• GoHome Professional
namješten što skuplje do 160000 KM terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što skuplje do 160000 KM terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje do 160000 KM terasa

  • Za upit "namješten što skuplje do 160000 km terasa" pronađeno 87 nekretnina - prosječna cijena 1.351 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, KULEN VAKUF, 175.000 KM, 106,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se namještena, kompletno završena i useljiva kuća u Kulen Vakufu građena 2010. godine, u dvije etaže na parceli od 1.300m². Dimenzije kuće su 12,50 x 8,50m i spratnosti prizemlje + sprat. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, spavaće sobe i kupatila. Sprat....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Apartman, BIHAĆ, 168.000 KM, 52,00 m2 cca 3230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se moderno uređen i kompletno namješten dvosoban stan površine 52m2, smješten na prvom spratu zgrade na atraktivnoj lokaciji – naselje Luke. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (kuhinja rađena po mjeri – Kapić enterijeri), spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što skuplje do 160000 km terasa'
163.000 KM
147.000 KM
144.000 KM
  Stan, BRČKO, 165.000 KM, 85,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten, kompletno renoviran troiposoban stan u Visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva hodnika, ostave i kupatila. Čitavom dužinom stana se prostiru terase i svaka prostorija....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 301,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

U prodaji imamo dvoetažni stan u stvari kuća. Udaljena svega 4 km od mora i nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od 1.kata i visokog potkrovlja te ima ukupno 252,09 m2 stambene površine, a zajedno sa spremištem, vanjskim stepenicama i terasama ima ukupno 365,13....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju atraktivna kuca u centru Trna u radjena po projektu (Nas Stan) osnovice 10x11x12 i ljetna kucica 6x4 na 500m2 ogradjenog uredjenog dvorista sa dva parking mjesta. Kvalitetno radjena sa 32 nosiva stuba, alu i pvc stolarijom vanjskom, puno drvo i medijapan unutrasnjom, bramak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u centru Sarajeva na obali zgrada "Papagajka" na 5. spratu. Stan sadrzi 40m2 stambenog prostora + terasa zatvorenog tipa u staklu sa kliznim prozorima i 5m2 podruma. Zgrada sadrzi jedan mali i dva velika lifta, a takodje je u planu komletno renoviranje na prolece 2013g.....

 
 
 
  Apartman, NEUM, 160.000 KM, 32,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem apartman u Neumu – novogradnja, na samo korak od plaže! Ovaj moderno opremljeni apartman idealan je za sve koji traže savršen prostor za odmor uz more ili kao investiciju u turizam. NAPOMENA: Apartman nije etažiran. Lokacija: Mimoza bb, Neum – kratke stepenice do plaže. Kvadratura:....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA KRUPA, 160.000 KM, 72,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan u strogom centru u Ulici 511 slavne brdske brigade potpuno renoviran sa centralnim grijanjem i klima uredjajem. Stan posjeduje dvije terase, dnevni boravak sa potpuno opremljenom kuhinjom sa elementima. Za sve ostale informacije kontakt Telefon 004917647634424 (WhatsApp,Viber)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje dvokatnice sa terasom suterenom i garažom.Vlasništvo 1/3. Zaseban ulaz,struja i voda. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJE MOŠTRE, 159.000 KM, 120,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću novije gradnje u naselju Gornje Moštre, općina Visoko. Predmetna nekretnina je smještena u mirnom dijelu naselja na samo 5 km udaljenosti od centra grada Visoko. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli pored lokalne saobraćajnice. Površina parcele....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Manja kuća sa dva odvojena stana u prizemlju i potkrovlju. U prizemlju : ulaz, kupatilo, 2 manje spavaće sobe, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, ostava, terasa. Vanjskim stepeništem se pristupa potkrovlju koje sadrži: Ulazni podest, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, BUKOVICA, 150.000 KM, 290,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju su dvije kuće sa okućnicom od 1.911 m2 koje se nalaze nedaleko od lječilišta Gata u naselju Bukovica - Grad Cazin. Kuće su smještene na ravnoj parceli koja ima adekvatan pristup, veliko dvorište sa parking prostorom i dio parcele koji se može koristiti za vrt i baštu. Starija....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 150.000 KM, 112,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u samom centru Busovače, kod ambulante. Tiho i mirno naselje. Kuća tlocrtno ima 56 kvadrata, a sastoji se od prizemlja, prvog kata s terasom i 2 balkona te tavana visine cca 4 metra. Prizemlje se sastoji od hodnika, toaleta, ostave, dnevne sobe s blagovaonicom te kuhinje....

 
 
 
  Kuća, TEŠANJKA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo lijepu, potpuno namjestenu, urednu i odrzavanu kucu velicine 100 m2 sa 2000 m2 okucnice, garazom, drvarnicom i ljetnom kuhinjom. Kuca se nalazi na Tešanjki, opcina Tešanj - u blizini supermarketa i nekolicine trgovinskih centara. Kuca se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, DUBICA, 150.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prostrana porodična kuća na tri sprata u Kozarskoj Dubici, idealna za veću porodicu, više stambenih jedinica ili investiciju (izdavanje, apartmani). Kuća se nalazi u mirnom i uređenom naselju, sa prilazom autom i parking mestom. Sastoji se od: Više dnevnih boravaka i spavaćih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 144.000 KM, 72,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten stan na Ciglani, po dogovoru moze i nenamjesten.Pogled je na Zetru.Prostorije su dnevni boravak, trpezarija,kuhinja, dvije odvojene sobe, kupatilo sa wc-om, poseban drugi wc,hodnik na L, ostava u stanu, podrum, dvije natkrivene terase, stan ima 72 kwadrata na koja....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 140.724 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2024.,

www.indomio.ba

Povoljno se prodaje useljiva i namještena kuća sa okućnicom u Bosanskoj Krupi, naselje Tećija - Dolovi. Kuća je udaljena od samog centra grada par minuta vožnje autom, nedaleko od autobusne stanice i kružnog toka u gradu. Kuća je sa izgrađena u tri etaže sa urednim priključcima struje....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 140.000 KM, 125,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću u Omarskoj od 125 m2. Zemljipte 7000m2. U prizemlju se nalazi kuhinja sa trpzarijom, kupaonica, spavaća soba i terasa. Na 1 katu se nalaze 3 spavace sobe, kupaonica i terasa. Pored kuce je dvorišni objekt sa garažom, ljetnom kuhinjom, ostavom i pecarom. Kuća....

 
 
 
  Kuća, JEGINOV LUG, 140.000 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću od 200 kvadrata sa voćnjakom i pomoćnim objektima i 50 duluma zemlje (uvezano) i 3 duluma šume. Kuća ima dva sprata, na prvom spratu su kuhinja i dnevni boravak, dvije sobe i kupatilo, takodje na drugom spratu su dnevni boravak i kuhinja kao i dvije sobe sa terasom i....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 138.000 KM, 37,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2022.,

www.indomio.ba

Namještena vikendica površine 37m2 u osnovi spratnosti Pr+1S na parceli od 5025m2. U prizemlju se nalazi kuhinja, kupatilo i ostava. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak i velika terasa. Na drugoj etaži se nalazi spavaća soba i terasa. Iza vikendice se nalazi još jedan opremljen....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 135.000 KM, 110,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća ukupne površine cca 110m2 u naselju Kolovrat, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju je dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, hodnik i terasa. Na spratu se nalaze 3 sobe, hodnik, kupatilo i balkon. Ispred kuće je skladište i prostor....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 133.800 KM, 74,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća Sut+Pr+Pot površine 74 m2, sa okućnicom i njivama ukupne površine 15.563 m2. U prizemlju se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. U suterenu se nalazi jedna velika prostorija koja se koristi kao ljetnja....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 72,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća sa visokim potkrovljem površine 72 m2, sa terasom površine 32 m2, pomoćnom zgradom površine 42 m2, na placu površine 1978 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dvije velike prostorije i kupatila. (potrebno je renoviranje). Vanjsko stubište vodi na srat koji se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, DOBOŠNICA, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namještenu kuću 150m2 sa okućnjicom 1000m2. U prizemnom dijelu kuće je velika garaža, ljetnja kuhinja i dvije sobe. Pred kućom se nalazi velika terasa sa kamenim roštiljem i bunarom. U prvom katu je kuhinja, spavaća i još dvije sobe i kupatilo. Kuća ima i veliki balkon na....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 144,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine objavljuje za prodaju odlicnu kucu za odmor/vikendicu u naselju Rakovica, Kakrinjski put. Svi papiri uredni, kuca nova sa svom pratecom infrastrukturom, ogradjena sa odlicnim prilazom i uredjenom parcelom od 1000 kvadrata. Gradjena na dva sprata,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 71,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća na sprat u sklopu imanja, površine 71 m2 u osnovi. Sastoji se u prizemlju od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od 2 spavaće sobe, hodnika i tri mračnjaka. Uz....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambena kuća sa velikom prelijepom okućnicom i garažom, dvodjelnom pomoćnom zgradom u blizini Busovače i Zenice. Do kuće postoji asfaltiran put, ulična gradska rasvjeta. Cjelom površinom kuće dominira prelijepa terasa sa roštiljem. U sklopu dvorišta obradiva površina pogodna za vrtlarstvo....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 72,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem adaptiran trosoban stan povrsine 72 m2 na trecem spratu u ulici Hakije Turajlica, naselje Dobrinja-C5, sa garazom u neposrednoj blizini stana. Stan je potpuno adaptiran, posjeduje svu infrastrukturu, etazno plinsko grijanje, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 118.000 KM, 46,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.realitica.com

Kompletno namješten jednoiposoban stan površine 46 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase koja je zatvorena PVC stolarijom i preuređena u Bosansku sobu. Opremljen je PVC stolarijom, hrastovim parketima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 46,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 109.800 KM, 43,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2023.,

www.realitica.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 43 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase koja je zatvorena PVC stolarijom i preuređena u Bosansku sobu. Opremljen je PVC stolarijom, hrastovim parketima, keramikom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 43,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com