• GoHome Professional
namješten što jeftinije povoljan do 120000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što jeftinije povoljan do 120000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije povoljan do 120000 KM

  • Za upit "namješten što jeftinije povoljan do 120000 km" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 1.146 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 110000 KM (malo jeftiniji)
    • 120000 KM (malo skuplji)
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, KLOKOT, 35.000 KM, 70,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca u blizini Bihaca (Klokot) izgradjena 2014 godine se povoljno prodaje. Kuca se nalazi na samom pocetku odmorista rijeke Klokot sa lijepim pogledom na Grad Bihac i okolinu. Na zemljistu od 506m2 nalazi se kuca sa garazom za auto i velikom terasom, a ispod kuce se nalazi isto veliki....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 49.900 KM, 48,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno dvosoban namjesten stan u ulici Cvijete Zuzorić 24/3, Srpska Varoš. Stan je veličine 48 m2.nije potrebna nikakva adaptacija- useljiv. Posjeduje dnevnu sobu sa odvojenom nišom, spavaću i dječiju sobu. Grijanje - mermerne ploče, klima uređaj, balkon zatvoren eloksiranom....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 58.000 KM, 65,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća 65 m2 sa 700 m2 okućnice, sa idiličnim pejsažem, na riječici Goruši (Podvinjački potok), ca. 10 min. od Visokog i autoputa, u Bogošićima kod Mlina (blizu Gračanice, od Bogošića ca. 500m prema Podvincima). Svi papiri uredni 1/1, građevinska i upotrebna dozvola, struja, voda, odvod,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što jeftinije povoljan do 120000 km'
94.000 KM
  Stan, BRČKO, 68.000 KM, 27,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena, renovirana, garsonjera površine 27 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na prostranu terasu, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, Inverter klima uređajem, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, 70.000 KM, 160,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 170m2 sa okucnicom 650m2,u naselju Bare 500 metara od centra. Kuca je odmah useljiva,vrlo povoljno. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 70.000 KM, 70,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

na prodaju seosko domacinstvo sa pomocnim objektima,uz to ide 16 duluma zemle koja je us magistralni pur i jednom je komadu.Povoljno.tel.003816567322 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljna prilika, odmah useljiv namješten stan s pogledom na Avaz Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 58,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno se prodaje namješten stan, useljiv odmah, na 5 spratu s pogledom na Avaz. Stan ima spavaću sobu, dnevnu sobu i blagavaonicu veliku, kuhinju i kupaonicu. Za sve informacije pisite na inesambrus@mail.com ili zovite na tel 061 566 678. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAVIDOVIĆI, 90.000 KM, 44,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Mjenja se ili prodaje stan u Zavidovićima u centru grada,za manji,ili vikendicu u Kamenici! 44m2+podrum 5m2 Stan se nalazi u Ul.Alije Izebegovića,do ŠPD- ZDK,bjela zgrada,prizemlje,sa podrumom,potpuno renoviran,okrenut ka istoku,gradu. Povoljan za otvaranje privatnog obrta,nisko prizemlje!....

 
 
 
  Kuća, BARE, 95.000 KM, 140,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Tari, izuzetno povoljno, na atraktivnoj lokaciji u blizini hotela Beli Bor. Kuća je uknjižena, poseduje svu infrastrukturu, asfaltni put, vlasnik 1/1. Kuća je u osnovi 70m2, sastoji se od prizemlja i sprata, ukupno 140m2 (moguće dograditi u potkrovlju još oko 40m2).....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 122.200 KM, 94,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Pale,Koran novoizgradjen, cetverosoban, trostrano orjentisan jug-istok-zapad.Extra sredjen.Povoljno Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 125.000 KM, 160,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se povoljno novija kuća (35 godina) na početku Vratnika (Stari Grad) u blizini novog Memorialnig Centra Kovači i Baščaršije na dvije etaže odnosno sa dva stana sa zasebnim ulazima. Površine 2 x 80 m2 i oko 250 m2 avlije i bašte + dvije šupe. Ima prikljičak na plin, centralno....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)