• GoHome Professional
namješten do 120000 km zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 120000 km zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 120000 km zadnjih 14 dana

  • Za upit "namješten do 120000 km zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 110000 KM (malo jeftiniji)
    • 120000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 59,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban, renoviran, stan površine 59 m2 u prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC i drvenom stolarijom, roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, Inverter klima uređajem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 119.600 KM, 48,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. Na I spratu, zgrada posjeduje lift. Na zgradi je solarna elektrana, što znači 30% uštede električne energije na svim stanovima. Završetak radova kraj 6. mjeseca 2026. godine Cijena 2.500KM/m2 4222/MM .

 
 
 
  Zemljište, TREBINJE, 120.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - VOLUJAC: VELIKA PARCELA U PREDGRAĐU ; Volujac .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Zemljište, DROZGOMETVA, 108.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju prelijepo, potpuno ravno zemljište (gradilište) uz sami potok u mjestu Drozgometva, Hadžići. Površina: 3038 m2. Cijena: 35 KM / m2. Zemljište je 100% ravno, bez ikakvog nagiba. Nalazi se direktno uz vodotok (potok), što ga čini idealnim za gradnju vikendice ili kuće za....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 122.700 KM, 48,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 59,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, VAREŠ, 96.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća u centru Vareša u ulici Put mira br. 38 .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 92.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Drakulić. ; Drakulić .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 120000 km zadnjih 14 dana (39)
  • namješten zadnjih 14 dana (7)
  • namješten do 120000 km (738)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)