• GoHome Professional
namješten 100 m2 što veće prizemlje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten 100 m2 što veće prizemlje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten 100 m2 što veće prizemlje

  • Za upit "namješten 100 m2 što veće prizemlje" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 2.108 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 210000 KM (prosječna cijena)
    • do 250000 KM
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 349.000 KM, 107,00 m2 cca 3260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijepa i funkcionalna kompletno namještena kuća novije gradnje spratnosti Pr+1S+Pot površine 107m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 1904m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, salona za goste i toaleta. Na spratu se nalaze četiri spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, KULEN VAKUF, 175.000 KM, 106,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se namještena, kompletno završena i useljiva kuća u Kulen Vakufu građena 2010. godine, u dvije etaže na parceli od 1.300m². Dimenzije kuće su 12,50 x 8,50m i spratnosti prizemlje + sprat. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, spavaće sobe i kupatila. Sprat....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 862.400 KM, 105,00 m2 cca 8210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 105 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom u baštu površine 58 m2, kuhinje sa trpezarijom, špajza, tri spavaće sobe, kupatila sa wc-om i zasebnog wc-a. Stan je kompletno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten 100 m2 što veće prizemlje'
280.000 KM
215.000 KM
230.000 KM
  Kuća, PRIJEDOR, 87.000 KM, 105,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povrsina stambenog prostora je 105 m2. Dvije sobe na spratu i d.boravak, kuhinja,ostava,trpezarija,kupatilo, predsoblje i balkon u prizemlju.Kuca je sredjena i namjestena za zivjeti u kuci. Ima okucnince 1012 i baste i vocaka. Dogovor oko cijene i oko upisa u ZK. Sve informacije i....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 170.000 KM, 105,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Banja Luci u naselju Mejdan u ulici Braće Jugović. Kuća je u dupleksu i sa poslovnim prostorom i dvorištem. Kuća je površine 105 m2 na okućnici od 480 m2, ima dva sprata. Pod je od parketa, grijanje je na struju, ima parking, garažu, internet, kablovska, tavan, telefonski....

 
 
 
  Stan, DROZGOMETVA, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se uknjižena vikendica bruto kvadrature cca. 105 m2 na osunčanoj parceli površine 1 200 m2, sa voćnjakom, šumicom i lijepo uređenim dvorištem u mirnom dijelu naselja Drozgometva, Hadžići. Predmetna nekretnina je izgrađena 2010. godine, i sastoji se od podruma, prizemlja i....

 
 
 
  Kuća, DROZGOMETVA, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Veličina 104 m2 Dvorište / Kupatila 2 2 Br. spratova / Parking PROODAJE SE : KUĆA 104m² , ZEMLJIŠTE 315m² ULICA ROGINA , VRATNIK OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO Prodaje se atraktivna kuća spratnosti P + 1 površine 104 m² na parceli od 315m² u Starom Gradu , naselje Vratnik koja je jedna....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 260.000 KM, 103,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 103 m2, na placu površine 465 m2. Prizemlje kuće se sastoji od predulaza, hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu koja je u staklu, i kupatila. Garaža je takođe u sklopu prizemlja i u njoj se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 103,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje poslovni objekat/restoran na Bjelašnici, naselje Milišići, neposredna blizina Babinog Dola i sela Lukomir, Opština Trnovo - kanton sarajevski. # nudimo Vam već dobro razrađen posao sa ugostiteljstvom zajedno sa kućom za odmor na najpoznatijoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 102,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja moderan poslovni prostor od 102 m2 smješten u prizemlju zgrade koja se nalazi u ulici Skenderija, na poziciji između Skenderije i Čobanije. Poslovni prostor je 2016. godine kompletno renoviran i Rješenjem nadležne....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, DONJI ŽABAR, 214.500 KM, 100,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva i namještena kuća spratnosti Pr+1S površine cca 100m2 na zemljišnoj parceli od 908m2. Kuća se u prizemlju sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i stepeništa za sprat. Na spratu je isti raspored kao u prizemlju samo sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BINJEŽEVO, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mjestu Binježevo, kod Hadžića, pored magistralnog puta M17. Kuća je veličine 10x10, ima oko 1500 m2 okućnice, pored kuće ima srušen objekat, ali uplanjen, sa svim dozvolama za gradnju, može se sagraditi još jedna kuća. Kuća ima sve priključke osim plina. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju 2 kuće, i građevinsko zemljište. Obe se nalaze u istom dvorištu uz glavni put zajedno sa građevinskim zemljištem cca 5000 m2. Prva kuća je stambene površine 100m2, radi se o useljivoj prizemnici (voda, struja, telefon) sa sa kuhinjom i trpezarijom, te 3 spavaće sobe, kupatilom,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 98,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća na sprat površine 48 m2 u osnovi, novije gradnje, na placu površine 3118 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Vanjsko stubište vodi na sprat koji nije završen. Opremljena....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 255.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 255.000 KM, 98,00 m2 cca 2600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.07.2024 - 250.000 KM
06.04.2025 - 270.000 KM
27.08.2025 - 240.000 KM
24.04.2026 - 255.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 98 m2 u osnovi, na placu površine 263 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom. Drugi ulaz prizemlja se sastoji od kuhinje i trpezarije sa izlazom na zatvorenu lođu. Prva etaža posjeduje jednu prostranu spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAHORINA, Na upit, 95,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje restoran na olimpijskoj ljepotici JahoriniPoslovni prostor gdje je smješten restoran nalazi se u prizemlju u novoizgrađenom poslovno-stambenom objektu na extra lokaciji. Restoran je pozicioniran izmedžu hotela Termag i hotela Board na veoam frkventnoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 198.000 KM, 93,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2025.,

www.indomio.ba

Stambeno poslovni objekat spratnost pr+spr+pot površine 93 m2, gradilište površine 77 m2 i gradilište površine 88 m2 na placu od 500 m2. Prizemlje se sastoji od garaže, poslovnog prostora, i jednosobnog stana u čijem je sastavu dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 320.000 KM, 92,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat novije gradnje površine 92 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 41 m2 na placu od 449 m2. Prizemlje kuće se sastoji od predulaza u kojem se nalazi unutrašnje stubište za sprat, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Na....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 208.000 KM, 92,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat u novoj gradnji površine 92 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 90 m2 na placu 438m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, trpezarije, kuhine, spavaće sobe,kupatila, hodnika, ostave i stubišta za sprat. sprat kuće nije završen.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)