• GoHome Professional
namješten što manje do 130000 km 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što manje do 130000 km 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što manje do 130000 km 60 m2

  • Za upit "namješten što manje do 130000 km 60 m2" pronađeno 137 nekretnina - prosječna cijena 1.529 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, LOZNICA, 54.000 KM, 55,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je u samom centru Banje Koviljace, idealan za odmor ... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 55,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2026.,

www.indomio.ba

Namješten jednoiposoban stan površine 55 m2, na V spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, hodnika, jedne spavaće sobe i kupatila. Opremljen je Velux krovnim prozorima, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 47.000 KM, 55,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodam kuću s okućnicom i šupom,drvarnicom,cjena po dogovoru Zvati na brojeve 00386-40-894-703 00386-70-330-621 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Kablovska TV .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što manje do 130000 km 60 m2'
91.200 KM
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 105.700 KM, 55,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2026.,

www.realitica.com

Namješten jednoiposoban stan površine 55 m2, na V spratu nove gradnje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

stan je u odlicnom stanju, useljiv bez ulaganja.... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 90.000 KM, 55,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve na upit. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljna prilika, odmah useljiv namješten stan s pogledom na Avaz Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 56,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan površine 56 m2, u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na zatvoreni balkon, kuhinje sa trpezarijom sa izlazom na otvoreni balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima....

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 58.000 KM, 56,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima sprat i prizemlje. Sprat je nešto bolje uređen: ima hodnik, tri spavaće sobe od kojih je jedna prvobitno uređena da bude kuhinja, kao i kupatilo i wc posebno odvojene. Prizemlje ima veliku nišu, prostor za kuhinju, špajz i wc. Na placu se nalazi još jedna stara kamena kuća,....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJI VAKUF, 70.000 KM, 56,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan komplet namjesten U odlicnom stanju,odmah useljiv bez dodatnih ulaganja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 96.000 KM, 56,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

renoviran i odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 90.000 KM, 56,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je dvostrano orijentiran, prozracan i svijetao, odrzavan i odmah useljiv! Cisto vlasnistvo i papiri!Sastoji se od ulaznog prostora, trpezarije, kuhinje, dnevnog boravka, spavace sobe, kupaone s wc-om i balkona od 2 m2 koji nije u kvadraturi stana. Lokacija izvrsna - u krugu od....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 60.000 KM, 56,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Ilijasa, odma uz zgradu Opstine. Stan je ukupne povrsine 56 m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u ulici 126 Ilijaske brigade br 4 ( u blizini bolnice, poste ) . Stan se sastoji od dvije posebne sobe, zatim kuhinja , balkon, hodnjik, kupatilo, ostava/spajz,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 57,00 m2 cca 2280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten i kompletno renoviran trosoban površine 57 m2 na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji . Sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je centralnim etažnim grijanjem - Vaillant kotao, PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 140.000 KM, 57,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten, Kompletno renoviran, dvosoban stan površine 57m2 u kvalitetnoj staroj gradnji. Nalazi se na IV spratu u zgradi koja posjeduje lift. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka , kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na balkon, spavaće sobe sa zatvorenom lođom, hodnika,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.000 KM, 57,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 57 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa ostavom, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na zatvoren balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i kvalitetnim sanitarijama. Kupatilo je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 128.000 KM, 57,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na cetvrtom spratu zgrade izgradene u '60-tim godinama , nedavno adaptiran i dekoriran u posebnom stilu , tako da je cijeli prostor otvoren osim toaleta i kupatila koji su razdvojeni .Sa dosta svijetla jako ugodan za zivot sa osijecajem potpune slobode . Stan je povezan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 127.000 KM, 57,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se adaptiran dvosoban stan sa dva balkona, površine 57 m2, na osmom spratu stambene zgrade u naselju Hrasno (uz sami Bosmal centar) Nekretnina je potpuno adaptirana 2009. godine, tom prilikom su promjenjene elektro i vodo instalacije, postavljene nove pločice u kuhinji i prebrušen....

 
 
 
  Apartman, NOVO NASELJE, 55.000 KM, 57,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan na prodaju sve informacije pisati na broj Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 113.000 KM, 58,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Lokacija,Lokacija I Lokacija Prodajem uknjizen stan 1/1 od 58m2, bez posrednika u centru grada Travnik..Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji Konatur (kod opstine) . Stan se prodaje ne namjesten po 1.950km po kvadratnom metro m2..U stanu se nalazi PVC stolarija , parket u dnevnom boravku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 58,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo tower, prodaja opremljen potpuno stan sa spavaćom sobom. Sprat 8, pogled zapad, balkon, klima, tehnika, oprema, namještaj. Površina 58m² Uz stan se prodaje i parking mjesto na minus 2 etaži! Stan 275.000 KM Parking 40.000 KM Certificirani agent Haris Kadić Stanpromet.ba -....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 93.200 KM, 58,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica površine 58m2 koja se sastoji od prizemlja, prvog sprata i velike terase sa pogledom na jezero Modrac i pristupom na plažu. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, hodnik i manja ostava. Na spratu su dvije spavaće sobe, od kojih jedna sa balkonom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 58,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno se prodaje namješten stan, useljiv odmah, na 5 spratu s pogledom na Avaz. Stan ima spavaću sobu, dnevnu sobu i blagavaonicu veliku, kuhinju i kupaonicu. Za sve informacije pisite na inesambrus@mail.com ili zovite na tel 061 566 678. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 72.500 KM, 58,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru grada na 50m od opštine. Stan je osvijetljen i odličnog je rasporeda. Grijanje je centralno na struju, minimalni troškovi. Poseduje parking ispred zgrade. Lijep pogled i prostran balkon. Posjeduje i lođu. Odlična gradnja. U stanu trenutno ne živi niko.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 110.200 KM, 58,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prostran komforan jednosoban stan sastoji se od prostranog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, zasebne kuhinje, spavaće sobe sa izlaskom na balkon i kupatila. Spavaća soba i balkon su okrenuti prema istoku, dnevna soba prema zapadu a kuhinja prema sjeveru. Stan se nalazi u samom....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAJCE, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban namjesten stan, Jajce Nalazi se na prvom spratu, kod tehnicke skole i nedavno je renoviran. Vlasnistvo 1/1, nema dugovanja. Cijena 45000km tel/viber:+33 6 83 67 75 89 Nekretnina posjeduje Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Apartman, PODGRAB, 81.200 KM, 58,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Podgrab. Udaljenost od Pala 15 km, Jahorine 12 km, Sarajeva 32 km. Naselje je mirno i okruzeno prirodom tako da je odlicno za odmor i dolaske vikendom. U blizini stana se nalaze dvije prodavnice, frizerski salon kao i dva kafica. Površina stana je 58 m2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI ŠAMAC, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvosoban stan u samcu u zgradi sa liftom kod poste,58.5m2,pogled na usce bosne 5sprat. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na Marijin Dvoru, ulica Franca Lehara, opština Centar. Stan površine 58m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, hodnik, spavaća soba i kupatilo. Nekretnina se nalazi na 7. spratu....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.900 KM, 59,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan u centru grada u nadogradnji na IV spratu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na drugu terasu, velike spavace sobe, hodnika i kupatila. Stan je opremljen drvenom stolarijom sa roletnama i venecijanerima,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 137)

<< <1 2 3 4> >>