• GoHome Professional
namješten što skuplje do 160000 km 1.sprat Zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što skuplje do 160000 km 1.sprat Zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje do 160000 km 1.sprat Zadnjih 14 dana

  • Za upit "namješten što skuplje do 160000 km 1.sprat zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 175.200 KM, 73,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan u novogradnji, smješten na prvom spratu, površine 73m2, predstavlja savršenu kombinaciju modernog dizajna, udobnosti i funkcionalnosti. Prostrani dnevni boravak s trpezarijom stvara prijatnu atmosferu za opuštanje i druženje, dok uvučena kuhinja pruža....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 175.000 KM, 42,00 m2 cca 4170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na Mejtašu, u Ulici Nikole Kašikovića br. 6, samo 5 minuta pješice od Katedrale, prodaje se dvosoban stan u novogradnji 42 kvadrata + ostava 1,65 kvadrata + garažno mjesto. Zgrada završena u novembru 2015. godine. Stan je na prvom spratu, osunčan poslijepodne, ne gleda na glavnu ulicu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, HADŽIĆI, 170.000 KM, 59,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Hadzicima u ulici zlatni ljiljana 13 na prvom spratu..U blizini stana se nalaze igraonice skole marketi..Stan je renoviran..Kvadratura stana je 58.5 kvadrata..Stan posjeduje zaseban podrum.. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 169.000 KM, 35,00 m2 cca 4830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja opremljen apartman naselje Šator. Površina apartmana je 34.85m²m2 i nalazi se na prvom spratu stambenog objekta u naselju Šator. Lokacija odlična u samom centru naselja između Vile Jelene i Drugarske....

 
 
 
  Apartman, BIHAĆ, 168.000 KM, 52,00 m2 cca 3230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se moderno uređen i kompletno namješten dvosoban stan površine 52m2, smješten na prvom spratu zgrade na atraktivnoj lokaciji – naselje Luke. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (kuhinja rađena po mjeri – Kapić enterijeri), spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 165.000 KM, 33,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov i opremljen apartman sa jednom spavaćom na Jahorini, Obućina Bare. Naselje Šator u neposrednoj blizini Snježne doline Apartman površine 33m2 čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 165.000 KM, 230,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća od 230 m2 u Ljubuškom u blizini Croatie osiguranje na zemljištu od 450 m2. Posjeduje 2 etaže, prizemlje i sprat. Prvi sprat izrađen 1983, a drugi 1995. Kuća je useljiva. Moguća prodaja namještene ili nenamještene kuće. Sastoji se od velike kuhinje i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 113,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kontaktirati isključivo pozivom na 066/694-791! U banjalučkom naselju Lauš, u ulici Dušana i Vlade Kopanje prodaje se porodična kuća ukupne površine 113m2. Kuća je izgrađena 1977.godine (drugi dio 1988) i prostire se na tri etaže (prizemlje, prvi sprat i potkrovlje) na placu površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Apartman, NEUM, 160.000 KM, 32,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem apartman u Neumu – novogradnja, na samo korak od plaže! Ovaj moderno opremljeni apartman idealan je za sve koji traže savršen prostor za odmor uz more ili kao investiciju u turizam. NAPOMENA: Apartman nije etažiran. Lokacija: Mimoza bb, Neum – kratke stepenice do plaže. Kvadratura:....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten što skuplje do 160000 km 1.sprat (70)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)