• GoHome Professional
namješten što manje 90 m2 kablovska - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što manje 90 m2 kablovska - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što manje 90 m2 kablovska

  • Za upit "namješten što manje 90 m2 kablovska" pronađeno 44 nekretnina - prosječna cijena 2.759 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 410.000 KM, 82,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u suhom centru Grada!!! Stan je trosoban, ima 82 m2 a podrazumjeva: - veliki dnevni boravak; - veliku spavaću sobu; - malu spavaću sobu; - kuhinja sa trpezarijom; - hodnik; - toalet/kupatilo; - terasa; Stan je u solidnom stanju, te za osnovno stanovanje nisu potrebna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 328.000 KM, 82,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 82m2 na atraktivnoj lokaciji Socijalno/Dolac malta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 140.000 KM, 82,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je pogodan za strance, firme. U slučaju preuređenja, pogodan za ambulantu ili bilo koji drugi poslovni prostor. Useljiv bez ulaganja. Preuređivanje i renoviranje je po žeji kupca. Stan sadrži: kupatilo, wc, ostava, kuhinja, trpezarija, hodnik, tri sobe, podrum i dvorište. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, Na upit, 82,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

stan sa prekrasnim pogledom na Neretvu i grad. Ima 2 spavaće sobe, prostran dnevni, blagovaonu, kuhinju,2 kupatila, ostavu i hodnik. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, Na upit, 82,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prostrani stanu zgradi na 1. spratu, pogled na Neretvu. 2 spavaće sobe, veliki dnevni, blagovaonica, kuhinja, ostava, kupatilo i još jedan wc. Naselje Luka Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 315.000 KM, 83,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na dnu Odobašine ulice, odmah preko puta vrtića Šareni voz, u urednoj trokatnici čvrste gradnje prodajemo djelimično renoviran troiposoban stan. Riječ je o izuzetno šarmantnoj i svijetloj porodičnoj nekretnini. Vrata vas uvode u hodnički prostor. Lijevo je centralni dio stana, dvostrana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 3-soban salonski stan, u najuzem centru grada, kod BBI-centra. Stan je uknjizen, vlasnistvo 1/1 i nalazi se na drugom spratu. Zgrada ima ukupno devet stanova. Stan se sastoji od tri sobe, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, kupatila, zasebnog WC-a, hodnika i dva balkona. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Vrlo atraktivan sunčan stan, etažno plinsko grtijanje, kuhinja i tršezarija odvojene od ostalog dijela, klima kablovska. Potpuno adaptiran Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska....

 
 
 
  Kuća, VELIKA OBARSKA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju prizemna kuća 83m2 sa pomoćnim objektima i 1000m2 zemlje sa voćnjakom u novom naselju Velika obarska. Vlasništvo 1/1. Tel: 065/ 765-726 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 84,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ispod kuce poslovni prostor Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 99.960 KM, 84,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Moderno i luksuzno adaptiran, nova vanjska (aluminijska i drvena) i unutarnja (puni jasen) stolarija, podovi od kamena, pločica, stakla, drveta i parketa, Spušteni stropoci sa ugrađenom led i halogenom rasvjetom, zidovi obrađeni i obojeni Caparol bojama, nova elektro instalacija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ekskluzivan trosoban stan na slatini 84m2 na top lokaciji neposredno centra i panonskih jezera. Klima, sauna, komplet kuhinja. Ul. Albina i Franje Herljevica br 14. Fixsno: 155.500,00 KM. Kontakt telefon 061/898/770,061/631/041. Email salim_ljuma@hotmail.com Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 119.000 KM, 85,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se: Trosoban stan (spavaca soba, djecija soba, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 2 balkona istok i zapad, ostava, 2 WC-a, kupatilo) - podrum - parking - centralno grijanje - kablovski prikljucak do ulaska u stan - ulaz sa 6 stanova - 85 m2 - ( ugrađena klima, satelitska....

 
 
 
  Kuća, GORNJI VAKUF, 140.000 KM, 85,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u centru Uskoplja koja se nalazi u ulici fra Grge Martića (odmah blizu crkve i župnog ureda). Osnovna i srednja škola, a i svi uslužni i javni objekti su na par minuta hoda od kuće. Kuća se sastoji od: 2 spavaće sobe 1 dnevne sobe velikog hodnika WC-a kuhinje. Isto je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 186.670 KM, 85,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Sip, opcina Centar, u zgradi novije gradnje (2005.). Stan se nalazi na II spratu i pored spratnosi, izuzetno je povoljno orjentisan na istok i zapad sto ga cini osuncanim tokom cijelog dana. Stan se prodaje polunamjesten sa kuhinjom i americkim plakarom radjenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Strogi centar, fasada na zgradi renovirana, wc i kupatilo odvojeni, tri spavace sobe, dn. boravak, trpezarija i kuhinja. Stan je nedavno renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 860.000 KM, 86,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namješten stan od 86m2 Sarajevo, ul:Grbavička br:9,sedmi sprat. Zgrada posjeduje lift. Stan je adaptiran 2000 godine,a sanacija krova u septembru 2010 god./ Orijentisan na tri strane /istok,sjever i jug/ Posjeduje predulaz sa blind vratima. 3 sobe,veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 80.000 KM, 86,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Komforan stan, dnevna + 3 sobe, dva mokra čvora, dvije terase, podrum, parking, pogled na Neretvu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Ozimice 1, Na upit, 86,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Svijetao i prozračan trosoban stan površine 86m2 sa 3 lođe u jednoj od najkvalitetnijih stambenih zgrada u Bihaću. Stan je na IV spratu i idealne je dvostrane orijentacije na istok-jug i jug-zapad. Uredno stubište, hodnici, zelene površine, zaključavanje ulaza, odlična termo izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 180.000 KM, 87,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za 2 manja, renoviran, prostran 4-soban stan na Dobrinji (Federacija), pun svjetlosti, sa divnim pogledom, površine 87m2 (odnosno preko 100m2 uključujući ostavu, 2 kupatila i 3 polukruzna balkona). Parking, kablovska, ADSL. Zvati iza 17:00 h na 062/940-212 i....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 87,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Komforan stan pored Opšte bolnice na Marin Dvoru u centru Sarajeva. Tri velke sobe, kuhinja, trpezarija, velika banja. Svježe renoviran i namješten. Izdavan strancima, uključujući osoblje iz ambasada i Eurofora. Kupac može uzeti namještaj po želji. Stan se prodaje na osnovu mjerene....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan kompletno odaptiran i namjesten.namjestaj po mjeri. Strogi centar grada,veliki parking oko zgrade,dva lifta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 197.580 KM, 89,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

U Boriku, prvi vlasnik prodaje trosoban komforan stan na drugom katu od mogućih 12 u zgradi. Ulaz i cijela zgrada su uredno održavani, 2 lifta nedavno obnovljena. Stan ima blindirana ulazna vrat asa sigurnosnom bravom, veliki hodnik, ostavu, kuhinju s blagovaonom i izlazom na natkrivenu....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban komforan stan od 89m*2 na drugom katu zgrade. Stan je uredno održavan i odmah useljiv. Zgrada je vrlo dobro održavana, dva lifta su upravo obnovljena, 4 stana su na etaži. Centralno grijanje je priključeno na toplanu. Stan ima blindirana vrata sa sigurnosnom bravom.....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 89,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu useljivu sa obradivim zemljistem povrsine 25000m2 i 9000m2 sume. Kuca se nalazi u selu Dabar, udaljeno od grada Sanski Most 7km. Pogodno je za uzgoj stoke, prvenstveno ovaca jer vec postoji smjestaj za ovce. Posjedujem i 100 ovaca koje bih takodje prodao po dogovoru....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 370.000 KM, 90,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE NA LINKU: http://novidom.ba/offer/prodaje-se-kuca-nova-cetvrt-bihac/767 Prodaje se kuća u bihaćkom naselju Nova četvrt građena u tri stambene etaže, kompletno završena i useljiva. Prvi sprat se sastoji od velikog dnevnog boravka i kupatila. Prvi sprat....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 110.000 KM, 90,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru grada. Renovirana je. Sastoji se iz dva odvojena apartmana. Poseduje plac za gradnju jos jednog stanbenog objekta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan u zgradi Lamela površine P= 90 m2 + 2 balkona ukupne površine 12,5 m2 Stan je smješten na 19. spratu (od ukupno 25), dvostrano orijentisan sjever-istok, prozračan i svijetao, sa spektakularnim pogledom na rijeku Bosnu, Kamberovića polje i grad. Visoka spratnost....

 
 
 
  Kuća, ŠIPOVO, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuće sa okućnicom i pomoćnim objektima Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

HITNO mijenjam kuću za stan u centru Bihaća. Kuća je dimenzija 9x11, a nalazi u užem centru grada. Kuća se sastoji od : prizemlja (garaža 9x4 i ostava 9x4) sprat (veranda, hodnik, kupatilo, kuhinja i tri sobe) potkrovlje nije dovršeno a dimenzije su 8x9 Uređena i ograđena okućnica....

 
 
 
  Stan, NADIOCI, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno vikendicu-imanje u Nadiocima kod Selišta, opština Vitez. Kuća je 6,5x7,5, prizemlje i sprat sa neograničenom mogučnošću dogradnje. Izgrađena odlična velika terasa 6x4 m ispred kuće sa pogledom na zalazak sunca. Velika garaža. Asfalt, struja, voda, telefon, kablovska,....

 
 
 
  Kuća, IVANICA, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa dvoristem na vikend naselju Ivanica, sa pogledom na more, 7km od centra Dubrovnika i 25km od medjunarodnog aerodroma Cilipi. Povrsina kuce u osnovi je 90m2 i posjeduje dva sprata (ostaje mogucnost nadogradnje jos jednog sprata ili visokog potkrovlja). Dvoriste je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOKOLAC, 119.600 KM, 92,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imanje na Ravnoj Romaniji sa kućom p+1, 92m2, kuća ima ugtrađeno centralno grijanje, 2 kupatila.Adaptacija izvršena 2013 godine. Poseban objekat je garaža 25m2, drvarnik i kolibica. Plac sadrži cca2000m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca preko hotela Marriott bivsi hotel Ruza Kuca je stara gradnja, potrebno je unutarnje renoviranje.. kuca posjeduje 92 m2 plus tavan - potkrovlje cca70m2 gdje se moze napraviti lijepa soba za boravak. Kuca je idealna za stanovanje ali posebno i za izdavanje s obzirom....

 
 
 
  Kuća, SOKOLAC, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju Ravna Romanija Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dobrinja 4 Istocno Sarajevo Republika Srpska stan 92m2 u kvadrate nisu uracunati balkoni stan kao iz bajke,renoviran,blinda vrata ,alarm sa dojavom na telefon DSC,dva balkona,dva wc,grijanje plinsko,odvojena kuhinja i trpezarija,dnevni boravak + 3 sobe,vlasnistvo1/1 uknjizen,ko zeli....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 45.000 KM, 93,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je komplet opremljen i uslovan za zivot i stanovanje.Kontak watsaap, viber ili email Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 339.000 KM, 94,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje troiposoban salonski stan od 94 m2 u neposrednoj blizini Muzičke škole i katoličke Bogoslovije. Riječ je o ulici Josipa Štadlera, tihom sokaku na samo par minuta hoda od Katedrale, Baščaršije i svega onoga što pruža glavni grad Bosne i Hercegovine.Stan se nalazi na....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 44)

<< <1 2> >>