• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 što manje - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • namješten do 1600 km/m2 što manje - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 što manje

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 što manje" pronađeno 716 nekretnina - prosječna cijena 1.046 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TRAVNIK, 150.000 KM, 155,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendice Vlasic Prodaju se dvije vikendice na prekrasnom dijelu Vlasica-Babanovac. Objekti su potpuno zavrseni i namjesteni i sve je novo i nekoristeno. Objekti su velicine po 155 kvadratnih metara + terasei balkoni. Objekti su oblozeni sa drvetom i sa kamenom i sve je uradjeno po....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 72.000 KM, 155,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca nove gradnje, sa registrovanim poslovnim prostorom, sa dvije terase ukupne povrsine 45 kvadrata. useljiva, nalazi se u naselju Ulice 5km udaljeno od strogog centra grada. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 80.000 KM, 159,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u niskom prizemlju, sve ukupne povrsine 159m2 + 30m2 supe koje cine dio stana ali ne ulaze u cijenu. Prostor osim za zivljenje pogodan i za poslovne prostore, kancelarije, stamparije, ordinacije..itd. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 260.000 KM, 160,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se Kuća – visoka prizemnica- u naselju Šargovac kod osnovne škole. U pitanju je novoizgrađena kuća korisne površine cca 160m2 na placu od 700m2. Izuzetna lokacija, ekstra uređena, namještena i odmah useljiva. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 180.000 KM, 160,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuču u Srebreniku, naselje Bare. Kuča je prenovljena i kompletno opremljena, garaža ja bila naknadno dogradjena. Za više informacija molimo vas kontakrirajte nas putem e-maila. Hvala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa okućnicom 4500m2 u Bugojnu, naselje GAJ. Dokumentacija uredna,zvati na telefon 00385 21 379-151 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Cijena po dogovoru. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 144.000 KM, 160,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2024.,

www.realitica.com

Povoljno se prodaje useljiva i namještena kuća sa okućnicom u Bosanskoj Krupi, naselje Tećija - Dolovi. Kuća je udaljena od samog centra grada par minuta vožnje autom, nedaleko od autobusne stanice i kružnog toka u gradu. Kuća je sa izgrađena u tri etaže sa urednim priključcima struje....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 140.558 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuča na prodaju 1/1, Sanski Most Pobriježje, 160m2, komplet renovirano, 4 velike spavače sobe, 2 balkona, 2 kupatila, veliki dnevni boravak i kuhinja, soba za ostavu, grijanje na drva + el. radiatori, plac izza kuče 1000m2 sa gradbenom dozvolom za još 1 kuču. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, MARIJINA VODA, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa vlastitim grijanjem na pelet, okucnicom, manji vocnjak, posebno garaza i radiona. Prvi sprat kompletno renoviran, potkrovlje do pola. Kuca je utopljena. Prodaje se namjestena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 130.000 KM, 160,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 130.000 KM, 160,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u mirnom naselju u Modrici. Kuca je namjestena sa namjestajem a sastoji se od 4 spavace sobe, dnevnog boravka s kuhinjom, dva kupatila. Garaza i pusnica se isto nalaze na posjedu. Basca i travnjak ispred kuce. Veci balkon na prvom katu kuce. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, DUBOKI POTOK, 130.000 KM, 160,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaji u Doboki Potok Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.999 KM, 160,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Klima Anlage 5 kW, mreze na prozorima i vratima, 3 Pumpe za vodu. Gradska voda,, stuja sat je povezana SA centralom. Plastenik .garaza i podrum. Kuca je SA katom i visoko pdkrovlje. 50 maslina. Do Mekovica je 4 km. Do mora Ploce. 30, do Kleka 30 do Peljeskog mosta 25 km Ograda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 125.000 KM, 160,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se povoljno novija kuća (35 godina) na početku Vratnika (Stari Grad) u blizini novog Memorialnig Centra Kovači i Baščaršije na dvije etaže odnosno sa dva stana sa zasebnim ulazima. Površine 2 x 80 m2 i oko 250 m2 avlije i bašte + dvije šupe. Ima prikljičak na plin, centralno....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Novosagradjena kuca na dvije etaze Nalazi se na putu Zavidovici-Maglaj,udaljena od glavnog puta cca 500 m a od grada cca 3,5 km,stara Ekonomija Svaka etaza ima zaseban ulaz. Centralno grijanje na cvrsto gorivo Novo namjestena sa modernim namjestajem i kuhinjom austrijske marke "Dann"....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 115.000 KM, 160,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima dva nivoa ukupne površine 160 m2, prizemlje 80 m2 i visoko potkrovlje 80 m2. Smještena je na zemljištu površine 1800 m2, sa predivnim dvorištem orjentisanim prema južnoj strani. Iza kuće se nalazi bašta i voćnjak. Kuća je priključena na gradski vodovod, struju i ima fiksni....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 160,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima 160 m2 stambenog prostora i plus garaza,podrum,i ostave Sa radionom. Parkirna mjesta minimum 6 .klima i svi prozori Susa mrezom Profil kumaraca postavljeni. BETONSKA STAZA SE PRETEZE OD ZELJEZNICE DO CESTE.100 M. DO MORA JE 30 KM,DO HRVATSKE GRANICE 4 KM.. POSTEJE I 45 MASLINA....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tuzli, u blizini kasarne i bolnice Gradina. Kuća na sprat, 10x9 m2, posjeduje 3 zasebna ulaza, 2 kupatila, trofaznu struju, gradsku vodu, kanalizaciju i sopstvenu izvorsku vodu. Garaža sa kotlovnicom 58 m2 iznad koje se nalazi terasa iste površine i pomoćni zgradu,....

 
 
 
  Kuća, BLAŽUJ, 80.000 KM, 160,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE novoizgrađena kuća sa baštom u Blažuju ,taćnije na Mostarskom raskršću.Kuća je na dvije etaže i locirana na parceli cca 400 m2,udaljena od glavne Rakovićke ceste oko 50 metara. Kuća posjeduje uređenu baštu sa hladnjakom i roštiljem.Građena je od najkvalitetnijih materijala....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Kuća, LIVADE, 75.000 KM, 160,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću sa dvorištem, garažom.. Kuća ima sve pomoćne objekte kao i baštu ispod kuće. Sastoji se od tri sprata sa po 55 m2, svaki ima poseban ulaz. Moguća je i zamena za stan. HITNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, 70.000 KM, 160,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 170m2 sa okucnicom 650m2,u naselju Bare 500 metara od centra. Kuca je odmah useljiva,vrlo povoljno. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 180.000 KM, 162,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom, dvorištem i prilaznim putem, sa svim pomoćnim objektima, garaža, kotlovnica , ljetnikovac, bašta, plastenik itd. Namješteno sa centralnim grijanjem na daljinsko upravljanje. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, KRUŠČICA, 90.000 KM, 165,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U CENTRU GRADA VITEZ,(prizemlje,kat i potkrovlje) ima okućnice,2500 duluma zemlje,prodaje se kraj te kuće stara kuća namještena i svim prikljućcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, IZAČIĆ, 261.595 KM, 166,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Kuća za odmor sa bazenom Izačić Prodaje se prostrana i funkcionalna kuća za odmor i stalni boravak sa bazenom smještena u mirnom naselju Izačić, nadomak Bihaća i graničnog prelaza sa R Hrvatskom. Kuća je idealna za porodični život sa uređenim dvorištem, bazenom i bogatim voćnjakom....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 139.000 KM, 168,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

GRADISKA, DUBRAVE, kuca na prodaju na atraktivnoj lokaciji uz magistralni put Gradiska-Banjaluka, 5 km do Gradiske. Velicina kuce 168 m² i nalazi se na parceli 5 117 m². Ima uredjene zidane pratece objekte i garazu. Kuca je pogodna i za lokal, ima visoki strop 286 cm i može da se....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 112.000 KM, 168,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševskom brdu, općina Centar, ulica Maria Mikulića 26, u blizini Avaz Twist Tower-a. Kuća se sastoji od dva sprata sa odvojenim ulazima i satovima za plin i struju. Kvadratura: Kućište i stambeni objekat, dvorište: 168 m2 Kućište i stambena zgrada 57 m2 Dvorište....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 150.000 KM, 170,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U mirnom dijelu starog ilijasa nedavno renovirana kuca sa 2 kupatila, kuhinjom i 4 sobe. Uredjenom bastom sa sadrvanom i zapoceta garaza sa 2 parkinga. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 99.000 KM, 170,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061725804 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt telefon +387 65/654-197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice, u okolini Zvornika. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt +387 65 654 197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 97.000 KM, 174,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuće stambeno-poslovni objekat, dijelom namještena, 2 sprata i potkrovlje, jedan sprat odmah useljiv, ca. 87 m², okućnica ca. 1200 m2, juzna strana, iznad izvora kiseljaka, vlasništvo uredno, blizina ambulante, ljekarne. Cijena 28.000,00 EUR. Može se pogledati prema dogovoru....

 
 
 
  Kuća, ČELIĆ, 256.000 KM, 176,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se atraktivna i luksuzno namještena kuća 176 m2 na parceli 1134 m2, ulica Envera Agića, Čelić ; Celic .

 
 
 
  Kuća, ČELIĆ, 256.000 KM, 176,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se atraktivna kuća sa dvorištem na mirnoj lokaciji u ulici Envera Agića u Čeliću. Sastoji se od prizemlja i sprata, stambene (uknjižene) površine 176 m2, izgrađene na parceli površine 1134 m2. Prizemlje se sastoji od 0. U sklopu objekta se nalazi i garaža sa rolo vratima.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 716)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com