• GoHome Professional
namješten što skuplje do 190000 km lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • namješten što skuplje do 190000 km lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje do 190000 km lift

  • Za upit "namješten što skuplje do 190000 km lift" pronađeno 204 nekretnina - prosječna cijena 2.085 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Primarna orjentacija Jugoistok Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta, predsoblja, ostave i dva balkona. U blizini zgrade se nalaze marketi Bingo i Belamionix, kompleks Mellain, parfimerija CM, Tuzlanska pivara, Panonska jezera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 90.000 KM, 56,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je dvostrano orijentiran, prozracan i svijetao, odrzavan i odmah useljiv! Cisto vlasnistvo i papiri!Sastoji se od ulaznog prostora, trpezarije, kuhinje, dnevnog boravka, spavace sobe, kupaone s wc-om i balkona od 2 m2 koji nije u kvadraturi stana. Lokacija izvrsna - u krugu od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 58,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno se prodaje namješten stan, useljiv odmah, na 5 spratu s pogledom na Avaz. Stan ima spavaću sobu, dnevnu sobu i blagavaonicu veliku, kuhinju i kupaonicu. Za sve informacije pisite na inesambrus@mail.com ili zovite na tel 061 566 678. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 87.200 KM, 30,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30m2 na II spratu novije zgrade. Sastoji se od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na terasu, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 85.100 KM, 67,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo funkcionalan stan sa površinom od 67 m2,visoko prizemlje.Stan se sastoji od;kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,spavaća soba,dvije ostave,predsoblje sa ugradbenim plakarom,kupatilom,i dvije ustakljene terase.Stan ima aluminijske prozore u dobrom stanju ,grejna tijela....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 85.000 KM, 30,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u centru Novog Grada/Bosanski Novi. Stan po strukturi jednosoban, posjeduje kuhinju sa trpezarijom, sobu, hodnik, kupaonu, ostavu i balkon. Stan je na na cetvrtom spratu zgrade koja posjeduje lift. Blizina pijace, granicnog prelaza, rijeke Une. Uz stan ide i pripadajuca....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Zeps, 85.000 KM, 52,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno namjesten dvosoban stan sa pogledom na Usce i Adu. Stan je osuncan, gleda na istok i nalazi se na 12. spratu. Zamjene ne dolaze u obzir. Sve informacije na tel 061 595 101 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.500 KM, 27,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu garsonjeru na trećem spratu u novogradnji Istočno Sarajevo, ulica Dečanska. Garsonjeru ukupne površine 27m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak s trpezarijom, balkon. Orijentacija je JUG.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljna prilika, odmah useljiv namješten stan s pogledom na Avaz Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 84.000 KM, 72,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep i funkcionalan stan od 49m2 u Tibri Pacifik I,u Nedzaricima.Stan se nalazi u ulici Dr.Silve Rizvanbegovic na osmom spratu zgrade sa dva lifta.Zgrada je izgradjena 2011.godine po najvisim standardima gradnje.Stan ima izuzetno dobar raspored i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Crkvice, 82.800 KM, 72,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan površine 72,35m2 Stan je u dobrom stanju i odmah je useljiv. CIJENA:1150KM/m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

stan je u odlicnom stanju, useljiv bez ulaganja.... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, ORAŠJE, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan na 4 katu zgrada sa liftom Stan posjeduje balkon 2 spavaće sobe dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, hodnik kupaonu i spajz Stan je sagrađen prije dvije godine potpuno novo podno grijanje na struju roletne na daljinski keramičke pločice po cijelom stanu bez prijelaza stan....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 23,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Studio u apphotelu "Vucko".Velicina 23m2,na prvom spratu u centralnom delu.Apartman je u potpunosti opremljen,u ceni je je i skijasnica u suterenu hotela. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, MODRIČA, 79.000 KM, 63,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban komforan stan u centru Modriče. Odmah useljiv . Soliter. Šesti sprat. Dva lifta. Sa ili bez nameštaja, uključujući i belu tehniku i TV aparate. Odlična izolacija. Niski troškovi grejanja ( struja). Kablovska, optički internet. Sve ostale informacije za ozbiljne kupce na telefon:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 78.000 KM, 34,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuzno opremljen dvosoban stan u Kotor Varošu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 34m2 čine ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak s trpezarijom i kuhinjom i kupatilo. Nalazi se na 6. spratu u zgradi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 78.000 KM, 52,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja full opremljen dvosoban apartman na Bjelašnici, općina Trnovo. Naša Bjelašnica i odlična lokacija! Hedonizam na TOP lokaciji i blizu staze, te svih drugih sadržaja. Apartman površine 52m2 čine hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 75.000 KM, 40,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov , opremljen stan , kuhinja sa aparatima , plakari u sobi i hodniku , na 5 spratu u novoj zgradi . Stan je opremljen 2021 ali nije se u njemu zivilo. Stan je 40 m2 i odlicnog je rasporeda . Nazovite da pogledate . 063 841 721 - Branko Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Apartman, KISELJAK, 75.000 KM, 40,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 58,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo tower, prodaja opremljen potpuno stan sa spavaćom sobom. Sprat 8, pogled zapad, balkon, klima, tehnika, oprema, namještaj. Površina 58m² Uz stan se prodaje i parking mjesto na minus 2 etaži! Stan 275.000 KM Parking 40.000 KM Certificirani agent Haris Kadić Stanpromet.ba -....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 74.000 KM, 43,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 43m2 sa galerijom dodatnom sobom u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 43m2 sa jednom spavaćom, prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 73.500 KM, 35,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan 35m2 na Cengic Vili neboder Vranica, 12 sprat, centralno grijanje,kablovska. Sastoji se od jedne sobe,kuhinje,hodnika i banje .Dva lifta sa velkim parkingom ispred zgrade,extra lokacija,sa blizinom doma zdravlja,poste,i vise trznih centara.vl.1/1, odmah useljiv,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 73.000 KM, 36,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u Kotor Varošu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 36m2 čine ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak s trpezarijom i kuhinjom, balkon, kupatilo. Nalazi se na 5. spratu novoizgrađenog objekta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Stan, RAJSKA, 70.200 KM, 36,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najpovoljniji stanovi u Budvi, od 1100 eura po kvadratu. Kondo hotel Paradiso se nalazi na manje od 800 m od magistrale, ušuškan u prirodu i tišinu. Posjeduje bazen, restoran, parking i 77 stanova na 7 spratova. Veličina stanova se kreće od 27 do 49 kvadrata, opremljeni kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 68.000 KM, 37,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 37 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 67.500 KM, 45,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u centru Mostara, na adresi Kralja Zvonimira br. 20 (soliter kod prodajnog centra Stjepana Radica). U blizini stana su svi bitni sadrzaji: osnovne skole, srednje skole, fakulteti, trzni centrovi, trznica, Stan ima 45 km2, nalazi se na IX katu zgrade s liftom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 30,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na teresu, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, parketima, keramikom i sanitarijama. Grijanje je na struju. Zgrada....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 204)

<< <1 2 3 4 5> >>