• GoHome Professional
namješten 100 m2 što veće dvorište - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten 100 m2 što veće dvorište - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten 100 m2 što veće dvorište

  • Za upit "namješten 100 m2 što veće dvorište" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 1.997 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 220000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 349.000 KM, 107,00 m2 cca 3260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijepa i funkcionalna kompletno namještena kuća novije gradnje spratnosti Pr+1S+Pot površine 107m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 1904m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, salona za goste i toaleta. Na spratu se nalaze četiri spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, KULEN VAKUF, 175.000 KM, 106,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se namještena, kompletno završena i useljiva kuća u Kulen Vakufu građena 2010. godine, u dvije etaže na parceli od 1.300m². Dimenzije kuće su 12,50 x 8,50m i spratnosti prizemlje + sprat. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, spavaće sobe i kupatila. Sprat....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 170.000 KM, 105,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Banja Luci u naselju Mejdan u ulici Braće Jugović. Kuća je u dupleksu i sa poslovnim prostorom i dvorištem. Kuća je površine 105 m2 na okućnici od 480 m2, ima dva sprata. Pod je od parketa, grijanje je na struju, ima parking, garažu, internet, kablovska, tavan, telefonski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten 100 m2 što veće dvorište'
280.000 KM
187.411 KM
479.111 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Stan, DROZGOMETVA, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se uknjižena vikendica bruto kvadrature cca. 105 m2 na osunčanoj parceli površine 1 200 m2, sa voćnjakom, šumicom i lijepo uređenim dvorištem u mirnom dijelu naselja Drozgometva, Hadžići. Predmetna nekretnina je izgrađena 2010. godine, i sastoji se od podruma, prizemlja i....

 
 
 
  Kuća, DROZGOMETVA, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Veličina 104 m2 Dvorište / Kupatila 2 2 Br. spratova / Parking PROODAJE SE : KUĆA 104m² , ZEMLJIŠTE 315m² ULICA ROGINA , VRATNIK OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO Prodaje se atraktivna kuća spratnosti P + 1 površine 104 m² na parceli od 315m² u Starom Gradu , naselje Vratnik koja je jedna....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 260.000 KM, 103,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 103 m2, na placu površine 465 m2. Prizemlje kuće se sastoji od predulaza, hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu koja je u staklu, i kupatila. Garaža je takođe u sklopu prizemlja i u njoj se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 103,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje poslovni objekat/restoran na Bjelašnici, naselje Milišići, neposredna blizina Babinog Dola i sela Lukomir, Opština Trnovo - kanton sarajevski. # nudimo Vam već dobro razrađen posao sa ugostiteljstvom zajedno sa kućom za odmor na najpoznatijoj....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 180.000 KM, 100,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvospratna kuca u Bosanskoj Krupi ! - preko puta supermarket Balkic Impex - namještena i useljiva kuca - centralno grijanje na pelet ili struju - dodatni objekt - garaza+dodatno dvorište Cijena: 90.000€ (180.000 KM, cijena nije fiksna) Moze zamjena za stan u Cazinu (po....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 100,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno sređena i opremljena kuća sa bazenom u Drakuliću na placu od 1000 m2 udaljeno od centra Banja Luke 10 min.vožnje. Kuća obuhvata 100 m2 stambene površine i 40 m2 garažnog prostora. Kuća je montažne gradnje od 2009 godine i prodaje se sve sa namještajem i svom mogućom....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U centru, prodajem desnu stranu dvojne kuce - 2 stana sa garazom i dvoristem. Na spratu : stan od 70 m2 namjesten i terasom nadkrivenom (2 sobe, hodnik, kupatilo, dnevni boravak i kuhinja namjestena). Ulaz poseban. Pridzemlje : stan od 30 m2 : soba, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo).....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Mostaru, na obali Neretve, ulica Kusalova br.9. Kuća je dvorišna, iz dvije cjeline. Jedna cjelina je sa podrumom i ljetnjom kuhinjom odakle se direktno izlazi na Neretvu, a posjeduje dnevnu sobu i kuhinju, terasu sa pogledom na Neretvu i kupatilo. Površina gornjeg....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca i imanje adaptirani i uredjeni, fasada, kupatilo, centralno grijanje, kablovska, pomocni objekat od 66 kvadrata sa potkrovljem, susana, svinjac, kokosinjac, vocnjak, basta, vinova loza, dvoriste,garaza, njiva. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju 2 kuće, i građevinsko zemljište. Obe se nalaze u istom dvorištu uz glavni put zajedno sa građevinskim zemljištem cca 5000 m2. Prva kuća je stambene površine 100m2, radi se o useljivoj prizemnici (voda, struja, telefon) sa sa kuhinjom i trpezarijom, te 3 spavaće sobe, kupatilom,....

 
 
 
  Kuća, LJUBINJE, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća, stara gradnja, renovinrana 1980. . Dvorište, ostava, štala, čatrnja( bunar) sa dovodom vode u kuću i dvorišnu česmu, Voda, struja, kanalizacija. Bašta 1500 m2, pogodna kao obradiovo ili kao građevinsko zemljište. Povoljan položaj. Nekretnina posjeduje Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca kod Travnika (Ciglana) blizu ekonomskog fakulteta/pravnog/prometnog udaljenost 700m. Kuca je sa tri stana svaki po 100 m2 potpuno opremljena i namjestena, sa namjetajem, centralnim grijanjem itd. Kuca ima dvoriste sa prilaznim putem. Garaza 30 m2. Sva tri stana imaju zaseban....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 255.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 255.000 KM, 98,00 m2 cca 2600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.07.2024 - 250.000 KM
06.04.2025 - 270.000 KM
27.08.2025 - 240.000 KM
24.04.2026 - 255.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 98 m2 u osnovi, na placu površine 263 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom. Drugi ulaz prizemlja se sastoji od kuhinje i trpezarije sa izlazom na zatvorenu lođu. Prva etaža posjeduje jednu prostranu spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 192.000 KM, 96,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se namješten i useljiv stan sa 3 spavaće sobe. Stan je izgrađen u dvije etaže sa ukupno 96.65 m2 površine. U prvoj etaži nalazi se hodnik, wc, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i jedna spavaća soba površine od 46.98 m2, dok na drugoj etaži su smještene još dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 208.000 KM, 92,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat u novoj gradnji površine 92 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 90 m2 na placu 438m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, trpezarije, kuhine, spavaće sobe,kupatila, hodnika, ostave i stubišta za sprat. sprat kuće nije završen.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvoetažnu kuću sa velikim dvorištem i pratećim objektima na lokaciji Brekinja, Kozarska Dubica. Asfaltni prilaz sa magistralnog puta Prijedor - Kozarska Dubica dovodi do kuće površine cca. 92m2 i dvorišta 500m2....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 24)