• GoHome Professional
namješten što skuplje do 160000 km 80 m2 opremljen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što skuplje do 160000 km 80 m2 opremljen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje do 160000 km 80 m2 opremljen

  • Za upit "namješten što skuplje do 160000 km 80 m2 opremljen" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 1.844 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 175.200 KM, 73,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan u novogradnji, smješten na prvom spratu, površine 73m2, predstavlja savršenu kombinaciju modernog dizajna, udobnosti i funkcionalnosti. Prostrani dnevni boravak s trpezarijom stvara prijatnu atmosferu za opuštanje i druženje, dok uvučena kuhinja pruža....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 169.300 KM, 76,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Namješten trosoban stan površine cca 76 m2 u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom sa PVC roletnama, inverter klima....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 KM na 165.000 KM dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 165.000 KM, 78,00 m2 cca 2120 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 150.000 KM
07.05.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten trosoban stan površine 78 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu koja je zatvorena PVC stolarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što skuplje do 160000 km 80 m2 opremljen'
148.800 KM
  Stan, BRČKO, 165.000 KM, 76,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, BRČKO, 165.000 KM, 85,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten, kompletno renoviran troiposoban stan u Visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva hodnika, ostave i kupatila. Čitavom dužinom stana se prostiru terase i svaka prostorija....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 154.500 KM, 73,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 73 m2 na III spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dvije spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem, klima....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 150.000 KM, 73,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 73,26 m2 u novoj gradnji. Prva etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, hodnika, kupatila i stubišta za sprat. Sprat se sastoji od dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine cca 80 m2 u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, PVC roletnama, centralnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, KUK, 99.500 KM, 87,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je prostran i potpuno opremljen stan površine 87 m² sa velikom terasom od 30 m² koja pruža spektakularan, panoramski pogled na more. Stan se nalazi u glavnoj zgradi kvalitetnog stambenog kompleksa i idealan je kako za život, tako i za odmor ili izdavanje. Struktura stana:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 99.000 KM, 78,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Veoma lijep, funkcionalan trosoban stan koji se lako moze pretvoriti u dvije stambene jedinice. Sastoji se od 3 sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, zatvorene lodje. Kompletno opremljen.Uknjizen 1/1 Mogucnost pretvaranja u dve stambene jedinice Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)