• GoHome Professional
namješten što skuplje do 190000 KM - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • namješten što skuplje do 190000 KM - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje do 190000 KM

  • Za upit "namješten što skuplje do 190000 km" pronađeno 1 077 nekretnina - prosječna cijena 1.708 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.sprat
    • 4.sprat
    • pogodan
    • fakultet
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 160.000 KM, 63,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvoiposoban stan površine 63 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i zatvorenog balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 160.000 KM, 180,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se restoran " Sanski Most. Objekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji "Karica ",gdje posjeduje i privatni parking. Restoran ima terasu nad rijekom Sanom, centralno grijanje, ventilaciju,kuhinju pogodnu za druge djelatnosti (piceriju,rostiljnicu i sve ostalo). Objekat posjeduje....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 160.000 KM, 78,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik o kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 160.000 KM, 200,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u centru Sarajeva na obali zgrada "Papagajka" na 5. spratu. Stan sadrzi 40m2 stambenog prostora + terasa zatvorenog tipa u staklu sa kliznim prozorima i 5m2 podruma. Zgrada sadrzi jedan mali i dva velika lifta, a takodje je u planu komletno renoviranje na prolece 2013g.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Spionica Krc ! Kuca je kompletno renovirana po modernom standardu, posjeduje duplu termicku izolaciju.. svi prikljucci papiroligija uredna, uplanjena. Posijeduje profesionalni vanjski bazen za kupanje sa toplotnom pumpom Za sve info contaktirati na Tel 0033637132278....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem visoku prizemnicu u Banjaluci sa svim urednim papirima 1/1. Kuca je novorenovirana i namjestena. Balkon je duz citave kuce sa kojeg je predivan pogled. Gornji sprat: 2 spavace sobe sa velikim dnevnim boravkom i kuhinjom, kupatilo koje je renovirano. Sva sanitarija je nova.....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 160.000 KM, 33,00 m2 cca 4850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno namješten i odmah useljiv stan u strogom centru Trebinja (200 m od platana i gradske pijace). Stan se nalazi na 6-om spratu u zgradi sa liftom. Posjeduje veliku tarasu od 22 kvadratna metra. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Cazinu, na Maloj Lisi kod Gimnazije. Površina stana je 95m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka i kuhinje, sušione, kupatila i wc, 3 spavaće sobe, saune i balkona. Također stan sadrži i podrum. Za sve ostale informacije javite se na broj telefona/viber:....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luca se nalazi 5 minuta hoda od centra grada ,odmah useljiva nedavno uradjena dva kupatila potpuno nove instalacije i oprema.Nalazi se na veoma velikom placu po potrebi mogla bi se jos jedna kuca izgradit do nje.U kuci se ne nalazi niko jer sam u inostranstvu i to je razlog prodaje.postoji....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje dvokatnice sa terasom suterenom i garažom.Vlasništvo 1/3. Zaseban ulaz,struja i voda. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten .

 
 
 
  Apartman, NEUM, 160.000 KM, 32,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem apartman u Neumu – novogradnja, na samo korak od plaže! Ovaj moderno opremljeni apartman idealan je za sve koji traže savršen prostor za odmor uz more ili kao investiciju u turizam. NAPOMENA: Apartman nije etažiran. Lokacija: Mimoza bb, Neum – kratke stepenice do plaže. Kvadratura:....

 
 
 
  Kuća, LIVNO, 160.000 KM, 180,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u blizini centar gradaIma podrum, gornji kat na kojem se nalazi wc, spavaca soba, dnevni boravak i kuhinja, te ostava, dok na trecem katu se nalaze dvije sobe, veliki hodnik (pogodan za jos dvije spava�e sobe) i nezigradeni wc. Veliki parking ispred kuce. Cijena....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Namjestena kuca sa izvorom vode i potokom kroz cijelo imanje.500m od magistralnog puta M17_Sarajevo -Mostar ..1500m od ukljucenja na autoput.Mirno naselje a kuca je izdvojena od ostalih. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Parking Internet....

 
 
 
  Kuća, OGRADE, 160.000 KM, 270,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem porodicnu kucu sa dvoristem, vocnjakom i garazom na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, neposredno u blizini glavne ceste, iznad djecijeg obdanista. Izgradjena sva potrebna infrastruktura (struja, voda, telefon, kanalizacija), pristupni put asfaltiran Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 160.000 KM, 70,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 113,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kontaktirati isključivo pozivom na 066/694-791! U banjalučkom naselju Lauš, u ulici Dušana i Vlade Kopanje prodaje se porodična kuća ukupne površine 113m2. Kuća je izgrađena 1977.godine (drugi dio 1988) i prostire se na tri etaže (prizemlje, prvi sprat i potkrovlje) na placu površine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 301,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

U prodaji imamo dvoetažni stan u stvari kuća. Udaljena svega 4 km od mora i nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od 1.kata i visokog potkrovlja te ima ukupno 252,09 m2 stambene površine, a zajedno sa spremištem, vanjskim stepenicama i terasama ima ukupno 365,13....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban odličnog rasporeda površine 50 m2 pozicioniran na 4. spratu zgrade od 5, ulica Muhamed Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Obiteljska kuća 10*12m2 tlocrtne veličine sa dva stana i odvojenim ulazima. Mogućnost etažiranja. Garaža sa kotlovnicom i podrumom.Mogućnost prenamjene u poslovni prostor. Okućnica uređena i ograđena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROSULJE, 160.000 KM, 200,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U BRČKOM ! ! ! Ulica Hasna Aganovića Tača, naselje Rosulje(iza Doma zdravlja). -Prizemnica sa potrkovljem na placu površine 324m2, a potrkovlje nije POTPUNO sređeno završeno i kuća nema fasadu. Prizemlje je sređeno i useljivo. -Kuča je dimenzija 10x10 sa garažom od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Gorica, 160.000 KM, 65,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Manja kuca cc65 m na parceli od 200 m sa mogucnosti nadogradnje Novi krov prije 2god promjenjen,PVC prozori osim u kuhinji Dvoriste u ogradi Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je odmah useljiva poslije rata renovirana plasticna stolarija Internorm Austrija nova unutrasnja vrata masivno drvo prije dva mjeseca potpuno novo uradjena dva kupatila.Veoma veliki Plac za nuzdu moze se jos jedna kuca izgraditi. Postomi uradjen projekat za dogradnju Garaze i....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan je namjesten. Kuhinja i Kupatilo komplet renovirani. Ugradjeni novi PVC prozori sa roletnama. Centralno grijanje, novi radijatori. Ulaz u zgradu prilagodjen za djecja i invalidska kolica. Zgrada posjeduje dva lifta. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, VRELO, 160.000 KM, 180,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima dva dvosobna stana sa opravljenim podrumom koji moze da se napravi u jedan mali stan, sva tri sprata su odvojena psebnim ulazima. Parking je ispred kuce sa mogucnosti da se parkiraju 5-7 auta. Ulaz za kucu je sa glavne ceste. Ima garazu u kojoj moze da se parkira jedan auto.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Nova Varoš, 160.000 KM, 75,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju trosoban stan površine 74 m2 na atraktivnoj lokaciji u naselju Nova Varoš. Stan je smješten na IV spratu (zgrada ne posjeduje lift) a objekat je izgrađen 1990 godine.Strukturu ovog stana čine hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija i dnevna soba. Stan....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA KRUPA, 160.000 KM, 72,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan u strogom centru u Ulici 511 slavne brdske brigade potpuno renoviran sa centralnim grijanjem i klima uredjajem. Stan posjeduje dvije terase, dnevni boravak sa potpuno opremljenom kuhinjom sa elementima. Za sve ostale informacije kontakt Telefon 004917647634424 (WhatsApp,Viber)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 159.990 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima cca 140m2 stambenog prostora, ljetnu kuhinju,podrum, ostavu i dvije garaze. Okucnice sa vocnjakom ima 1000m2 i prelijep pogled na zelenu povrsinu.U odlicnom je stanju,sve je novo, ima grijanje etazno na naftu ( cisterna 2000l)i na cvrsto gorivo.U tu cjenu ulazi i kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.250 KM, 65,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju renoviran i namješten dvosoban stan – Š naselje – IV sprat – 65m² + podrum Lokacija: Š naselje – mirno, uređeno i porodično okruženje ✨ Opis stana: U ponudi je kompletno renoviran i moderno namješten dvosoban stan površine 65m², smješten na IV spratu stambene zgrade. Stan....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 159.000 KM, 45,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u Bijeljini na super lokaciji. U blizini stana se nalazi nova autobuska stanica i svi trzni centri. Stan je na 4.spratu, zgrada ima lift, grijanje centralno, sopstvena kotlovnica. Zapadno orjentisan sa super pogledom, veliki parking oko zgrade sa rampom. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.000 KM, 64,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban, kompletno namješten stan površine 64m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na prostranu terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugu terasu, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.000 KM, 59,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.indomio.ba

Namješten dvoiposoban stan površine 59 m2, na IV spratu novije gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na prostrani balkon, ostave, dvije spavaće sobe od koji jedna ima izlaz na balkon, hodnika i kupatila. Stan je dvostrano orjenitisan. Opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 159.000 KM, 54,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nekorišten nov stan u novogradnji, ulica Dečanska, Istočno Sarajevo. Nekretnina površine 54m2 koja se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, balkona, hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJE MOŠTRE, 159.000 KM, 120,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću novije gradnje u naselju Gornje Moštre, općina Visoko. Predmetna nekretnina je smještena u mirnom dijelu naselja na samo 5 km udaljenosti od centra grada Visoko. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli pored lokalne saobraćajnice. Površina parcele....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 157.000 KM, 75,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran i adaptiran stan, Centar, Koševo, 75m2, šesti sprat, lift, centralno grijanje, klima, jakuzzi, španska i Inker keramika, dva američka plakara, sunčan i svijetao, veliki parking ispod zgrade za pedesetak auta, blizina bolnice, osnovne škole, srednjih škola i većine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 777)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>