• GoHome Professional
namješten što skuplje do 190000 KM do 1500 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što skuplje do 190000 KM do 1500 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje do 190000 KM do 1500 KM/m2

  • Za upit "namješten što skuplje do 190000 km do 1500 km/m2" pronađeno 563 nekretnina - prosječna cijena 965 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 75000 KM
    • do 93000 KM (prosječna cijena)
    • do 110000 KM
    • do 937 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • komforan
    • pogodan
    • renoviran
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 199.900 KM, 140,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje kuću smještenu na području Starog Grada u naselju Mihrivode. Parcela je smještena između ulica Ispod Budakovića i Nerkesijina, u mirnom djelu grada gdje dominira zelenilo, tišina i lijep pogled. Od Sebilja i Baščaršije ste udaljeni jedan kilometar, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju kuću od 300m2 na placu od 808m2 novije izgradnje na lokacij Naselje Vujinovići Tunjice , Banja Luka Kuća napravljena 2002 godine na 2 sprata plus mansarda(potkrovlje), vanjsko stepenište organizovana kao tri zasebna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude izdvaja modernu kuću u naselju Pofalici. Svi papiri uredni, kuća prvoklasna. Sastoji se od suterenske etaze gdje se nalazi garaza i ulaz u samu kucu te jos jedno parking mjesro, hobi prostor, wc, te kotlovnica. Zatim, unutrasnjim stepenicima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što skuplje do 190000 km do 1500 km/m2'
179.814 KM
  Kuća, ZVORNIK, 195.000 KM, 150,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Branjevu (između Zvornika i Bijeljine) koja je u osnovi 8 x8 m i to: prizemlje, sprat i potkrovlje. Kuća je kompletno namještena, ima video nadzor, etažno grijanje,predato za legalizaciju, fasada periva, izolacija oko kuće stiropol 5 cm,asfalt, kanalizacija Prostorije....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 190.000 KM, 192,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoetažnu kuću u centru grada Naselje Muhići grad Sanski Most Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, 190.000 KM, 200,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo kuću na izrazito mirnom području uz prelijepu prirodu. Lokacija:400m od magistralne ceste Bužim-Vel.Kladuša. Kod bivše farme Var.Rijeka. Dvije su kuće spojene u jednu sa jednim ulazom. Kuća je komplet završena sa toplotnom fasadom i centralnim grijanjem uz prelijepu odradjeno....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 190.000 KM, 210,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

????PRODAJE SE U POTPUNOSTI NAMJEŠTENA KUĆA ➡️Lokacija: Naselje Semizovac, općina Vogošća, Kanton Sarajevo, Bosna i Hercegovina. Kuća se nalazi u mirnom dijelu naselja kod ušča rijeke Ljubine u rijeku Bosnu. ➡️Površina: Kuća je površine 190 m². Od toga 63 m² otpada na podrum u sklopu....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 190.000 KM, 250,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Brckom u ulici Vukosavacka 69. kuca je u odlicnom stanju. Za vise informacija obratiti se na telefon +387 65 785 156 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, BREZA, 190.000 KM, 300,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vlasnicki papiri uredni. Cijena 95000 eura. Useljivost po dogovoru. Objekat je u blizini rijeke na prekrasnoj lokaciji u centru grada. Udaljen od skolskog centra 150 metara. Udaljen od Doma Zdravlja 300 metaraa. Pristup grazi sa glavne ulice. Vodo snadbjevanje cielu godinu. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, CRKVICE, 187.000 KM, 225,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Zenici sa 2 odvojena stana, ulica Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice Stan 1 P=106 m2, stan 2 P=61 m2, garaža sa kotlovnicom P=61m2, dvorište 253 m2. Odgovara zamjena za stan uz odgovarajuću doplatu Prodaje se kuća u ulici Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice. Naselje....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 185.000 KM, 120,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Banjaluci Novoselija, 120m2 kvadratne povrsine i 940m2 zemljista na kojem se nalazi Garaza i posadzen vocnjak. Na najljepsem dijelu Novoselije tik uz glavnu cestu. Kvalitetno izgradzena i sastoji se od dva dvosobna stana sa dva posebna ulaza tako da se moze koristiti....

 
 
 
  Kuća, BUKOVICA, 184.000 KM, 240,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se useljiva i namještena kuća, udaljena svega 2 kilometra od poznatog lječilišta Gata. Kuća je smještena u mirnom i prirodno čistom okruženju u naselju Bukovica. Od centra grada Cazina udaljena je svega 15 minuta lagane vožnje, a odlična povezanost omogućena je pristupom iz....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 180.000 KM, 160,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuču u Srebreniku, naselje Bare. Kuča je prenovljena i kompletno opremljena, garaža ja bila naknadno dogradjena. Za više informacija molimo vas kontakrirajte nas putem e-maila. Hvala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 180.000 KM, 162,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom, dvorištem i prilaznim putem, sa svim pomoćnim objektima, garaža, kotlovnica , ljetnikovac, bašta, plastenik itd. Namješteno sa centralnim grijanjem na daljinsko upravljanje. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Stambena kuca u centru grada sa podrumom, poslovnim prostorom, 2 uredjena parkinga, sa svom potrebnom projektnom i upotrebnom dokumentacijom (gradj. dozvola), prizemljem sa kuhinjom, dnevnom sobom, hodnikom i WC-om, spratom sa 3 spavace sobe, ostavom i kupatilom, te malim potkrovljem,....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća 9,50 x 10,30 na sprat izgrađena 1997 godine sa dva balkona na spratu i jednom terasom u prizemlju.U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trepezarijom, WC sa kupatilom, ulazni hodnik sa stepenicama obloženim sa jasenom koja vode na sprat i garažom koja je vezana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 180.000 KM, 184,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 180.000 KM, 200,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa poslovnim prostorom u prizemlju za sve namjene. Poslovni prostor ima i sanitarni čvor. Na prvom spratu odvojenog ulaza uređen i namješten komforan trosobni stan s kupaonicom, posebno wc-om i špajzom. U dvorištu uređen travnjak sa roštiljem. Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 180.000 KM, 200,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodje se kuća u strogom centru grada. Slijepa ulica. Radi se o dva četverosobna stana od 100 kvadrata sa odvojenim ulazima. Dvije garaže, sa okućnicom od 200 kvadrata. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Namješten Parking Internet....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću površine 220 m2 izgrađenu na parceli od 600 m2. Unutrašnjost kuće je podijeljena na dva zasebna stana sa unutrašnjim stepeništem, po izboru može se spojiti i u jedan stan. U sklopu kuće je garaža i natkrivena terasa površine 40 m2. Udaljenost od centra Čapljine....

 
 
 
  Kuća, VELIKA ILOVA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju seosko imanje na 10 km od Prnjavora u BIH u mestu Velika Ilova . Imanje se sastoji od dve kuce , drvare i njive 3 klase ( 5935 m2 ) Kuca prikljucena na gradsku vodu, trofazna struja ima Total tv i Mtel prikljucke , asfaltirani put uradjen pre par godina od kuce sve do grada....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANOVIĆI, 180.000 KM, 250,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

kuca posjeduje uredne papire za sve djelatnosti ima dozvole Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Kuća, ROGATICA, 180.000 KM, 350,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU Poslovni stambeni objekat Površina 350m2 Plac 500m2 Godina gradnje 2020. Godine Unutrašnji radovi kompletno završeni, rađeno izuzetno kvalitetnim materijalima Centralno grijanje kombinacija pellet/drvo-ugalj Stolarija PVC, a prva etaža aluminijumska 3 mokra čvora Kneza....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 178.000 KM, 260,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Zavidovićima 160m2 Podubravlje bb Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 175.000 KM, 110,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu kuću sa pomoćnim objektima, površine od 110 m2, sa zemljištem od 780 m2 i izlazom na rijeku Tilava. Kuća je uknjižena 1/1, posjeduje uredne papire, nedavno je adaptirana, ima asfaltni prilaz do same....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 200,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Useljiva Kuća sa dodatnim Placem -Banja Luka – Trn , nedaleko od Centruma Zalužani Samostalna, Useljiva Kuća je u dobrom stanju i nudi idealan i ugodan boravak porodici koja želi biti blizu grada i većih Firmi a ujedno se osjećati kao na selu jer se upravo nalazi na takvoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 175.000 KM, 300,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela u donjim Hadžićima ukupne površine 1000m2 sa kućom koja je izgrađena u 2016 godini povrsine 10x12m sa stambenom površinom od 300m2. Put do kuće je asfaltiran osim zadnjih 700m koji treba da se asfaltiraju. Kuća se prodaje namještena. Kuća je udaljena svega....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 115,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Bosanska kuca, sa urednim papirima 1/1, useljiva, namjestena, u dobrom stanju, na atraktivnoj lokaciji,sa svim prikljuccima, sa bastom poplocanom od kamena i fontanom, podobna za izgradnju, nadogradnju i sl., pet minuta hoda do Bascarsije/Sebilj, u blizini HECCO Hotel. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 170.000 KM, 149,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Lemond nekretnine vam nude kuću nedaleko od centra Čapljine. Kuća ima 300m² stambenog prostora. Sastoji se od 2 kata i podkrovlja. Prvi kad je uređen te se sastoji od 2 sobe, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje te garaže i podruma. Drugi kat ove kuće nije uređen te je pogodan za gradnju....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa pomoćnim objektima i zemljište, Zavidovići, ul. Matije Gubca, 1 km od grada. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, dimenzija 9x8 Pomoćni objekat 15x5, zemljište 4385 m2. Prodaja isključivo sve u kompletu. Asfaltiran put do ulaza na parcelu. Prelijepo i mirno mjesto, pogodno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, lokacija Vrbanjusa. Za sve detaljne informacije mozete kontaktirati telefone: 033 236 773 062 256 176 062 968 346 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI NOVI, 170.000 KM, 210,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je uradzena na novo sve je novo unutra ne ljipoj lokaciji dobar komsiluk Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 170.000 KM, 105,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Banja Luci u naselju Mejdan u ulici Braće Jugović. Kuća je u dupleksu i sa poslovnim prostorom i dvorištem. Kuća je površine 105 m2 na okućnici od 480 m2, ima dva sprata. Pod je od parketa, grijanje je na struju, ima parking, garažu, internet, kablovska, tavan, telefonski....

 
 
 
  Kuća, MORANČANI, 170.000 KM, 240,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom od 4100 m² i pomocna zgrada 15 x 5,5 sa vodom i strujom. Kuca na kat i Papiri 1/1. Kuca se nalazi u selu Ljubace-Morancani na raskrsnici glavnog Puta (Tuzla Zivinice) prema Pascima. Kuca je na dobroj lokaciji 50 m od glavne magistrale. U blizini su prodavnica,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 170.000 KM, 400,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa tri stana i poslovnim prostorom. Jedan dio kuće sa podrumom i velika garaža za dva vozila. Ukupna površina oko 400 m2, zemljište 500m2. Dva stana su opremljena. Kompletno renovirana. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 420,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na površini od 500m2 nalaze se dve kuće. Velika kuća je površine 300m2. Od toga je 100m2 lokal, a ostalih 200m2 stambeni prostor. Prvi stambeni sprat ima kuhinju, veliku dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Sve kompletno uredjeno. Drugi sprat ima dve spavaće sobe, veliku dnevnu sobu....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Ozimice 1, 169.000 KM, 220,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća je adaptirana 2002 god., djelimično PVC stolarija, centralno grijanje na tečno gorivo i pelet. Neposredno u blizini ambulante, marketa, kafića, udaljenost 500m od centra grada. Posjeduje 3 balkona, u niskom prizemlju garaža i kotlovnica. Kontakt: MOB -062 673 124 KUĆNI - 037....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 563)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>