• GoHome Professional
namješten što manje do 130000 km do 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • namješten što manje do 130000 km do 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što manje do 130000 km do 60 m2

  • Za upit "namješten što manje do 130000 km do 60 m2" pronađeno 431 nekretnina - prosječna cijena 1.936 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • okućnica
    • 2.sprat
    • moderan
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 125.000 KM, 45,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban namješten stan površine 45 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom i sanitarijama. Nalazi se u strogom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 45,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 45 m2, na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, centralnim podnim grijanjem na....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 45,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2026.,

www.realitica.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 45 m2, na I spratu nove gradnje. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 45,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten jednosoban stan površine 45 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 126.000 KM, 45,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje poslovni prostor u Hrasnom, u blizini Bosmala, ulica Milana Preloga, opština Novo Sarajevo. Predmetna nekretnina je pozicionirana u suterenu stambeno - poslovne jedinice. Sastoji se od dvije velike prostorije, manje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 70.000 KM, 45,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Banja Luci, u naselju Sargovac. Sastoji se iz suterena, prizemlja i sprata. Ima tri sobe, kuhinju i kupatilo. Plac je 3500m2, bastu i vocnjak. Za vise informacija nazvati na broj 0038765805040 Lazo Knežić. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, FOČA, 68.000 KM, 45,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom, površina zemlje iznosi 1726m2 dok stambena površina kuće iznosi 45m2. Kuća se nalazi u Foči, 5 minuta od centra Foče. Prilaz kući je asfaltiran. Kuća je sagrađena prije rata, ali je potpuno renovirana nakon završetka rata. Kuća se sastoji od velikog dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 135.000 KM, 45,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je luksuzno uređen stan površine 45 m² u novogradnji, idealan za osobe koje traže moderan, udoban i odmah useljiv dom, kao i za investitore koji žele sigurnu nekretninu sa odličnim potencijalom za izdavanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljen svega 2,5 km od centra....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 50.000 KM, 45,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekat je 45 kvadratna metra, sadrzi 5 prostorija + wc. U objekat se moze pristupiti sa vana i iz zgrade tako da se moze odvojiti da bude i stan i poslovni prostor. Kanalizacija i voda je u najboljem redu, kao i struja i plin. Ispred samog objekta postoji vise parking mjesta, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 67.500 KM, 45,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u centru Mostara, na adresi Kralja Zvonimira br. 20 (soliter kod prodajnog centra Stjepana Radica). U blizini stana su svi bitni sadrzaji: osnovne skole, srednje skole, fakulteti, trzni centrovi, trznica, Stan ima 45 km2, nalazi se na IX katu zgrade s liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 135.000 KM, 45,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca udaljena od centra 5 min. pjesice Papiri uredni 1/1. Za ozbiljne kupce i kes,moze dogovor oko cijene. Nekretnina posjeduje Kanalizacija Telefonski priključak Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 29.500 KM, 45,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuzan i opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom na Trebeviću u objektu Trebević Residence, Brus. Apartman se nalazi na 5. spratu objekta sa liftom i ima pogled na netaknutu prirodu i vrh Trebevića. Dvostrano....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 45,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja,dvokratna zgrada sa šest stanova te pripadajućim podrumom i parking mjestom. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,sunčana strana. Površina stana iznosi 45 m2 (ne računajući balkone,cca 2,5m2) + 14 m2 pripadajućeg podruma. Od prostorija: * hodnik, * kupatilo, * kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 45,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu Stan površine 44.50m2 u ulici Cara Dušana u blizini Univerziteta u Istočnom Sarajevu. Nalazi se na 1. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.500 KM, 46,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju namješten jednosoban stan površine 46m2, na IV spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i izlazom na balkon, jedne spavaće sobe sa izlazom na balkon, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, parketima i klima uređajem.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 46,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednoiposoban stan površine 46 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase koja je zatvorena PVC stolarijom i preuređena u Bosansku sobu. Opremljen je PVC stolarijom, hrastovim parketima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 46,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 46 m2 u visokom prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na terasu, hodnika, radnog dijela i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 46,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran i namješten stan površine 46 m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je Inverter klima uređajem, PVC....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 114.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 114.000 KM, 46,00 m2 cca 2480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 120.000 KM
08.03.2026 - 114.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, grijanje je na konvektore. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 46,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten stan površine 46 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji imna izlaz na terasu, uvučene kuhinje iz koju se ulazi u ostavu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatiala. Opremljen je drvenom stolarijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 92.000 KM, 46,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 118.000 KM, 46,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mejtaš, 120.000 KM, 46,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

extra ureden stan Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 46,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Adaptiran i namješten stan na Koševskom brdu, ugradbeni američki plakari, ugradbena kuhinja sa svim aparatima (ploča, pecnica, perilica suđa i rublja, frižider, mikrovalna), adaptirano kupatilo sa tuš kabinom, renovirana dnevna soba sa nedavno kupljenim namjestajen i svom elektronickom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 109.000 KM, 47,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednoiposoban stan površine 47 m2 u visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je Drvenom stolarijom unutrašnjom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 47,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan površine 47 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 122.200 KM, 47,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

Namješten jednosoban stan površine 47m2 u novoj gradnji na IV spratu u zgradi sa liftom! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na balkon i iz spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KUPRES, 45.000 KM, 47,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru Kupresa, namješten,sa cent.grijanjem ,papiri uredni Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 125.400 KM, 47,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2025.,

www.realitica.com

Namješten jednosoban stan površine 47m2 u novoj gradnji na IV spratu u zgradi sa liftom! .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 94.000 KM, 47,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.04.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju kompletno namješten dvosoban u kvalitetnoj staroj gradnji na I spratu stambene zgrade površine 47m2. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, odvojene dnevne sobe, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je etažnim grijanjem, PVC stolarijom, kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.000 KM, 47,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 105.000 KM, 47,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban ful renoviran i extra nemjesten stan u centru grada preko puta radio Bihaca Nekretnina posjeduje Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 57.000 KM, 47,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan iznad restorana Zavicaj. Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavace sobe, male ostave na pocetku hodnika i balkona sa izlazom iz dnevnog boravka. Stan je namjesten sa ugrađenom kuhinjom, spavaćom sobom sa bračnim krevetom, novim krevetom u dnevnoj sobi. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 100.000 KM, 47,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 46 m2 (u tlocrtu 47,5 m2), u Ulici Sime Matavulja na drugom spratu. Grijanje je na struju. Stan je u staroj gradnji, s novom vanjskom stolarijom. Cijena stana je 100 000 KM. Sve informacije možete dobiti na naše kontakt telefone: Mobilni: +387 66 693 368 Fiksni:....