• GoHome Professional
namješten što skuplje do 190000 km 50 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • namješten što skuplje do 190000 km 50 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje do 190000 km 50 m2

  • Za upit "namješten što skuplje do 190000 km 50 m2" pronađeno 125 nekretnina - prosječna cijena 2.084 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • podrum
    • parking
    • 1.sprat
    • kablovska
    • adaptiran
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Mejtaš, 120.000 KM, 46,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

extra ureden stan Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 118.000 KM, 46,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.realitica.com

Kompletno namješten jednoiposoban stan površine 46 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase koja je zatvorena PVC stolarijom i preuređena u Bosansku sobu. Opremljen je PVC stolarijom, hrastovim parketima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 50,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.indomio.ba

Namješten dvosoban, kompletno renoviran, stan površine 50 m2,u visokom prizemlju u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na zatvoreni balkon, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 46,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 114.000 KM dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 114.000 KM, 46,00 m2 cca 2480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 120.000 KM
07.03.2026 - 114.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.indomio.ba

Namješten jednosoban stan na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, grijanje je na konvektore. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 113.000 KM, 54,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 53,7 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevnog boravka,spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa troslojnim staklima i roletnama,protivprovalnim ulaznim vratima,klima....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 52m2, komplatno namjesten u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe: jedna spavaca i jedna djecija soba, kuhinja, kupatila, hodnika i predulaza. Stan je opremljen PVC stolarijom, roletnama, centralnim etaznim grijanjem, klima uredjajem i kompletnim....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 48,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju prizemna kuća površine 48m2 na placu ukupne površine 10405m2. Kuća se sastoji od predulaza, hodnika velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i čajne kuhinje. Opremljena je kvalitetnom PVC stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijom.....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 110.000 KM, 53,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u samom centru grada( Bijeljina) površine 53 m2 na petom spratu. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja,ostava,spavaća soba,balkon,kupatilo i hodnik. Stan je kompletno namješten i tako se i prodaje ( osim tv-a i par slika). Zgrada nema lift, a grijanje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 46,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten stan površine 46 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji imna izlaz na terasu, uvučene kuhinje iz koju se ulazi u ostavu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatiala. Opremljen je drvenom stolarijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 109.000 KM, 47,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno renoviran, namješten jednoiposoban stan površine 47 m2 u visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je Drvenom stolarijom unutrašnjom....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 108.000 KM, 53,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - DŽIVAR: NAMJEŠTEN DVOSOBAN STAN U PREDGRAĐU ; Trebinje - DŽivar .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 48,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 48 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhiinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Klima uređajem, kvalietnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 46,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 46 m2 u visokom prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na terasu, hodnika, radnog dijela i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 105.000 KM, 47,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban ful renoviran i extra nemjesten stan u centru grada preko puta radio Bihaca Nekretnina posjeduje Namješten .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 103.600 KM, 48,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Namješten jednosoban stan površine 48m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 101.000 KM, 48,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

Namješten jednosoban stan površine 48m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, sobe, kupatila ostave, hodnika I terase. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom I sanitarijama uz korištenje dvorišta. Grijanje je centralno-etažno. 4206/ZP....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 100.000 KM, 47,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 46 m2 (u tlocrtu 47,5 m2), u Ulici Sime Matavulja na drugom spratu. Grijanje je na struju. Stan je u staroj gradnji, s novom vanjskom stolarijom. Cijena stana je 100 000 KM. Sve informacije možete dobiti na naše kontakt telefone: Mobilni: +387 66 693 368 Fiksni:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 53,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik 1/1, Miran kraj sa razvijenom infrastrukturom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 99.000 KM, 50,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Ukoliko ste do sada tražili apartman koji ima sve, na pravom ste mjestu Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov i novoopremljen, pun pozitivne energije i spreman sa novog vlasnika/cu jednostavno učini sretnim. Smješten u Dvorištima na Jahorini,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 46,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Adaptiran i namješten stan na Koševskom brdu, ugradbeni američki plakari, ugradbena kuhinja sa svim aparatima (ploča, pecnica, perilica suđa i rublja, frižider, mikrovalna), adaptirano kupatilo sa tuš kabinom, renovirana dnevna soba sa nedavno kupljenim namjestajen i svom elektronickom....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 98.500 KM, 48,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.000 KM, 49,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednoiposoban stan površine 49 m2 koji se nalazi u prizemlju stambeno poslovne zgrade u novoj gradnji. Sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim hrastovim parketima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 97.500 KM, 54,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan odlicnog rasporeda I dobro pozicioniran suncan tokom cijelog dana. tel 061 487 210 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 97.000 KM, 54,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, KUPRES, 96.000 KM, 50,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan na Kupresu, izuzetno ocuvan. Stan ima garazu i drvarnicu. Ispred kuce parking Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 49,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 48,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 48m2 na III spratu nove gradnje u centru grada! Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Opremljen je PVC stolarijom sa venecijanerima, kvalitetnom keramikom i sanitarijama, laminatima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 47,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan površine 47 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 95.000 KM, 54,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran dvosoban stan na ilidzi naselje Luzani, u blizini vrtica, skola, prodavnica. Ispred stana prostrani parking, a sa druge strane stana veliki djeciji park. Dva balkona su zatvorena. Na vecem balkonu je provedeno grijanje i moze sluziti kao soba. Manji balkon sa ormarom,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 94.000 KM, 47,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.04.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju kompletno namješten dvosoban u kvalitetnoj staroj gradnji na I spratu stambene zgrade površine 47m2. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, odvojene dnevne sobe, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je etažnim grijanjem, PVC stolarijom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 92.400 KM, 48,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan i ostava uknjižene površine 48 m2 u kvalitnoj novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i ostave u tavanskom prostoru. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, KUPRES, 92.000 KM, 51,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na Kupresu sa garazom i drvarnicom, kompletno opremljen Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 92.000 KM, 46,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju namješten jednosoban stan površine 46m2, na IV spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i izlazom na balkon, jedne spavaće sobe sa izlazom na balkon, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, parketima i klima uređajem.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.000 KM, 47,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.indomio.ba

Namješten dvosoban stan površine 54 m2 u prizemnoj kući sa korištenjem dvorišta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremjljen je PVC stolarijom, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Stan je....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.500 KM, 46,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.400 KM, 53,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 53 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i zatvorenog balkona. Zgrada je obložena sa stiroporom kao i ploča iznad stana.. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 88.000 KM, 49,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u Mostaru, naselje Bijeli Brijeg, kod nove bolnice. Sastoji se od: predsoblja, dnevne i spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila sa WC i 2 balkona (+ odjeljak u podrumu). Visoko prizemlje, kvadratura 49 m2, vlastništvo 1/1 (uredno).Stan nije renoviran.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.000 KM, 52,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 52m2 na II spratu u novoj gradnji! Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona na koji se izlazi i iz dnevne i spavaće sobe. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim-etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 46,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran i namješten stan površine 46 m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je Inverter klima uređajem, PVC....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 125)

<< <1 2 3> >>