• GoHome Professional
namješten do 150000 km što manje do 1400 KM/m2 kli - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 150000 km što manje do 1400 KM/m2 kli - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 150000 km što manje do 1400 KM/m2 klima

  • Za upit "namješten do 150000 km što manje do 1400 km/m2 klima" pronađeno 111 nekretnina - prosječna cijena 956 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 74000 KM
    • do 92000 KM (prosječna cijena)
    • do 110000 KM
    • do 926 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 36.900 KM, 29,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena garsonjera uknjižene površine 29m2 a stvarne 31m2 na V spratu! Sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, klima uređajem, parketima i keramikom. Iza zgrade je parking koji se ne plaća.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 50.000 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena garsonjera površine cca 33.5 m2, na II spratu novije gradnje. Sastoji se od jedne prostorije, hodnika i kupatila. Opremljena je Velux krovnim prozorima, klima uređajem, i kvalitetnim sanitarijama. Grijanje je na struju. Stan se prodaje sa kompletnim namještajem i električnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 36.000 KM, 34,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena garsonjera površine cca 34 m2, na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od jedne prostorije sa kuhinjom, hodnika i kupatila. Opremljena je velux krovnim prozorima, klima uređajem i svim el. uređajima. Nalazi se u naselju Ilićka, u blizini škole i obdaništa. ID 3616/NL .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten do 150000 km što manje do 1400 km/m2 klima'
64.200 KM
82.100 KM
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Mokušnice, 30.000 KM, 35,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

U centru Bihaca,prodajem jednosoban stan od 35qm,stan ima balkon,podrumsku prostoriju,kao i zajednicku podrumsku prostoriju.Zbog svojeg atraktivnog i povoljnog polozaja,osim za stanovanje,uz manje izmjene,moze sluziti i kao poslovni prostor(npr.Apartman)Nalazi se u blizini svih javnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 67.500 KM, 45,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u centru Mostara, na adresi Kralja Zvonimira br. 20 (soliter kod prodajnog centra Stjepana Radica). U blizini stana su svi bitni sadrzaji: osnovne skole, srednje skole, fakulteti, trzni centrovi, trznica, Stan ima 45 km2, nalazi se na IX katu zgrade s liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 49.900 KM, 48,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno dvosoban namjesten stan u ulici Cvijete Zuzorić 24/3, Srpska Varoš. Stan je veličine 48 m2.nije potrebna nikakva adaptacija- useljiv. Posjeduje dnevnu sobu sa odvojenom nišom, spavaću i dječiju sobu. Grijanje - mermerne ploče, klima uređaj, balkon zatvoren eloksiranom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 49,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiv i kompletno namješten dvosoban stan površine 49,12m2 na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je centralnim-etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 62.500 KM, 52,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 52 m2 na V spratu u centru grada. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, klima uređajem, laminatima, keramikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, VIŠEGRAD, 59.000 KM, 54,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan potpuno renoviran.Za detaljnije informacije pozovite na broj 065496217 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 54 m2 u prizemnoj kući sa korištenjem dvorišta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremjljen je PVC stolarijom, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Stan je....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

stan je u odlicnom stanju, useljiv bez ulaganja.... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 58,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo tower, prodaja opremljen potpuno stan sa spavaćom sobom. Sprat 8, pogled zapad, balkon, klima, tehnika, oprema, namještaj. Površina 58m² Uz stan se prodaje i parking mjesto na minus 2 etaži! Stan 275.000 KM Parking 40.000 KM Certificirani agent Haris Kadić Stanpromet.ba -....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 72.500 KM, 58,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru grada na 50m od opštine. Stan je osvijetljen i odličnog je rasporeda. Grijanje je centralno na struju, minimalni troškovi. Poseduje parking ispred zgrade. Lijep pogled i prostran balkon. Posjeduje i lođu. Odlična gradnja. U stanu trenutno ne živi niko.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI ŠAMAC, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvosoban stan u samcu u zgradi sa liftom kod poste,58.5m2,pogled na usce bosne 5sprat. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 59,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 59 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je centralnim etažnim grijanjem - Vaillant kotao, klima uređajem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.900 KM, 59,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan u centru grada u nadogradnji na IV spratu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na drugu terasu, velike spavace sobe, hodnika i kupatila. Stan je opremljen drvenom stolarijom sa roletnama i venecijanerima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 81.000 KM, 60,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvoiposoban stan u području univerziteta mostar vlasništvo stana 1/1 stan je prostran i orjentisan prema zapadu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan se prodaje namješten. Sastoji se od dvije velike sobe, kuhinja, trpezarija, dva balkona, dugacki hodnik i kupatilo sa wc-om. U stanu ima klima i elektricni radijator tako da je jako toplo zimi a hladi ljeti. Pod je laminat i parket. Na balkonu se nalazi nedavno postavljena tenda.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 67.000 KM, 60,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Sanskog Mosta, u neposrednoj blizini supermarketa, apoteke, škole, vrtića, gimnastičke hale, više restorana i svih ostalih gradskih ponuda. Zgrada je iz vremena kad se vodilo računa o kvaliteti stanovanja. Građena je dvostrukim redom cigli tako da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 64.000 KM, 60,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI BROD, 64.000 KM, 60,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 62.000 KM, 60,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je u dobrom stanju, namjesten i useljiv u veoma kratkom roku....vrijedi pogledati! Nekretnina posjeduje Garaža Voda Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 90.000 KM, 61,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Potpuno renoviran i namjesten stan. - Povrsine 61 kvadrat. - Stan se sastoji od 2 spavaće sobe,kupatila i wc,kuhinje i dnevnog boravka u sklopu te komfornog hodnika. - Uknjizen 1/1. -Moguca je zamjena za plac ili kucu u blizini BIHAĆA ili CAZINA. - Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 39.000 KM, 61,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran trosoban stan u naselju Socijalno, ulica Zmaja od Bosne, općina Novo Sarajevo. Stan površine 61m2 + terasa i ga čine centralni ulazni hodnik iz kojeg se prostupa u sve prostorije, dnevni boravak sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 93.800 KM, 67,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 34.900 KM, 69,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivan stan u Hrasnom, preko puta zgrade Bosmala (mali Bosmal) ul. Antuna Branka Šimića, opština Novi Grad - Sarajevo. # Ulica Antuna Branka Šimića se nalazi na lijevoj strani rijeke Miljacke. Radi se o vrlo poznatoj ulici, koju krase....

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je useljiv odmah, ima podno grijanje na struju, ima opcija - dimnjak i da se ugradi pec( drva ili cumur), wc i kuhinja su zavrseni, za vise informacija zvati na broj Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, DRAKSENIĆ, 30.000 KM, 70,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Draksenicu,opstina Kozarska Dubica sa stalom i 12.990 m2 zemljista koja je neprskana organska sto se moze provjeriti analizom. Kuca je renovirana i u nju je ulozeno preko 30.000 eura jer su vlasnici mislili tu zivjeti,sa bambusovim podovima i mermerom. Krov i sve....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 85.000 KM, 71,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten etažni stan površine 71 m2 na IV spratu u nadogradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika i ostave. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 42.000 KM, 72,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Dolac Malti u zgradi "Šibica", ulica Ložionička, Općina Novo Sarajevo. Stan se nalazi na 19 (devetnaestom) spratu stambene zgrade koja posjeduje dva lifta. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 97.500 KM, 75,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stanu 75 m2 u strogom centru grada na desetom spratu, sastoji se od dnevnog boravka, dvije sobe, kuhinje, spajiza, kupatila, wc-a, dvije terease na suprotnim stranama od kojih je jedna pregradjena, ozidana i zatvorena. U stanu postoje dva mala predsoblja koja su u sastavu....

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 89.500 KM, 75,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Ozimice 2, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem trosoban stan sa tri odvojene spavace sobe,renoviran,klima,centralno grijanje,kuhinja sa svim elementina i uređajima ugrađena prije godinu dana,drugi sprat Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima....

 
 
 
  Apartman, SANSKI MOST, 85.000 KM, 77,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se šarmantan stan od 77 m² na posljednjem spratu u traženom dijelu Jezernice, Sanski Most. Izgrađen oko 2000. godine, stan je dobro očuvan i nudi 2 spavaće sobe, 1 kupatilo, 1 zaseban WC, prostran hodnik te otvoren dnevni boravak s kuhinjom. Stan ima dvije terase—jedna gleda....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 79.500 KM, 77,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Komforan, prostran stan na odlicnoj lokaciji u centru grada. Trosoban stan 77 m2 na četvrtom spratu, u strogom centru grada, sastoji se od hodnika, kupatila, ostave, velikog dnevnog boravka sa interesantno izvedenim prostorom za trpezariju između dnevnog boravka i kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 44.000 KM, 77,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je 2010 godine renoviran i potpuno namjesten, od tada u njemu nije niko stanovao. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 111)

<< <1 2 3> >>