• GoHome Professional
namješten što manje parket 80 m2 do 410000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što manje parket 80 m2 do 410000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što manje parket 80 m2 do 410000 KM

  • Za upit "namješten što manje parket 80 m2 do 410000 km" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.565 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 KM (malo jeftiniji)
    • 430000 KM (malo skuplji)
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 309.000 KM, 73,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Ulica se, zanimljivo, zove Buka, ali s gradskom bukom to nema nikakve veze. Naprotiv, riječ je o vrlo mirnoj ulici, kroz koju, tu i tamo, prođe poneki automobil. Dakle, u toj mirnoj Buki, paralelno s Titovom i Ulicom Mehmeda Spahe, na idealan prvi sprat se smjestio divan i prostran,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 386.120 KM, 74,00 m2 cca 5220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 309.900 KM, 75,00 m2 cca 4130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Koševu, ulica Jukićeva, općina Centar, kanton sarajevski. Stan je smješten na osmom spratu stambene jedinice, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinjsko - trpezarijskog prostora,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što manje parket 80 m2 do 410000 km'
124.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 76,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u naselju Dobrinja, Trg Sabora Bosanskog, općina Novi Grad. Stan površine 76m2 pozicioniran na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 50.000 KM, 79,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Prostran trosoban namješten stan površine 79 m2 na 16. spratu nebodera u ulici Nerkeza Smailagića, naselje Alipašino Polje B faza. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i prostranog ustakljenog....

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 41.000 KM, 80,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Lepa prizemna kuća, urađena izolacija spolja bez fasade. U dnevnom boravku parket hrastov, wc sa sanitarijama. Nov dvosed trosed i fotelja i još nešto nameštaja. Kuća se nalazi iznad Gvozdenovića (Podčauš) Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Parking Ostava....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 59.000 KM, 83,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Zmaj Jovina. Stan koji se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom i pet spratova a u svojoj povšini od 83m2 se sastoji od centralnog ulaznog hodnika iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 319.000 KM, 85,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen Penthouse apartman od 85m2 na odličnoj lokacij naselja Šator i neposrednoj blizini Snježne doline Resort-a. Apartman od 85m2 sa 3 spavaće sobe, dnevnim boravkom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.500 KM, 85,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Vogošći, ulica Omladinska. Površina stana je 85.39m² i nalazi se na 5. spratu zgrade novije gradnje bez lifta. Stan je dvostrane orijentacije. Sastoji se iz centralnog ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)