• GoHome Professional
namješten što manje parket - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • namješten što manje parket - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što manje parket

  • Za upit "namješten što manje parket" pronađeno 188 nekretnina - prosječna cijena 4.316 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 KM
    • do 330000 KM (prosječna cijena)
    • do 390000 KM
    • do 3300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Centar, 496.000 KM, 92,00 m2 cca 5390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.realitica.com

U Čekaluša čikmi, par koraka od čuvenog restorana “Četiri sobe gospođe Safije“, nalazi se ovaj ljepotan. Na trećem je spratu odlično održavane austrougarske zgrade, potpuno renoviran i namješten. Dakle, budući vlasnici trebaju doslovno samo useliti.Stan se po zk izvatku prostire na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 484.671 KM, 92,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvoetažnu kuću sa velikim dvorištem i pratećim objektima na lokaciji Brekinja, Kozarska Dubica. Asfaltni prilaz sa magistralnog puta Prijedor - Kozarska Dubica dovodi do kuće površine cca. 92m2 i dvorišta 500m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 93,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan koji se nalazi na 1.spratu zgrade sa liftom u svojoj povšini od 93.34m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, dnevnog boravka, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 339.000 KM, 94,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje troiposoban salonski stan od 94 m2 u neposrednoj blizini Muzičke škole i katoličke Bogoslovije. Riječ je o ulici Josipa Štadlera, tihom sokaku na samo par minuta hoda od Katedrale, Baščaršije i svega onoga što pruža glavni grad Bosne i Hercegovine.Stan se nalazi na....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 310.000 KM, 94,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran kvalitetan stan, uknjižene površine 94 kvadrata (izmereno 94,76 kvadrata), sa vlasnišvom 1/1. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u centru grada - zgrada Lamela. U neposrednoj blizini stana nalazi se: - osnovna škola (bez potrebe prelaska saobračajnica), - srednja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 370.000 KM, 96,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala četverosoban stan na prvom spratu zgrade bez lifta, naselje Breka, ulica Ismeta Mujezinovića, općina Centar. Nekretninu površine 96m2 + cca. 10m2 (tri balkona) čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 70.000 KM, 96,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Namješten petosoban dvoetažni stan površine 96m2 na 5. spratu zgrade u ulici Behdžeta Mutevelića, naselje Grbavica. Na prvoj etaži se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na ustakljeni balkon, spavaća soba i kupatilo. Na drugoj etaži se nalaze 3....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 539.000 KM, 96,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Trosoban namješten stan uknjižene površine 92 m2 na 2. spratu zgrade u ulici Obala Kulina bana, općina Stari Grad. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupatila i hodnika, a nalzi se u zgradi austrougaske gradnje. Nekretnina je ranije renovirana....

 
 
 
  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 96,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Drvenija u ulici Hamdije Kreševljakovića. Stan je površine 96 m2 + balkon površine 6 m2 i nalazi se na XIV spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 578.200 KM, 100,00 m2 cca 5780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 100 m2 + balkon 40 m2 inalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona i velikog kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 637.000 KM, 103,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 103 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon ( 15 m2), trpezarije takodjer sa izlazom na balkon, kuhinje, spavaće sobe i wc-a, degažmana iz kog se ide u dvije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 862.400 KM, 105,00 m2 cca 8210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 105 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom u baštu površine 58 m2, kuhinje sa trpezarijom, špajza, tri spavaće sobe, kupatila sa wc-om i zasebnog wc-a. Stan je kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 680.000 KM, 110,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse u dobro poznatom kompleksu Moja Malta. Spektakl kao i uvijek. Stan za prodaju komada JEDAN. Jedna od najboljih novogradnji u Sarajevu zasigurno, zgrada Moja Malta. Više informacija direktno! - stan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 429.000 KM, 112,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten novo opremljen četverosoban stan površine 112 m², pozicioniran na IV spratu u zgradi sa dva lifta u novoizgrađenom Stambenom kompleksu “IZVOR“, u ulici Nikole Šopa, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka kuhinje i trpezarije (Open space....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.000.000 KM, 115,00 m2 cca 8700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se legaliziran stambeno-poslovni objekat na izuzetnoj lokaciji u Bihaću, u ulici Ivana Frane Jukića , preko puta Kantonalne bolnice. Objekat je idealan za investiciju zbog frekventne pozicije i već postojećih poslovnih sadržaja. Objekat je spratnosti Sut + Pr + Sp+ Pk, tlocrtnih....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 970.000 KM, 115,00 m2 cca 8440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 300.000 KM, 118,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

TROSOBAN STAN SPC RONDO 118 m2 Prodajem komforni trosobni stan u Mostaru u ulici Kralja Petra Krešimira IV. - Tržni centar Rondo ukupne površine 118 m2. Stan se sastoji od velikog i komfornog dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, kupatila sa WC-om, dodatni WC, tri spavaće sobe, komforni....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, Na upit, 119,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

U etažiranoj kući na prodaju su 2 stana sa odvojenim ulazima i vlastitim dvorištima, u djelu čaršije "Kantin Gaj". Lokacija kombinira prednosti mirne lokacije u prirodi s blizinom kompletne gradske infrastrukture. Stolarija je drvena. STAN br. 2 (prizemlje - 119,01m2): Pod je parket,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 119,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Tekst oglasa: RETKO U PONUDI EXTRA LUKSUZAN četvorosoban stan u jednoj etaži,bez kosina,u nivou 119m2 sa terasama.Stan se nalazi na najtraženijoj lokaciji u gradu,na samo par minuta do centra,a u blizini osnovnih i srednjih škola,fakulteta,pijace,doma zdravlja.Zgrada je kvalitetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, 325.000 KM, 120,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 125,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 125 m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od dvije etaže i po strukturi je trosoban. Donja etaža se sastoji iz ulaznog hodnika, ogromnog dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Gornja etaža se sastoji iz....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 453.444 KM, 130,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je stan površine 130m² smješten na 4. spratu stambene zgrade u samom centru grada – Cernica. Zgrada nema lift, ali sama lokacija i raspored prostorija čine ovu nekretninu izuzetno funkcionalnom i atraktivnom. Stan se sastoji od: prostranog hodnika i predsoblja velikog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 587.000 KM, 132,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.08.2025.,

www.indomio.ba

U ponudi imamo prelijepu kuću u jednom od najtraženijih bihaćkih naselja – Ceravci, Bihać. Kuća je novije gradnje 2015.godine, rađena srcem i iz dubokog džepa, što se vidi u svakom njenom detalju. Površina parcele: 651m², dok je površina kuće u tlocrtu 132m². Posjeduje građevinsku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 383.600 KM, 137,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski Penthouse dvostrane orijentacije u zgradi novije izgradnje Stup, Ilidža, u neposrednoj blizini Naselja Bulevar. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i velikom terasom, ulaznog hodnik,....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tinji, 7x8m (ukupno 150 m2). Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podkrovlja. Prizemni dio kuće obuhvata kuhinju, dnevnu sobu, spavaču, wc i ostave. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i velikog balkona. Podkrovlje kuće obuhvata....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, Na upit, 150,00 m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvoetazni stan, novogradnja 2003 godina,povrsine 150m2. Stan se sastoji od dvije etaze, od kojih se na prvoj etazi nalazi : dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom od cca 50m2, gostinjsko kupatilo,spavace sobe,velikog kupatila sa jakuzzi kadom i wc-om,garderober (odvojena prostorija),dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Mokušnice, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat, kompletno sanirana i s vana i iznutra. kvalitetno urađena fasada, krov, stolarija, podovi (hrastov/bukov parket). Spratovi su povezani. Kuća se sastoji od velokog salona koji se nalazi na spratu, dva kupatila/wc (na svakom spratu), radna soba, kuhinja i ostava, dnevni....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 182,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Površina kuće je 182 m2 i nalazi se na parceli površine 570 m2. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na dvorišnu terasu, vešeraja i kupatila. Sprat se sastoji iz tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 725.200 KM, 216,00 m2 cca 3360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 216 m2 u osnovi 72 m2 + garaža 60 m2 nalazi se na parceli površine 1111 m2. Sasatoji se iz tri etaže. I etaža je prizemlje i sastoji se od predulaza (terase), ljetnje kuhinje, hodnika, kupatila, dvije ostave, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje. Vanjska i unutrašnja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA ILOVA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju seosko imanje na 10 km od Prnjavora u BIH u mestu Velika Ilova . Imanje se sastoji od dve kuce , drvare i njive 3 klase ( 5935 m2 ) Kuca prikljucena na gradsku vodu, trofazna struja ima Total tv i Mtel prikljucke , asfaltirani put uradjen pre par godina od kuce sve do grada....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, 325.000 KM, 230,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 155.000 KM, 230,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivno! Prodaja zemljišta i veće kuće na samo 6 kilometara ( 10 minuta) od Grbavice i na 770 metara nadmorske visine. Put prema Trebeviću i skretanje za Petroviće a iznad Tilave je ova divna i mirna lokacija sa koje se pruža prelijep pogled na grad. Na ograđenoj i uređenoj parceli....

 
 
 
  Kuća, ROGOUŠIĆI, 529.200 KM, 250,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na dvije etaže u Republici Srpskoj, općina Pale, mjesto Rogoušići. Kuća je u osnovi površine 12,25x10,10, ukupne površine cca 250m2 + plus garaža 35 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Sokolovicima na Ilidzi. Pored rijeke Zeljeznice. Udaljena je 1 km od Ilidze, 15 minuta voznjom autom do centra Sarajeva. Nekih 600 m udaljena od komplexa univerziteta i srednje Internacionalne skole Burch. Nekih 500 m do osnovne skole i 100 m do prve autobuske stanice.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 690.000 KM, 256,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Grad: Sarajevo Kvadrata: 256,45 Broj soba: 6 Broj spratova: 2 Vrsta grijanja: Plin Cijena: 690.000 KM (Ne $) / 350.000€ Kontakt: mb181970@gmail.com Godina izgradnje: 1990-1999 Vrsta poda: Parket Kanalizacija: Standardna Primarna orjentacija: Jugozapad Balkon ✅ Garaža ✅ Internet....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 188)

<< <1 2 3 4 5> >>