• GoHome Professional
namješten što skuplje do 160000 KM terasa do 1100 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što skuplje do 160000 KM terasa do 1100 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje do 160000 KM terasa do 1100 KM/m2

  • Za upit "namješten što skuplje do 160000 km terasa do 1100 km/m2" pronađeno 48 nekretnina - prosječna cijena 779 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 63000 KM
    • do 79000 KM (prosječna cijena)
    • do 95000 KM
    • do 795 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što skuplje do 160000 km terasa do 1100 km/m2'
144.000 KM
140.724 KM
94.000 KM
  Kuća, LAKTAŠI, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju atraktivna kuca u centru Trna u radjena po projektu (Nas Stan) osnovice 10x11x12 i ljetna kucica 6x4 na 500m2 ogradjenog uredjenog dvorista sa dva parking mjesta. Kvalitetno radjena sa 32 nosiva stuba, alu i pvc stolarijom vanjskom, puno drvo i medijapan unutrasnjom, bramak....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 301,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

U prodaji imamo dvoetažni stan u stvari kuća. Udaljena svega 4 km od mora i nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od 1.kata i visokog potkrovlja te ima ukupno 252,09 m2 stambene površine, a zajedno sa spremištem, vanjskim stepenicama i terasama ima ukupno 365,13....

 
 
 
  Kuća, BUKOVICA, 150.000 KM, 290,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju su dvije kuće sa okućnicom od 1.911 m2 koje se nalaze nedaleko od lječilišta Gata u naselju Bukovica - Grad Cazin. Kuće su smještene na ravnoj parceli koja ima adekvatan pristup, veliko dvorište sa parking prostorom i dio parcele koji se može koristiti za vrt i baštu. Starija....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 140.000 KM, 125,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću u Omarskoj od 125 m2. Zemljipte 7000m2. U prizemlju se nalazi kuhinja sa trpzarijom, kupaonica, spavaća soba i terasa. Na 1 katu se nalaze 3 spavace sobe, kupaonica i terasa. Pored kuce je dvorišni objekt sa garažom, ljetnom kuhinjom, ostavom i pecarom. Kuća....

 
 
 
  Kuća, JEGINOV LUG, 140.000 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću od 200 kvadrata sa voćnjakom i pomoćnim objektima i 50 duluma zemlje (uvezano) i 3 duluma šume. Kuća ima dva sprata, na prvom spratu su kuhinja i dnevni boravak, dvije sobe i kupatilo, takodje na drugom spratu su dnevni boravak i kuhinja kao i dvije sobe sa terasom i....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 144,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine objavljuje za prodaju odlicnu kucu za odmor/vikendicu u naselju Rakovica, Kakrinjski put. Svi papiri uredni, kuca nova sa svom pratecom infrastrukturom, ogradjena sa odlicnim prilazom i uredjenom parcelom od 1000 kvadrata. Gradjena na dva sprata,....

 
 
 
  Kuća, DOBOŠNICA, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namještenu kuću 150m2 sa okućnjicom 1000m2. U prizemnom dijelu kuće je velika garaža, ljetnja kuhinja i dvije sobe. Pred kućom se nalazi velika terasa sa kamenim roštiljem i bunarom. U prvom katu je kuhinja, spavaća i još dvije sobe i kupatilo. Kuća ima i veliki balkon na....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 98,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća na sprat površine 48 m2 u osnovi, novije gradnje, na placu površine 3118 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Vanjsko stubište vodi na sprat koji nije završen. Opremljena....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 100.000 KM, 100,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca sa okucnicom,,pomocnim objektima,garazom,vocnjakom,,u naselju Ostrozac ispod osnovne skole..vlasnistvo 1/1..svi prikljuci,prizemni deo kuce se sastoji od stana velicine kuhinja soba,kupatilo,,i velikog podruma duz cele kuce,,gornji sprat,,dnevna soba ka kuhinjom,spavaca soba,decija....

 
 
 
  Poslovni prostor, KUK, 99.500 KM, 87,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je prostran i potpuno opremljen stan površine 87 m² sa velikom terasom od 30 m² koja pruža spektakularan, panoramski pogled na more. Stan se nalazi u glavnoj zgradi kvalitetnog stambenog kompleksa i idealan je kako za život, tako i za odmor ili izdavanje. Struktura stana:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 103,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje poslovni objekat/restoran na Bjelašnici, naselje Milišići, neposredna blizina Babinog Dola i sela Lukomir, Opština Trnovo - kanton sarajevski. # nudimo Vam već dobro razrađen posao sa ugostiteljstvom zajedno sa kućom za odmor na najpoznatijoj....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANOVIĆI, 95.000 KM, 81,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Cetvorosoban stan na dvije etaze sa podrumom ispod cijele etaze. Vladtiti ulaz sa prednje i zadnje strane. Novi krov i prozori. Vlastito dvoriste sa uredjenom terasom. Stan se nalazi u centru grada. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tuzli, u blizini kasarne i bolnice Gradina. Kuća na sprat, 10x9 m2, posjeduje 3 zasebna ulaza, 2 kupatila, trofaznu struju, gradsku vodu, kanalizaciju i sopstvenu izvorsku vodu. Garaža sa kotlovnicom 58 m2 iznad koje se nalazi terasa iste površine i pomoćni zgradu,....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 93.000 KM, 125,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

U poznatom dijelu nacionalnog parka Una u blizini Kulen Vakufa prodaje se posjed sa Novoizgrađenom kućom. Kuća je u potpunosti namještena i odmah useljiva sa razvedenim centralnim grijanjem i ugrađenim klima uređajem u prizemlju koji ima mogućnost zagrijavanja i hlađenja prostorija.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 80.000 KM, 86,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Komforan stan, dnevna + 3 sobe, dva mokra čvora, dvije terase, podrum, parking, pogled na Neretvu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, KRAŠEVO, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo lijepu, potpuno namjestenu, urednu i odrzavanu kucu velicine 100 m2 sa 2000 m2 okucnice, garazom, drvarnicom i ljetnom kuhinjom. Kuca se nalazi na Tešanjki, opcina Tešanj - u blizini supermarketa i nekolicine trgovinskih centara. Kuca se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, ZELINJA DONJA, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namještena kuća 70m² (ispod pola kuće uređen podrum) +velika terasa sa centralnim grijanjem i vlastitim izvorom vode(ima i gradski) Molim za više inf na viber ili whatsapp +385976152378 Može zamjena za stan 50 i vise m² u Gradačcu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno....

 
 
 
  Kuća, BLAŽUJ, 80.000 KM, 160,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE novoizgrađena kuća sa baštom u Blažuju ,taćnije na Mostarskom raskršću.Kuća je na dvije etaže i locirana na parceli cca 400 m2,udaljena od glavne Rakovićke ceste oko 50 metara. Kuća posjeduje uređenu baštu sa hladnjakom i roštiljem.Građena je od najkvalitetnijih materijala....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 72.000 KM, 155,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca nove gradnje, sa registrovanim poslovnim prostorom, sa dvije terase ukupne povrsine 45 kvadrata. useljiva, nalazi se u naselju Ulice 5km udaljeno od strogog centra grada. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUGOJNO, 62.000 KM, 59,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Bugojna, 59m2 dvosoban sa dve terase, održavan u dobrom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na 1 spratu kuce , zaseban ulaz, 60m2. 2/3 celokupnog gazdinstva, basta, garaza. Stan se sastoji od zasebnog ulaza , kuhinje, 2 sobe i kupatila i terasom. Vlasnik uknjizeno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U centru, prodajem desnu stranu dvojne kuce - 2 stana sa garazom i dvoristem. Na spratu : stan od 70 m2 namjesten i terasom nadkrivenom (2 sobe, hodnik, kupatilo, dnevni boravak i kuhinja namjestena). Ulaz poseban. Pridzemlje : stan od 30 m2 : soba, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo).....

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 56.000 KM, 48,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan sa dnevnim boravkom povrsine 48m2 na 3 spratu. Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, dvije sobe, hodnik i kupatilo. Stan je kompletno renoviran i ekstra ureden, ima etazno centralno grijanje i prodaje se sa stvarima. Stan posjeduje i podrumski prostor. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....