• GoHome Professional
namješten što jeftinije zadnjih 14 dana do 590000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što jeftinije zadnjih 14 dana do 590000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije zadnjih 14 dana do 590000 km do 6700 km/m2 50 m2

  • Za upit "namješten što jeftinije zadnjih 14 dana do 590000 km do 6700 km/m2 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.indomio.ba

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Sastoji se od dnevnog boravka trpezarijom, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, jednu sobu, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 130.000 KM, 52,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan kompletno namešten,1/1 ulnjižen u centru Bijeljine,ul.nušićeva 12 (kod crvenog krsta), na petom spratu. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 170.000 KM, 54,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 54 m2 koji se nalazi u prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz u dvorište koje je zagrađeno, spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 220.900 KM, 48,00 m2 cca 4600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U kompleksu Oaza Vrbas prodajemo stan od 48 m2 u izgradnji. Stan je izuzetno funkcionalan, istočne orjentacije, sa jednom sobom za spavanje. Kompleks se gradi uz obalu Vrbasa i predstavlja jedinstvenu arhitekturu na najatraktivnijoj poziciji. Dostupni su stanovi na više spratova.....

 
 
 
  Stan, TUZLA, 235.000 KM, 51,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, djelimično adaptiran dvosoban stan uknjižene površine 51,00 m². Nalazi se na 2. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade u ulici Strajka Mitrovića, koja se proteže paralelno sa ulicom Armije RBiH (bivša Skojevska ulica) u Tuzli. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 241.100 KM, 51,00 m2 cca 4730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Lijep dvosoban stan površine 51 m2, sa balkonom, 2. sprat, ul. Armije RBiH ; Skojevska, Tuzla .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 288.400 KM, 47,00 m2 cca 6140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

stan 47m2 iza boske, i sprat ; Centar .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • što jeftinije zadnjih 14 dana do 590000 km do 6700 km/m2 50 m2 (12)
  • namješten što jeftinije do 590000 km do 6700 km/m2 50 m2 (145)
  • namješten što jeftinije zadnjih 14 dana do 590000 km do 6700 km/m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)