• GoHome Professional
namješten do 1400 km/m2 balkon što skuplje Najnovi - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 1400 km/m2 balkon što skuplje Najnovi - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1400 km/m2 balkon što skuplje Najnovije

  • Za upit "namješten do 1400 km/m2 balkon što skuplje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 1300 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ORTIJEŠ, 1.562.500 KM, 1250,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Ovaj poslovni objekt je prvotno izgrađen kao suvremeni pansion - restoran, opremljen svom potrebitom suvremenom opremom, ali također postoji mogućnost lake preorijentacije objekta za neku drugu namjenu, kao npr. Super - markete ili Auto - kuće. Objekt ima veliku svečanu dvoranu do....

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 1.548.400 KM, 1106,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.realitica.com

Sniženo za 50.000 KM Prodaje se poslovno stambeni komplex u Cazinu. Nalazi se na vrlo frekventnom dijelu magistralne ceste Cazin - B. Krupa, naselje Polje koje je udaljeno od centra grada Cazina svega par kilometara. Poslovno stambeni komplex čine dva objekta od kojih je prvi veći....

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, Novi Grad, 1.500.000 KM, 1400,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni kompleks, Motel, u naselju Rajlovac. Ukupna površina imanja iznosi 2900m2. Sam Motel se prostire na 3 etaže + podzemna garaža, ukupne površine od cca1400m2. Motel posjeduje: Podzemnu garažu površine 250m2 te parking mjesta ispred i iza samog objekta cca 160 mjesta+.....

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 1.469.874 KM, 1106,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2024.,

www.indomio.ba

Poslovno stambeni komplex Cazin Prodaje se poslovno stambeni komplex u Cazinu. Nalazi se na vrlo frekventnom dijelu magistralne ceste Cazin - B. Krupa, naselje Polje koje je udaljeno od centra grada Cazina svega par kilometara. Poslovno stambeni komplex čine dva objekta od kojih je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 950.000 KM, 960,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

960m2, dvospratnica+ potkrovlje, novogradnja, opremljen ugostiteljski objekat, 900m2 zemljista-okucnice, cijena po dogovoru! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Hotel, MOSTAR, 720.000 KM, 480,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo motel, odlicna lokacija,posao uveden,vise info na www-villa-anri-mostar.ba,8 moderno uredjenih soba,recepcija, loby,bar,sala za dorucak,Ispred objekta 200m2 javne povrsine,povoljno za parking gostiju,stolove za bastu, mogucnost otkupa. Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 700.000 KM, 560,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

560 m² stambeno-poslovnog prostora + 1 dulum zemljišta Lokacija: uz glavni put, idealna za stanovanje i biznis Na prodaju je prostrana i multifunkcionalna kuća ukupne površine 560 m², smještena u mjestu Ilijaš – Podlugovi, odmah uz glavni put i na izuzetno atraktivnoj i frekventnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, HADŽIĆI, 700.000 KM, 900,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor uz sami magistralni put M-17. Uz poslovni prostor sa desne strane nalazi se jednospratna kuća + potkrovlje (kvadrature oko 200 m2) sa velikom i uređenom okućnicom. U sklopu kuće nalaze se 2 kancelarijska prostora. Pored poslovnog prostora koji se sastoji od malog....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 700.000 KM, 900,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na samom ulazu u stari Travnik, nedaleko od "Šarene Dzamije" i Konobe "Plava Voda" uz rijeku "Lašva" se nalazi "Ranč" na brdascu sa prilazom na glavnu cestu "M5" i panorama pogledom. Na povrsini od ca. 900 m2 se nalaze 4 objekta, stambeni kao i poslovni prostori. Prodaje se sve sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRITOKA, 700.000 KM, 1030,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni objekat u naselju Pritoka, pogodan za sve namjene. Objekat je na parceli površine 4224 m2, sastoji iz poslovno-stambene zgrade od 3 sprata, ukupne površine 630 m2 i hale površine 400 m2. Sve je u vlasništvu 1/1, građevinska i upotrebna dozvola, svi priključci, centralno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten do 1400 km/m2 balkon što skuplje (501)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)