• GoHome Professional
namješten što manje opremljen - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • namješten što manje opremljen - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što manje opremljen

  • Za upit "namješten što manje opremljen" pronađeno 355 nekretnina - prosječna cijena 2.788 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 KM
    • do 240000 KM (prosječna cijena)
    • do 290000 KM
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 109.000 KM, 62,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvoiposoban stan površine 62 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je kvalitetnim sanitarijama i namještajem. Grijanje je inverter klima uređaj. Posjeduje parking mjesto....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 126.000 KM, 62,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, BRČKO, 180.000 KM, 62,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten trosoban stan površine 62 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem - Vaillant....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 145.000 KM, 62,00 m2 cca 2340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.08.2025.,

www.indomio.ba

Namješten trosoban stan površine 62 m2, na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhunje, dvije spavaće sobe, hodnika, balkona i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, centralnimm etažnim grijanjem na struju, klima uređajem....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 175.000 KM, 63,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 63 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na otvorenu terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna izlazi na otvorenu terasu, a druga na zatvorenu tersu tj lođu, hodnika,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 160.000 KM, 63,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvoiposoban stan površine 63 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i zatvorenog balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Na upit, 63,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Termin i stan pogledat.Stan je 63,200 kvadratni metara ,adaptiran ,opremljen.Hodnik,djecija soba ,spavaca soba,Primaca soba konforna kuhinja ,balkon. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.000 KM, 64,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban, kompletno namješten stan površine 64m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na prostranu terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugu terasu, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 224.000 KM, 64,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan površine 64 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnuim etažnim grijanjem – Vaillant....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 206.000 KM, 64,00 m2 cca 3220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju moderno namješten trosoban stan površine 64 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Stan se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 180.000 KM, 64,00 m2 cca 2810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten trosoban stan površine 64,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona sa pogledom na rijeku Savu! Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 163.100 KM, 64,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 300.800 KM, 64,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se potpuno namješten, dvostrano orijentisan trosoban apartman površine 64 m², smješten u samom srcu Bjelašnice, na Babinom Dolu. Nekretnina se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom (open....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 210.300 KM, 64,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Kompletno namješten trosoban stan stilskim namještajem na II spratu novoizgrađene zgrade. Profinjenost, elegancija, ljepota i kvalitet materijala, posebnost izrade, koja elemente namještaja čini tako posebnima, samo su neki od razloga zašto odabrati stilski namještaj uređenja doma.....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 211.300 KM, 64,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, KLADANJ, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Povrsine 64 m2 (dvosoban).Kompletno opremljen sa svim stvarima u njemu. Stan raspolaze i svim tehnickim uredajima (masina za ves, za suse, za susenje ve�a, frizider, klima uredaj, televizor, DVD i LCD televizor). Lokacija stana je u centru Kladnja u zgradi �Osmici� na sedmom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 94.000 KM, 65,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 65m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 156.000 KM, 65,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 64.4 m2, na III spratu novije gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitenim sanitarijama, parketima i centralnim etažnim grijanjem.....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 132.400 KM, 66,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2025.,

www.realitica.com

Kompletno namješten stan površine 66 m2 koji se nalazi u prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostrane kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka,spavaće sobe koja ima izlaz na zatvorenu terasu PVC stolarijom, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 129.000 KM, 66,00 m2 cca 1960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 113.900 KM, 67,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednoiposoban stan površine 67m2 na IV spratu u strogom centru grada u zgradi "Delta". Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i dvije zatvorene lođe. Opremljen je ALU stolarijom, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 164.000 KM, 67,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 67m2, na III spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila, wc-a i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i ostalim kvalitetnim električnim uređajima....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 180.000 KM, 67,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2025.,

www.realitica.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 67 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na otvorenu terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna izlazi na otvorenu terasu, a druga na zatvorenu tersu tj lođu, hodnika,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 68,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan pobršine 68 m2 na III spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na prostranu terasu, ostave, hodnika i kupatila. opremljen je drvenom stolarijom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 258.666 KM, 68,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 68 m² – Centar, Cara Dušana – Renoviran i namješten Na prodaju je trosoban stan površine 68 m² u strogom centru grada. Stan je kompletno renoviran i moderno namješten, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i manjeg....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 104.999 KM, 68,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je idealan za mlade porodice sa djecom, ali i za sve ljude koji vole život u dobro organizovanim, mirnim dijelovima grada. U naravi se radi o dvoiposobnom stanu od 68m2 grijnog prostora, prostrane terase od cca. 5m2 i podruma cca 5m2. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja predstavljaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 966.000 KM, 69,00 m2 cca 14000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 69m2 pozicioniran na 6. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, Na upit, 69,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo namješten trosoban stan površine 69m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom odakle je omogućen pristup balkonu, dvije spavaće sobe, kupatila, toaleta, ostave i lođe. Stan je opremljen svim neophodnim elementima za svakodnevni boravak. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 199.000 KM, 70,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Luksuzno namješten trosoban stan površine 70 m2 u kvalitetnoj novoj gradnji na II spratu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je kvalitetnom PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 339.000 KM, 70,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju nudi najbolji stan na Dolac Malti, ulica Envera Šehovića. Tek detaljno i profesionalno renoviran u potpunosti od poda do plafona i bukvalno svi segmenti (podovi, vodovodne i strujne instalacije, instalacije grijanja,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 85.000 KM, 71,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten etažni stan površine 71 m2 na IV spratu u nadogradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika i ostave. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 184.600 KM, 71,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 71 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na zatvorenu terasu, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen ALu stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 191.200 KM, 71,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 198.800 KM, 71,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 71 m2 sa garazom 14 m2 u zgradi, novogradnja, trosoban, cent. grijanje, klima, jakuzzi, opremljen, veliki balkon, pogled stana na zelenilo, Sarajevo- Ilidža ul. Ramiza Jašara14, kon. tel. 062/143-825 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 72,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća sa visokim potkrovljem površine 72 m2, sa terasom površine 32 m2, pomoćnom zgradom površine 42 m2, na placu površine 1978 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dvije velike prostorije i kupatila. (potrebno je renoviranje). Vanjsko stubište vodi na srat koji se sastoji od....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaja trosobnog apartmana ( dvije spavaće sobe ) na Jahorini, Poljice. Pogled na stazu i Termag Lift, dvije skijašnice, mogućnost kupovine parking mjesta u garaži. 72 m² plus 5 m² skijašnice. Zgrad na odličnoj poziciji, pogled na stazu i Jahorinu, kvalitetno gradjena. Apartman u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine izdvaja ekskluzivnu prodaju apartmana u Okijevoj zgradi u srcu olimpijske ljepotice Bjelašnica. Okijeva zgrada se nalazi na desnoj strani planinskog Centra u neposrednoj blizini ski staze u Babinom Dolu, Bjelašnica. Sa nadmorskom visinom od 1.300m....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 150.000 KM, 73,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 73,26 m2 u novoj gradnji. Prva etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, hodnika, kupatila i stubišta za sprat. Sprat se sastoji od dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 154.500 KM, 73,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 73 m2 na III spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dvije spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem, klima....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 175.200 KM, 73,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan u novogradnji, smješten na prvom spratu, površine 73m2, predstavlja savršenu kombinaciju modernog dizajna, udobnosti i funkcionalnosti. Prostrani dnevni boravak s trpezarijom stvara prijatnu atmosferu za opuštanje i druženje, dok uvučena kuhinja pruža....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 355)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>