• GoHome Professional
namješten što skuplje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • namješten što skuplje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje

  • Za upit "namješten što skuplje" pronađeno 2 482 nekretnina - prosječna cijena 2.365 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Hotel, BOSANSKA GRADIŠKA, 1.000.000 KM, 450,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Motel je potpuno renoviran 2006.godine i u radu je.Sastoji se od 10 soba,restoranske sale,kafe bara i ima veliku,natkrivenu terasu ispred objekta. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Bakšaiš, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvanw pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa ti poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedan kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Kuća, MRKONJIĆ GRAD, 1.000.000 KM, 603,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Verlassenen Haus mit Wohnfläche von 603 m2 und 3 Etagen: Erdgeschoss (Hall), Obergeschoss und Dachgeschoss (Dachgeschoss, weder vorbereitet). 1 in Erdgeschoss und 3 im Obergeschoss: Das Haus befindet sich auf der 4 Zimmer bezogen. Es verfügt über 2 Garagen, ein Strom und die andere....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvan pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa tri poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedane kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 980.000 KM, 500,00 m2 cca 1960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Objekat je ukupne površine 500 m2 i sastoji se od prizemlja i sprata i ima dvije namjene: apoteka i poliklinika. Od ukupne površine od 500 m2, 300 m2 je uređeno, dok je 200 m2 neuređeno. Apoteka se prostire na površini od 155 m2 uređenog prostora na prizemlju i I spratu, dok se poliklinika....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 970.000 KM, 115,00 m2 cca 8440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se legaliziran stambeno-poslovni objekat na izuzetnoj lokaciji u Bihaću, u ulici Ivana Frane Jukića , preko puta Kantonalne bolnice. Objekat je idealan za investiciju zbog frekventne pozicije i već postojećih poslovnih sadržaja. Objekat je spratnosti Sut + Pr + Sp+ Pk, tlocrtnih....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Marijin Dvor, 969.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2025.,

www.realitica.com

Dvoetažni sa velikom terasom nompletno namješten prodaje se sa svim stvarima. ; Marijin Dvor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 966.000 KM, 69,00 m2 cca 14000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 69m2 pozicioniran na 6. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 960.400 KM, 148,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat je površine 148 m2 i sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji iz jedne velike prostorije sa šankom, kuhinje sa izlazom na terasu i toaleta. Sprat se sastoji iz dvije prostorije i dva toaleta. Stambeni deo se nalazi na III etaži, površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 950.000 KM, 960,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

960m2, dvospratnica+ potkrovlje, novogradnja, opremljen ugostiteljski objekat, 900m2 zemljista-okucnice, cijena po dogovoru! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 932.960 KM, 110,00 m2 cca 8480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 110,76 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i izlazom na drugi balkon i još....

 
 
 
  Kuća, MOŠĆANICA, 900.000 KM, 550,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Vila u Starom Gradu ukupne stambene površine od 550m². Vila je na 3 sprata, kompletno adaptirana sa svim priključcima, svaki sprat ima kuhinju odvojeni wc te kupatilo. Prilaz je asfaltiran te u samom prizemlju posjeduje poslovni prostor. Kuća je udaljena svega 4km od Vijećnice.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 900.000 KM, 177,00 m2 cca 5090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Rijetka prilika stan u centru Marijin Dvor Dvoetažni sa velikom terasom nompletno namješten prodaje se sa svim stvarima. Ukupne površine 210 m2 Mogučnost lifta. Nekretnina posjeduje Plin Telefonski priključak Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 898.330 KM, 177,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Rijetka prilika stan u centru Marijin Dvor Dvoetažni sa velikom terasom nompletno namješten prodaje se sa svim stvarima. Ukupne površine 210 m2 Mogučnost lifta. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 890.000 KM, 500,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Reljef, flora i fauna u potpunosti odgovaraju pejzažu popularnih Bijambara, koje su usput budi rečeno, na samo par minuta vožnje. Na glavnom magistralnom putu Sarajevo-Tuzla Odličan objekat širokih mogućnosti i namena na najboljoj lokaciji. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 882.000 KM, 300,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 300 m2 i nalazi se na parceli površine 1000 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sa sastoji iz poslovnog prostora i dvosobnog stana. I sprat je četverosoban stan II sprat je trosoban stan. Na parceli se nalazi i pomoćni objekat, garaža....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 882.000 KM, 50,00 m2 cca 17640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 50 m2 i nalazi se na parceli površine 6200 m2. Kuća je prizemna. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i dva izlaza na balkon, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Kuća je montažna, drvena. Vanjska i untrašnja stolarija su od drveta. Pod je parket i keramika.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 880.000 KM, 400,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo fantastičnu kuću u rezidencijalnom dijelu Breke. Kuća se sastoji od petosobnog stana, prostranog hobi prostora s mini bazenom i prostorijama za zabavu po želji, te potkrovne etaže s koje se pruža prelijep pogled na Hum. Tu je i garaža s električnim rolo vratima i direktnom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 862.400 KM, 105,00 m2 cca 8210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 105 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom u baštu površine 58 m2, kuhinje sa trpezarijom, špajza, tri spavaće sobe, kupatila sa wc-om i zasebnog wc-a. Stan je kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 860.000 KM, 86,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namješten stan od 86m2 Sarajevo, ul:Grbavička br:9,sedmi sprat. Zgrada posjeduje lift. Stan je adaptiran 2000 godine,a sanacija krova u septembru 2010 god./ Orijentisan na tri strane /istok,sjever i jug/ Posjeduje predulaz sa blind vratima. 3 sobe,veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 820.000 KM, 290,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, KOBILJAČA, 810.000 KM, 90,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na izuzetnoj lijepoj lokaciji koja je poznata kao vikendaško naselje prodaje se uknjižena vikendica koja je u Z.K. uknjižena kao stambeni objekat. Okućnica od 1615 m2 je uglavnom ravnog terena na kojem se nalazi bunar. Za mlade i starije ljude idilično mjesto za odmor i rekreaciju....

 
 
 
  Stan, KOBILJAČA, 810.000 KM, 90,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se uknjizena vikendica sa 1615 m okućnice u elitnom vikendaškom naselju.Puno zelenila uz cvrkut ptica,idealno mjesto za odmor i kreaciju. Zemljište je uglavnom ravnog terena, dokumentacija uredna i ukjižena. Zemljište je uglavnom ravno, posjeduje vlastiti bunar,a dokumentacija....

 
 
 
  Stan, HADŽIĆI, 800.000 KM, 80,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Vikendicu u Tarčinu. Vikendica ima 80 m², a parcela na kojoj se nalazi 2779 m². Objekat i dvorište su luksuzno uređeni, te mogu poslužiti kao mjesto za stanovanje. Dostupni su svi mogući priključci. Ispred vikendice je šadrvan. U vikendici je luksuzni namještaj koji je....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 800.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju su dvije kuce u naselju Nova Cetvrt (Islamovac) u neposrednoj blizini Djana komerca. Kuce su u odlicnom stanju, novogradnja gradjene od najkvalitetnijih materijala i prodaju se u cjelini. Prva kuca ima 3 spavace sobe, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo ostavu,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 790.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.nn-nekretnine.ba

Na prodaju – Kompletno renovirana i namještena kuća u naselju Marijin Dvor, Centar NN Nekretnine ekskluzivno nudi potpuno namještenu kuću na izuzetnoj lokaciji – ulica Goruša, naselje Marijin Dvor, općina Centar. Osnovne informacije: Kvadratura: 168 m² Lokacija: ul. Goruša, Centar....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 82,00 m2 cca 9560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Nova Otoka u ulici Generala Mehmeda Alagića. Stan je površine 82 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 80,00 m2 cca 9800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Skenderija, u ulici Hamze Hume. Stan je površine 80 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, velike spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 750.000 KM, 550,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju su dvije kuće smještene na izvrsnoj lokaciji u Hrasnom, u ulici Milankladska. Ovaj kompleks kuća nudi izvanrednu priliku za ulaganje, budući da posjeduje ukupno 6 stanova različitih veličina. Od tih 6 stanova, 2 su površine 100 m2, 2 su površine 50 m2, dok su preostala....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 725.200 KM, 216,00 m2 cca 3360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 216 m2 u osnovi 72 m2 + garaža 60 m2 nalazi se na parceli površine 1111 m2. Sasatoji se iz tri etaže. I etaža je prizemlje i sastoji se od predulaza (terase), ljetnje kuhinje, hodnika, kupatila, dvije ostave, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje. Vanjska i unutrašnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 720.000 KM, 218,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor kafe Bar u Brckom, naselje 4 Jul, na vrlo atraktivnoj lokaciji. Lokal je kompletno namjesten sa dugogodisnjim radom i uhodanom klijentelom. Lokal se nalazi na frekventnoj lokaciji. Povrsina lokala 218m2, okucnica 696m2. Papiri uredni. Informacije na broj....

 
 
 
  Hotel, MOSTAR, 720.000 KM, 480,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo motel, odlicna lokacija,posao uveden,vise info na www-villa-anri-mostar.ba,8 moderno uredjenih soba,recepcija, loby,bar,sala za dorucak,Ispred objekta 200m2 javne povrsine,povoljno za parking gostiju,stolove za bastu, mogucnost otkupa. Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, UGLJEVIK, 720.000 KM, 315,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju porodična kuća u ulici Bosne Srebrene (Južna saobraćajnica), nekadašnja reprezentativna lokacija sa rudnickim villama, u blizini autobusne i željezničke stanice, BKCentra i Binga, gustim zelenim pojasom odvojena od saobraćajnice. Nekretnina se sastoji od dva stana veličine....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 705.000 KM, 141,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Komplet opremljen prostor Podno grijanje Dva WC Klimatizacija Ventilacija Ulaz sa dvije strane objekta Telefon 065 583 903 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 700.000 KM, 407,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju tri kuće na placu od 3.059m2 Kuća 1 Moderno namještena stambeno poslovna zgrada površine 130 m2 u osnovi sa visokim potkrovljem. Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene trpezarije, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kotlovnice, vešeraja, hodnika I kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRITOKA, 700.000 KM, 1030,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni objekat u naselju Pritoka, pogodan za sve namjene. Objekat je na parceli površine 4224 m2, sastoji iz poslovno-stambene zgrade od 3 sprata, ukupne površine 630 m2 i hale površine 400 m2. Sve je u vlasništvu 1/1, građevinska i upotrebna dozvola, svi priključci, centralno....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 700.000 KM, 200,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2025.,

www.indomio.ba

Etažna kuća sa suterenom ukupnog stambenog prostora cca 200 m2, na placu površine 805 m2. Prizemlje kuće se sastoji od izdvojenog apartmana sa zasebnim kupatilom (za goste), prostranog dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom, trpezarijom i izlazom na terasu. Unutrašnje stubište vodi....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 700.000 KM, 900,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na samom ulazu u stari Travnik, nedaleko od "Šarene Dzamije" i Konobe "Plava Voda" uz rijeku "Lašva" se nalazi "Ranč" na brdascu sa prilazom na glavnu cestu "M5" i panorama pogledom. Na povrsini od ca. 900 m2 se nalaze 4 objekta, stambeni kao i poslovni prostori. Prodaje se sve sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Alifakovac, 700.000 KM, 250,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Bistriku (Alifakovac) sa velikom bašćom u kojoj se nalazi šadrvan i fontana, sve sa fantastičnim pogledom na Sarajevo i na Vijećnicu (200m udaljenost). Kuća je na 3 etaže, 5 terasa, veliki podrum, garaža. Prvi vlasnik. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, ŽABLJAK, 700.000 KM, 140,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Villa Durmitor,na najexkluzivnijoj lokaciji na Zabljaku-Ivan do, nacionalni park, udaljena samo 5 minuta hoda od Crnog jezera i 10 minuta od centra grada. Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom, 5 spavacih soba, prostrano kupatilo i wc, prostrana ostava. Iz svake sobe izlazak....

 
 
 
  Poslovni prostor, HADŽIĆI, 700.000 KM, 900,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor uz sami magistralni put M-17. Uz poslovni prostor sa desne strane nalazi se jednospratna kuća + potkrovlje (kvadrature oko 200 m2) sa velikom i uređenom okućnicom. U sklopu kuće nalaze se 2 kancelarijska prostora. Pored poslovnog prostora koji se sastoji od malog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 700.000 KM, 70,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se atraktivan stan od 70m2 na Bistriku.Stan se nalazi iza Ceske ambasade u Franjevackoj ulici,na cetvrtom spratu dobro odrzavane zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije i kuhinje u jednoj cjelini,dvije spavace sobe,kupatila i lodje.Stan je potpuno renoviran....