• GoHome Professional
namješten što jeftinije za adaptaciju do 90 m2 do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što jeftinije za adaptaciju do 90 m2 do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije za adaptaciju do 90 m2 do 1700 KM/m2 do 150000 KM

  • Za upit "namješten što jeftinije za adaptaciju do 90 m2 do 1700 km/m2 do 150000 km" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.424 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 KM
    • do 150000 KM (prosječna cijena)
    • do 180000 KM
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BAREVO, 48.000 KM, 60,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Nedaleko od Jajca, prodaje se useljiva kuća zajedno sa kućanskim aparatima (el.šporet, šporet na čvrsto gorivo, frižider,) i namještajem (kuhinja i sobe opremljene sa krevetima i ugaonom garniturom, klub stolovima). Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju je šest prostorija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 49.900 KM, 48,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno dvosoban namjesten stan u ulici Cvijete Zuzorić 24/3, Srpska Varoš. Stan je veličine 48 m2.nije potrebna nikakva adaptacija- useljiv. Posjeduje dnevnu sobu sa odvojenom nišom, spavaću i dječiju sobu. Grijanje - mermerne ploče, klima uređaj, balkon zatvoren eloksiranom....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Primarna orjentacija Jugoistok Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta, predsoblja, ostave i dva balkona. U blizini zgrade se nalaze marketi Bingo i Belamionix, kompleks Mellain, parfimerija CM, Tuzlanska pivara, Panonska jezera,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 105.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 105.000 KM, 61,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 110.000 KM
13.03.2026 - 105.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 61m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I izlazom na terasu, dvije sobe, kupatila, hodnika I ostave. Stan se nalazi na V spratu, potrebna je manja adaptacija stana. Stan je opremljen sa drvenom stolarijom, laminatima, grijanje na struju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOKOLAC, 119.600 KM, 92,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imanje na Ravnoj Romaniji sa kućom p+1, 92m2, kuća ima ugtrađeno centralno grijanje, 2 kupatila.Adaptacija izvršena 2013 godine. Poseban objekat je garaža 25m2, drvarnik i kolibica. Plac sadrži cca2000m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 125.900 KM, 68,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan na slatini. Potrebna manja adaptacija.Drugi sprat u zgradi sa liftom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 149.900 KM, 86,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem na Vracama Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 408m2 u veoma mirnom naselju. Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i tavana. Grijanje plinsko etažno.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni