat, te mogu biti 2 stana, pomocni objekat pored se moze lako koristiti za nesto drugo, ima mokri cvor..Kanalozacija standardna, grijanje centralno etazno, voda gradska itd.itd. Moze zamjena za adekvatan stan u Doboju. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 144,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za adekvatan stan, kuću na sprat, dva odvojena ulaza, dvorišna zgrafa 36m2, lijepo mjesto. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 170.000 KM, 149,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Lemond nekretnine vam nude kuću nedaleko od centra Čapljine. Kuća ima 300m² stambenog prostora. Sastoji se od 2 kata i podkrovlja. Prvi kad je uređen te se sastoji od 2 sobe, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje te garaže i podruma. Drugi kat ove kuće nije uređen te je pogodan za gradnju....

 
 
 
  Kuća, DONJI HADŽIĆI, 100.000 KM, 150,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2020.,

www.nekretnine.ba

Prekrasna kuća na području Sarajeva | 150m² | 6 Soba!! Prekrasna dvospratna žuta kuća prodaje se na samo 14 km od Sarajeva. Kuća sadrži 150m², dvije etaže s po jednim balkonom, dvije kupaonice, dvije kuhinje i malo dvorište (ulaza u garažu sa automobilom). Kuća također uključuje podrum....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luca se nalazi 5 minuta hoda od centra grada ,odmah useljiva nedavno uradjena dva kupatila potpuno nove instalacije i oprema.Nalazi se na veoma velikom placu po potrebi mogla bi se jos jedna kuca izgradit do nje.U kuci se ne nalazi niko jer sam u inostranstvu i to je razlog prodaje.postoji....

 
 
 
  Kuća, SREDNJA OMANJSKA, 149.000 KM, 150,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Kuca okucnicom, garazom i dvorisnim zgradama. Centralno grijanje, javni i privatni vodovod, 2 kupatila. Mogucnost odvajanja u 2 zasebna stana. Detaljnije informacije preko email ili telefonski. gni.ag@me.com +43 660 435 3912 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Janji pored Bijeljine. Sastoji se od 2 sprata ukupno 150m². Kuca posjeduje dvoriste, garazu, bastu i spoljni wc. Prizemlje: 2 sobe, kupatilo i hodnik. I sprat: 3 sobe, kupatilo i 2 balkona. Grijanje na cvrsto gorivo i/ili struju. Namjestena i adaptirana! Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 111.999 KM, 150,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

kucu mozete pogledat na YOUTUBE-pod Title- home for sale megugorie. Mladen Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, OZIMICA, 93.000 KM, 150,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću od 150 m2 s dvorišnom zgradom od 75 m2 na građevinskom zemljištu od 7.000 m2 u Ozimici (pokraj Žepča). Kuća se sastoji od: - prizemlja u kojoj su dnevni boravak i kuhinja, dvije spavaće sobe te ostava; - prvog kata s tri spavaće sobe, balkonom i kupaonicom; - tavana.....

 
 
 
  Kuća, MILIĆI, 75.000 KM, 150,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca dogradjena 2014g,namjestena i useljiva,pored kuce garaza 15m2 +15m2 podrum ispod garaze.kuca se nalazi u prvoj zoni milica u blizini osnovne skole.posjeduje veliki plac na kome je moguca gradnja bilo kakvog objektainfo br 065808511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, DIVJAK, 130.500 KM, 150,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo komplet opremljenu kucu,sagradjenu po najnovijim standardima.vise informaca na Tel. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 288)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>