• GoHome Professional
namješten što manje 90 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • namješten što manje 90 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što manje 90 m2

  • Za upit "namješten što manje 90 m2" pronađeno 158 nekretnina - prosječna cijena 2.933 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 220000 KM (prosječna cijena)
    • do 260000 KM
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.500 KM, 85,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Vogošći, ulica Omladinska. Površina stana je 85.39m² i nalazi se na 5. spratu zgrade novije gradnje bez lifta. Stan je dvostrane orijentacije. Sastoji se iz centralnog ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 186.670 KM, 85,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Sip, opcina Centar, u zgradi novije gradnje (2005.). Stan se nalazi na II spratu i pored spratnosi, izuzetno je povoljno orjentisan na istok i zapad sto ga cini osuncanim tokom cijelog dana. Stan se prodaje polunamjesten sa kuhinjom i americkim plakarom radjenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 319.000 KM, 85,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen Penthouse apartman od 85m2 na odličnoj lokacij naselja Šator i neposrednoj blizini Snježne doline Resort-a. Apartman od 85m2 sa 3 spavaće sobe, dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo namješten četverosoban stan površine 85m2, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, predsoblja i balkona. Dvostrano je orjentisan zbog čega je izuzetno svijetao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Uređen lokal na otoci sa komplet inventarom na prodaju. Moguće preuređenje u klasičan poslovni prostor. Prednost - visoki strop koji omogućava povećanje prostora u vidu još jednog sprata. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Najbolji pogled na Palama Unikatna vila u centru Pala Vila jednog arhitekte, izgradjena 70-tih, svega 100m od opštine Pale, ovaj objekat je rađen po savremenim standardima u alpskom stilu, sa maksimalnim konforom i neprevaziđenim pogledom na grad. Podijeljena je na 3 etaže sa 30m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Strogi centar, fasada na zgradi renovirana, wc i kupatilo odvojeni, tri spavace sobe, dn. boravak, trpezarija i kuhinja. Stan je nedavno renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo atraktivan namjesten i adaptiran stan u jako mirnom i ugodnom naselju stan se nalazi u prizemlju,na dva sprata sa balkonom i velikom bastom koja posjeduje kucicu za kucnog ljubimca,stanu je dostupno sve ambulanta,trgovine,bolnica,javni gradski precoz,parking pred zgradom,za....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 190.550 KM, 86,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje četverosoban stan na Dobrinji u blizini autobuske stanice u Istočnom Sarajevu, ulica Akademika Petra Mandića. Stan je pozicioniran na trećem spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 115.000 KM, 86,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 86 m2 koja se sastoji od dva manja jednosobna kompletno namještena stana. Opremljena je PVC stolarijom, 2 klima uređaja, protivprovalnim ulaznim vratima, laminatima, keramikom I sanitarijama. Grijanje je na konvektore. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nahorevo, 450.000 KM, 86,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

TOP PONUDA!! Prodaje se odličan potpuno namješten dvoetažni poslovni prostor površine 85m2 sa vlastitim parking mjestom (cca 12,5m2) ispred objekta( sve 1/1). Pozicioniran je u srednjoj od tri nove zgrade u naselju "Pionirska dolina" smjestene do objekta specijalne policije. Poslovni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 149.900 KM, 86,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem na Vracama Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 408m2 u veoma mirnom naselju. Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i tavana. Grijanje plinsko etažno.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 860.000 KM, 86,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namješten stan od 86m2 Sarajevo, ul:Grbavička br:9,sedmi sprat. Zgrada posjeduje lift. Stan je adaptiran 2000 godine,a sanacija krova u septembru 2010 god./ Orijentisan na tri strane /istok,sjever i jug/ Posjeduje predulaz sa blind vratima. 3 sobe,veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 80.000 KM, 86,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Komforan stan, dnevna + 3 sobe, dva mokra čvora, dvije terase, podrum, parking, pogled na Neretvu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 90.000 KM, 86,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prizemnica (Bijeljina, Branka Ćopića 3), veličina okućnice 300 m2; Kuća ima stambenu površinu 71m2 i sadrži: dvije sobe, dnevni boravak, kuhinju, spremište (špajza), kupaonu, hodnik, podrum te dva balkona; Kuća je jako dobro očuvana sa mogućnošću nadogradnje; Uz kuću se....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Ozimice 1, Na upit, 86,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Svijetao i prozračan trosoban stan površine 86m2 sa 3 lođe u jednoj od najkvalitetnijih stambenih zgrada u Bihaću. Stan je na IV spratu i idealne je dvostrane orijentacije na istok-jug i jug-zapad. Uredno stubište, hodnici, zelene površine, zaključavanje ulaza, odlična termo izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZA, 440.000 KM, 87,00 m2 cca 5060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo prostranu i funkcionalnu kuću kvalitetne gradnje površine 87 m2 sa okućnicom 1915 m2, pozicioniranu u Brezi. Kuća je pažljivo raspoređena kako bi pružila maksimalan komfor: - Prizemlje se sastoji od kotlovnice, ostave i jedne sobe, pogodno za dodatni prostor ili radnu sobu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KUK, 99.500 KM, 87,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je prostran i potpuno opremljen stan površine 87 m² sa velikom terasom od 30 m² koja pruža spektakularan, panoramski pogled na more. Stan se nalazi u glavnoj zgradi kvalitetnog stambenog kompleksa i idealan je kako za život, tako i za odmor ili izdavanje. Struktura stana:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 180.000 KM, 87,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za 2 manja, renoviran, prostran 4-soban stan na Dobrinji (Federacija), pun svjetlosti, sa divnim pogledom, površine 87m2 (odnosno preko 100m2 uključujući ostavu, 2 kupatila i 3 polukruzna balkona). Parking, kablovska, ADSL. Zvati iza 17:00 h na 062/940-212 i....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 87,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Komforan stan pored Opšte bolnice na Marin Dvoru u centru Sarajeva. Tri velke sobe, kuhinja, trpezarija, velika banja. Svježe renoviran i namješten. Izdavan strancima, uključujući osoblje iz ambasada i Eurofora. Kupac može uzeti namještaj po želji. Stan se prodaje na osnovu mjerene....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 190.000 KM, 88,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju četvorosoban stan u centru grada površine 88m2!!! Kompletno namješten četvorosoban stan koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u kvalitetnoj staroj zgradnji. se Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 270.000 KM, 88,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten troiposoban stan površine 88 m2, na I spratu. Zgrada posjeduje lift. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe, hodnika, dvije terase, ostave i kupatila, Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, inverter klimom, centralnim-etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 277.000 KM, 88,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Moderno namješten troiposoban stan površine 88 m2, na I spratu. Zgrada posjeduje lift. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 123.000 KM, 88,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na četvrom spratu zgrade u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 88m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s trpezarijom, tri mokra čvora, balkon. Dvostrana....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 194.900 KM, 88,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2022.,

www.realitica.com

Kompletno namješten četvorosoban stan koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u kvalitetnoj staroj zgradnji. se Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, prostranog hodnika i dvije terase od kojih je jedna zatvorena....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 143.000 KM, 88,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten trosoban stan površine 88 m2 na V spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavće sobe, kupatila, Wc-a, ostave i dvije zatvorene lođe. Opremljen je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina/ Naselje Ljeskovac, kod Sep-a, na prodaju nova prizemnica 11 x 8, plac 754 m2, namještena, odmah useljiva. Gradnja septembar-oktobar 2014. god. Oko 4 km od centra Bijeljine. Tel. 065 951 172. Uz kućni namještaj 53.000 ili ne bez namještaja 50.000 KM. Urbano, ali jako mirno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski stan na Pofalićima. Stan se nalazi na 15.spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četveroiposoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan kompletno odaptiran i namjesten.namjestaj po mjeri. Strogi centar grada,veliki parking oko zgrade,dva lifta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikend kuću u strogom centru sportsko rekreacionog centra 'Babanovac". Kuća se nalazi u blizini skijališta Babanovac i Baby skijalište. Kuća je potpuno opremljena za boravak većeg broja osoba. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 89,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća spratnosti Pr+1S površine 89m2 u osnovi, na placu ukupne površine 511m2. U prizemlju kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo i wc. Na spratu kuće nalaze se dvije spavaće sobe i kupatilo, od kojih jedna soba ima izlaz na....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 277.000 KM, 89,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

Luksuzno namješten četverosoban stan površine 89 m2, na I spratu stambene zgrade. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 197.580 KM, 89,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

U Boriku, prvi vlasnik prodaje trosoban komforan stan na drugom katu od mogućih 12 u zgradi. Ulaz i cijela zgrada su uredno održavani, 2 lifta nedavno obnovljena. Stan ima blindirana ulazna vrat asa sigurnosnom bravom, veliki hodnik, ostavu, kuhinju s blagovaonom i izlazom na natkrivenu....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban komforan stan od 89m*2 na drugom katu zgrade. Stan je uredno održavan i odmah useljiv. Zgrada je vrlo dobro održavana, dva lifta su upravo obnovljena, 4 stana su na etaži. Centralno grijanje je priključeno na toplanu. Stan ima blindirana vrata sa sigurnosnom bravom.....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 89,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu useljivu sa obradivim zemljistem povrsine 25000m2 i 9000m2 sume. Kuca se nalazi u selu Dabar, udaljeno od grada Sanski Most 7km. Pogodno je za uzgoj stoke, prvenstveno ovaca jer vec postoji smjestaj za ovce. Posjedujem i 100 ovaca koje bih takodje prodao po dogovoru....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 48.000 KM, 90,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Namještena kuća u blizini Sara marketa na glavnoj cesti za Orašje . Blizina škole,vrtića,amblante,banke. Ima ljetna kuhinja, gataza i velika pupa.Miran dio. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Internet....

 
 
 
  Stan, KOBILJAČA, 810.000 KM, 90,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na izuzetnoj lijepoj lokaciji koja je poznata kao vikendaško naselje prodaje se uknjižena vikendica koja je u Z.K. uknjižena kao stambeni objekat. Okućnica od 1615 m2 je uglavnom ravnog terena na kojem se nalazi bunar. Za mlade i starije ljude idilično mjesto za odmor i rekreaciju....

 
 
 
  Kuća, BRNJIK, 39.500 KM, 90,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća 9x10 : garaža ispod cijele kuće (bez pregradnih zidova, samo nosivi stubovi); sprat: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dnevna soba; visoko potkrovlje, nezavršeno (bez pregradnih zidova); zemljišta 31.312 m2 sa šljivikom od 200 stabala. Dogovor na telefon 066/690-916....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 216.990 KM, 90,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu i potpuno je namješten veoma kvalitetnim i moderno dizajniranim namještajem. Stan sadrzi : tri spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična ,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 158)

<< <1 2 3 4> >>