• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 što manje parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 1600 km/m2 što manje parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 što manje parking

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 što manje parking" pronađeno 455 nekretnina - prosječna cijena 991 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 95000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 36.900 KM, 29,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena garsonjera uknjižene površine 29m2 a stvarne 31m2 na V spratu! Sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, klima uređajem, parketima i keramikom. Iza zgrade je parking koji se ne plaća.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 29.500 KM, 33,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 33 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 45.000 KM, 34,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje studio apartman od 34m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Studio Apartman renoviran i u potpunosti opremljen od 34m2 sastoji se od jedne sobe sa kuhinjom, balkona, ulaznog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten do 1600 km/m2 što manje parking'
55.000 KM
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 35,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 35m2 sa galerijom u sklopu ApartHotela Vučko. Studio Apartman od 34,94m2 sastoji se od jedne dnevne sobe, galerije , ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Mokušnice, 30.000 KM, 35,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

U centru Bihaca,prodajem jednosoban stan od 35qm,stan ima balkon,podrumsku prostoriju,kao i zajednicku podrumsku prostoriju.Zbog svojeg atraktivnog i povoljnog polozaja,osim za stanovanje,uz manje izmjene,moze sluziti i kao poslovni prostor(npr.Apartman)Nalazi se u blizini svih javnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 29.000 KM, 35,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje studio apartman od 35m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Studio Apartman od 35m2 sastoji se od jedne sobe, ulaznog hodnika , kupatila i balkona sa pogledom na stazu Poljice....

 
 
 
  Stan, ZENICA, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Vikendicu sa dva sprata i podrumom. Prvi sprat veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i banja. Drugi sprat velika spavaca soba. Vikendica posjeduje priključke. Sa 804 m kvadratna zemljišta vikendica posjeduje i voćnjak sa više vrsta voća. Vikendica posjeduje sve uredne....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 38,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 55.000 KM, 40,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan prizemlje 40m2 + zatvoreni balkonon (lodja), novija gradnja iza trznog centra Omega u Lukavcu. Cijena sa namjetajem i ostavom je 55 000 km tel:061/844-559 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 55.000 KM, 40,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Lijepo stambeno naselje koje je udaljeno samo nekoliko metara od tržnih centara, škole, dječijih igrališta, ambulante te ostalih životnih fasiliteta, prednosti su koje će Vam olakšati život. Stan se nalazi na Ozimicna 1 kod šehidskog spomen obilježja ( 5 minuta od centra grada ).....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 48.500 KM, 41,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila. Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Luksuzno opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 41m² za prodaju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, 70.000 KM, 42,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan se nalazi u centru ,namjesten ,sve novo unjemu,42kvadrata,jednosoban,prodaje se sa namjestajem Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 40.000 KM, 42,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosobni stan u centru Sanskog mosta. Za više informacija nazvati na viber ili whatsapp +38641800885 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 43,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 43m2+galerija u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 43m2 sa jednom spavaćom, prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom i kuhinjom i galerijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 74.000 KM, 43,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 43m2 sa galerijom dodatnom sobom u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 43m2 sa jednom spavaćom, prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 48.000 KM, 44,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve dodatne informacije na tel. 065/ 879 - 472 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking .

 
 
 
  Kuća, FOČA, 68.000 KM, 45,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom, površina zemlje iznosi 1726m2 dok stambena površina kuće iznosi 45m2. Kuća se nalazi u Foči, 5 minuta od centra Foče. Prilaz kući je asfaltiran. Kuća je sagrađena prije rata, ali je potpuno renovirana nakon završetka rata. Kuća se sastoji od velikog dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 67.500 KM, 45,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u centru Mostara, na adresi Kralja Zvonimira br. 20 (soliter kod prodajnog centra Stjepana Radica). U blizini stana su svi bitni sadrzaji: osnovne skole, srednje skole, fakulteti, trzni centrovi, trznica, Stan ima 45 km2, nalazi se na IX katu zgrade s liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 50.000 KM, 45,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekat je 45 kvadratna metra, sadrzi 5 prostorija + wc. U objekat se moze pristupiti sa vana i iz zgrade tako da se moze odvojiti da bude i stan i poslovni prostor. Kanalizacija i voda je u najboljem redu, kao i struja i plin. Ispred samog objekta postoji vise parking mjesta, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 45,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja,dvokratna zgrada sa šest stanova te pripadajućim podrumom i parking mjestom. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,sunčana strana. Površina stana iznosi 45 m2 (ne računajući balkone,cca 2,5m2) + 14 m2 pripadajućeg podruma. Od prostorija: * hodnik, * kupatilo, * kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 57.000 KM, 47,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan iznad restorana Zavicaj. Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavace sobe, male ostave na pocetku hodnika i balkona sa izlazom iz dnevnog boravka. Stan je namjesten sa ugrađenom kuhinjom, spavaćom sobom sa bračnim krevetom, novim krevetom u dnevnoj sobi. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, KUPRES, 45.000 KM, 47,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru Kupresa, namješten,sa cent.grijanjem ,papiri uredni Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBUŠKI, 70.000 KM, 48,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u centru grada, novogradnja. Orjentacija jugoistok, sa terasom. Novonamješten, useljiv odmah. Može se pogledati od 10-11 h. Kontakt broj Jelica - 063211030 ili Nikola - ++38598384835 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 70.000 KM, 48,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban namjesten stan u centru grada kod autobuske stanice: dvevni boravak sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo sa wc-om, hodnik, balkon i podrum. Elektricno grijanje. Slabo koristen, cist, dobro ocuvan, odmah useljiv, bez dodatnih radova. Cijena po dogovoru. Dvije prodajne opcije:....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 54.000 KM, 48,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan u centru Cazina u blizini djecijeg obdanista iznad rogne kuce u velicini od ca. 48 kvadrata. Velika spavaca soba, dnevni boravak sa kuhinjom, ostava, wc i hodnik. Uz stan pripada i jedna supa i basta.. Krov i kupatilo su novo renovirati. Stan je kao dio montazne kuce uz drugu....

 
 
 
  Poslovni prostor, GLAMOČ, 48.000 KM, 48,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u Glamoču na šestom katu, centar grada. Stan je sunčan, sa balkonom i prekrasnim pogledom, kvalitetno renoviran i kompletno namjesten. Cijena stana je 1000 KM po kvadratnom metru. Sve informacije preko Viber ili WhatsApp na telefon 001-204-996-7415. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, KUPRES, 45.000 KM, 48,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru Kupresa, papiri uredni, Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Parking Blindirana vrata Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOKRO, 30.000 KM, 48,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten stan u Mokrom. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 30.000 KM, 48,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je prizeman,tocnije montazna kuca u centru grada,stambene povrsine 48m2 i 20 m2 okucnice,stan je nasljedstvo s urednim zk i gruntovnim izvadkom(nasljedstvo,sudski papiri,prenosi uradjeni,nema suvlasnika niti ista slicno,licno vlasnistvo,stan(tako se vodi u papirima)50 metara....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.850 KM, 49,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitna prodaja Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep i funkcionalan stan od 49m2 u Tibri Pacifik I,u Nedzaricima.Stan se nalazi u ulici Dr.Silve Rizvanbegovic na osmom spratu zgrade sa dva lifta.Zgrada je izgradjena 2011.godine po najvisim standardima gradnje.Stan ima izuzetno dobar raspored i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ROGATICA, 35.000 KM, 50,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac sa kucom se nalazi na izuzetno dobroj lokaciji. Izlazi direktno na glavnu ulucu u gradu koja je ujedno i deo magistralnog puta M19.3. Dodatna pogodnost je jer plac izlazi na tri ulice koje su pored glavne na koju plac izlazi sa prednje, zatim sa bocne strane placa i sa zadnje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Zeps, 85.000 KM, 52,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno namjesten dvosoban stan sa pogledom na Usce i Adu. Stan je osuncan, gleda na istok i nalazi se na 12. spratu. Zamjene ne dolaze u obzir. Sve informacije na tel 061 595 101 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 65.000 KM, 53,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Dvosoban potpuno namješten i opremljen stan površine 53 m2 na visokom prizemlju zgrade u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novi Grad Sarajevo. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i zatvorenog....

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 54.300 KM, 53,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na planini Jahorini, nedaleko od skijaškog lifta, prodajemo nove, moderne, potpuno opremljene apartmane. Potrebno je samo da donesete Vaš kofer. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 455)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>