• GoHome Professional
namješten što skuplje do 160000 KM - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • namješten što skuplje do 160000 KM - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje do 160000 KM

  • Za upit "namješten što skuplje do 160000 km" pronađeno 965 nekretnina - prosječna cijena 1.631 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • zadnji sprat
    • 1.sprat
    • lift
    • dvorište
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, PRIJEDOR, 140.000 KM, 125,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću u Omarskoj od 125 m2. Zemljipte 7000m2. U prizemlju se nalazi kuhinja sa trpzarijom, kupaonica, spavaća soba i terasa. Na 1 katu se nalaze 3 spavace sobe, kupaonica i terasa. Pored kuce je dvorišni objekt sa garažom, ljetnom kuhinjom, ostavom i pecarom. Kuća....

 
 
 
  Kuća, JEGINOV LUG, 140.000 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću od 200 kvadrata sa voćnjakom i pomoćnim objektima i 50 duluma zemlje (uvezano) i 3 duluma šume. Kuća ima dva sprata, na prvom spratu su kuhinja i dnevni boravak, dvije sobe i kupatilo, takodje na drugom spratu su dnevni boravak i kuhinja kao i dvije sobe sa terasom i....

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 140.000 KM, 240,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću (dimenzija: 10 x 9 metara) sa dva trosobna stana (prizemlje i prvi sprat) i nedovršeno potkrovlje. Prizemlje i sprat je odmah useljivo. Svaki sprat ima poseban ulaz. Sve je prikljućeno: struja, voda, telefon i kanalazacija. Mogućnost parkiranja za auta u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuča na prodaju 1/1, Sanski Most Pobriježje, 160m2, komplet renovirano, 4 velike spavače sobe, 2 balkona, 2 kupatila, veliki dnevni boravak i kuhinja, soba za ostavu, grijanje na drva + el. radiatori, plac izza kuče 1000m2 sa gradbenom dozvolom za još 1 kuču. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 140.000 KM, 85,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu, gorni hotonj,orahov brijeg povrsina 85 m 2 , okucnica 750 m 2 plin, struja voda centralno grijanje, telefon Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO NASELJE, 140.000 KM, 60,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem exkluzivno opremljen i namješten dvosoban stan 60m2 u Zenici na atraktivnoj lokaciji u naselju Babina rijeka. Cijena 70000€. Kontakt telefon 061/108 635 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 140.000 KM, 93,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 140.000 KM, 27,00 m2 cca 5190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja studio apartman na Jahorini, Naselje Šator Studio apartman ukupne površine 27m2 pozicioniran u dijelu Šatorskog naselja na našoj olimpijskoj planini Jahorini,općina Trnovo. Apartman se prodaje u potpunosti opremljen....

 
 
 
  Kuća, GORNJI VAKUF, 140.000 KM, 85,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u centru Uskoplja koja se nalazi u ulici fra Grge Martića (odmah blizu crkve i župnog ureda). Osnovna i srednja škola, a i svi uslužni i javni objekti su na par minuta hoda od kuće. Kuća se sastoji od: 2 spavaće sobe 1 dnevne sobe velikog hodnika WC-a kuhinje. Isto je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 140.000 KM, 74,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno namješten stan Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 33,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi u nizu uz hotel Kosuta cije je renoviranje nedavno zapocelo nakon prodaje. Zgrada je prva u nizu, najbliza hotelu Nebojsa i udaljena svega 50-tak metara od gondole Djokovic. Sastoji se od dnevne sobe u cijem je sastavu kuhinja i male spavace sa krevetom na sprat.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dva poslovna prostora, uredna dokumentacija Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, MARIJINA VODA, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa vlastitim grijanjem na pelet, okucnicom, manji vocnjak, posebno garaza i radiona. Prvi sprat kompletno renoviran, potkrovlje do pola. Kuca je utopljena. Prodaje se namjestena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 140.000 KM, 68,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako ocuvan i osuncan dvosoban stan u ulici Armije BiH u Lukavcu. Dalje u tekstu procitajte par izdvojenih posebnosti stana: - odlicna orijentacija (jugoistok) - centralno gradsko grijanje (takodjer klimatiziran za tople ljetne dane) - dva balkona: jedna zatvorena lodja....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 140.000 KM, 320,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Više informacija ce biti uskoro... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 140.000 KM, 82,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je pogodan za strance, firme. U slučaju preuređenja, pogodan za ambulantu ili bilo koji drugi poslovni prostor. Useljiv bez ulaganja. Preuređivanje i renoviranje je po žeji kupca. Stan sadrži: kupatilo, wc, ostava, kuhinja, trpezarija, hodnik, tri sobe, podrum i dvorište. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 140.000 KM, 42,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan na izrazito atraktivnoj lokaciji kod Hotela Europe i Ferhadije džamije. Stan je dvostrano orijentisan i isti posjeduje dvije sobe,hodnik,terpezariju,kuhinju, kupatilo, ukupne površine 42m2 + 3m2 Balkona i podrum u sklopu zgrade. Stan je djelimično renoviran 2010 god kada je urađeno....

 
 
 
  Kuća, PAPARI, 140.000 KM, 252,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća,ima sve potrebne priključke.Papiri su uredni 1/1.Kuća ima 252 kvadrata,a zemljina površina je 1.800 kvadrata.Posjeduje 6 spavaćih soba,boravak,kuhinju,2 kupatila,velika ljetna kuhinja/špajz i velika garaža.Nova pvc stolarija,nova ulazna i garažna vrata.Odmah je useljiva.Završena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.500 KM, 37,00 m2 cca 3770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 3. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 139.500 KM, 26,00 m2 cca 5370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom u sklopu naselja Šator i nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada sa vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Grijanje vlastito centralno na struju termo blok.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 139.000 KM, 168,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

GRADISKA, DUBRAVE, kuca na prodaju na atraktivnoj lokaciji uz magistralni put Gradiska-Banjaluka, 5 km do Gradiske. Velicina kuce 168 m² i nalazi se na parceli 5 117 m². Ima uredjene zidane pratece objekte i garazu. Kuca je pogodna i za lokal, ima visoki strop 286 cm i može da se....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 139.000 KM, 100,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u novogradnji, kuća je potpuno namještena te nema dodatnih ulaganja! Kuća ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinju, ostavu, vešeraj i terasu te veliko dvorište! U kući postoje tri mogućnosti grijanja, grijanje na klimu, podno grijanje na struju te kamin. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.000 KM, 217,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vrlo povoljno kuća u općini Novi Grada, Sarajevo, naselje Rajlovac. Kuća posjeduje sve komunalije, te je udaljena od glavne saobraćajnice oko 300 metara. Cijena nekretnine je više nego povoljna i sada je 139 000KM. Za više informacija možete me kontaktirati na broj tel....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 138.500 KM, 35,00 m2 cca 3960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.realitica.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 34,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 138.500 KM, 39,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 39,5 m2, na V spratu u zgradi sa liftom! .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 138.000 KM, 37,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2022.,

www.indomio.ba

Namještena vikendica površine 37m2 u osnovi spratnosti Pr+1S na parceli od 5025m2. U prizemlju se nalazi kuhinja, kupatilo i ostava. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak i velika terasa. Na drugoj etaži se nalazi spavaća soba i terasa. Iza vikendice se nalazi još jedan opremljen....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 138.000 KM, 51,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 51 m2, koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na balkon, ostave, hodnika, jedne spavaće sobe koja takođe ima izlaz na balkon, hodnika i kupatila. Stan posjeduje pripadajuću....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba nudi trosoban stan za prodaju u naselju Tibra II. Smješten na 13 ujedno i posljednjem spratu zgrade sa dva lifta. Po strukturi trosoban i sa balkonom, te posebno kuhinjom i ostavom. Povrsina stana 66 kvadrata a za cijenu pozovite svog agenta. Ispod....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 138.000 KM, 68,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban renoviran i namjesten stan 68m2,III sprat u Tuzli. U vojnim lamelama ispod bolnice Gradina 200 metara od skole i obdanista.Stan ima dvije sobe,dnevni boravak,kuhinju,trpezariju,kupatilo + odvojen wc, dvije lodje i podrumsku prostoriju. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 137.000 KM, 53,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 53 m2 na IV spratu kvalitetne stare gradnje.Stan se sastoji od dnevnog boravka, zasebne kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i sanitarijama. Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 137.000 KM, 66,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno svijetao i osuncan stan sa prelijepim pogledom, na petom, zadnjem spratu, sa tavanom iznad. Prodaje se namjesten, sa kuhinjom i plakarima radjenim po mjeri. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 136.500 KM, 39,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 39m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Višnjik, naselje Višnjik, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, druga soba (spavaća, trpezarija)....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 135.678 KM, 115,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je useljiva kuća sa garažom smještena na vrlo atraktivnoj lokaciji naselje Mala Lisa Cazin. Kuća je prizemlje+sprat izgrađena na ravnom terenu, sa vlastitim parking prostorom kao i dodatnim dijelom zelenila iza kuće. Uz kuću je sagrađen garažni prostor od metalne konstrukcije....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 65,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena vikendica koja se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, ostave, spavaće sobe, kupatila, hodnika i garaže sa dva ulaza. Kablovska i internet su priključeni. U dvorištu se nalaze tri pomoćne zgrade, bunar, veliki voćnjak (šljiva,jabuka,kruška,smokva,trešnja, višnja,aronija,lješnik)....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 35,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 34,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je klima uređajem, svim novijim električnim uređajima, kvalitetnim sanitarijama i namještajem.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 56,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan površine 56 m2, u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na zatvoreni balkon, kuhinje sa trpezarijom sa izlazom na otvoreni balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUGOJNO, 135.000 KM, 66,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Vrbas naselju na 4. spratu zgrade. Posjeduje 66m2, dodatno balkon i plus dodatnih 25m2 koji se mogu uraditi po želji ali i ne moraju jer je poseban ulaz za taj dio. Stan se nalazi na sunčanoj strani. Stolarija je renovirana prije 6 mjeseci. U stanu se nalaze stvari....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 135.000 KM, 180,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo ,Općina Stari Grad,ulica Nevjestina 23, kod Hotela SARAJ , 5 minuta pjesice od sebilja, kuca je povrsine oko 180m2 namjestena,sa tri kupatila,tru kuhinje ogromnim dnevnim sobama,spavacim sobama,trepezarijama,pored hotela nekih 30m,sa prelijepim pogledom na Sarajevo vjecnicu....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 39,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Moderno namješten jednosoban stan površine 39,5 m2, na V spratu u zgradi sa liftom! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima, inverter klima uređajem (18kw), i kvalitetnim....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 785)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>