• GoHome Professional
namješten što jeftinije do 160000 km kablovska do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što jeftinije do 160000 km kablovska do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije do 160000 km kablovska do 1300 km/m2 barem 120 m2

  • Za upit "namješten što jeftinije do 160000 km kablovska do 1300 km/m2 barem 120 m2" pronađeno 95 nekretnina - prosječna cijena 706 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 53000 KM
    • do 66000 KM (prosječna cijena)
    • do 80000 KM
    • do 666 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Apartman, LUKAVAC, 50.000 KM, 200,00 m2 cca 250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca na 2 sprata uredena,sa swim potrebnim prikljuccima/Voda,struja,grijanje sa kotlovnicom,internet/.Sve informacije na tel-061716815, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je na sunčanoj strani,pored džamije i trgovačkog centra.Okućnica je zidana ogradom od finog kamena i željezne ograde.Sve je zidano iz prvoklasnih materijala.Ostale informacije na telefon 0038640487487 ili na mail sani.vranic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Zemljište, DERVENTA, 60.000 KM, 55000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistem i sumom u Derventi, pored Milica. Kuca je uknjizena, sadrzi sve potrebne papire, kao i svu potrebnu infrastrukturu, kao sto su: voda, struja, kanalizacija, kablovska, internet. Pored kuce su pomocni objekti, u vidu stale i garaze. Zemljiste je pogodno za....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, TRNOVO, 70.000 KM, 120,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Vikendica ima dva odvojena apartmana, jedan je površine 42 m2 a drugi ima 78m2. Svaki apartman ima svoje kupatilo. Objekat se nalazi na oko 250 metara od ski staze. Posjeduje kotao na struju i kotao na čvrsto gorivo. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 70.000 KM, 150,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa garazom, prpizvodnom halom i kotlovnicom 270000 km Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća kvalitetene gradnje, prizemlje i kat, sa okućnicom od 300 m2, u gradu, uredno vlasništvo Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 144,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za adekvatan stan, kuću na sprat, dva odvojena ulaza, dvorišna zgrafa 36m2, lijepo mjesto. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 144,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na sprat, dva odvojena stana, pomoćna zgrada 36m2, šupa, grijanje centralno-etažno, kanalizacija standardna, garaža u sklopu kuće, od centra grada 4km, lijepo dvorište, nije plavljeno 2014.g itd. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, MILIĆI, 75.000 KM, 150,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca dogradjena 2014g,namjestena i useljiva,pored kuce garaza 15m2 +15m2 podrum ispod garaze.kuca se nalazi u prvoj zoni milica u blizini osnovne skole.posjeduje veliki plac na kome je moguca gradnja bilo kakvog objektainfo br 065808511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u turistickom mjestu Kiseljak opstina Zvornik. Kica je opremljena,garaza,ostava,podrum,tel.prikljucak,struja,internet,voda,kablovska,pomocni objekti. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa poslovnim prostorom cca 120 m2, sa zemljistem cca 600 m2. Kuca je u potpunosti sredena i poslovni prostor takoder. Cijena 80000 eura fixno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 80.000 KM, 159,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u niskom prizemlju, sve ukupne povrsine 159m2 + 30m2 supe koje cine dio stana ali ne ulaze u cijenu. Prostor osim za zivljenje pogodan i za poslovne prostore, kancelarije, stamparije, ordinacije..itd. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, BLAŽUJ, 80.000 KM, 160,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE novoizgrađena kuća sa baštom u Blažuju ,taćnije na Mostarskom raskršću.Kuća je na dvije etaže i locirana na parceli cca 400 m2,udaljena od glavne Rakovićke ceste oko 50 metara. Kuća posjeduje uređenu baštu sa hladnjakom i roštiljem.Građena je od najkvalitetnijih materijala....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća u naselju Kula sa 200 kvadrata stambenog prostora, nedavno adaptirana kvalitetno i temeljno urađena. Centralno gradsko grijanje s kalorimetrom i kontrolom potrošnje. Solarni panel s vakumskim cijevima i bojlerom od 250 litara za toplu vodu tokom cijele godine. PVC stolarija s....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 85.000 KM, 202,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca je velika. Ima 3 sprata. Na prvom ima poslovni prostor kojeg treba dopremiti. Imam i vrata i prozore za njega. Druga dva sprata adaptirana i namjestena. Takoder posjeduje garazu. I mogucnost reklamiranja ili izdavanja vlastite reklame koja se nalazi unutar zem.prostora koji pripada....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 90.000 KM, 144,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća nije plavljena 2014.g., odvojeno ulazi u prizemlje i sprat, te mogu biti 2 stana, pomocni objekat pored se moze lako koristiti za nesto drugo, ima mokri cvor..Kanalozacija standardna, grijanje centralno etazno, voda gradska itd.itd. Moze zamjena za adekvatan stan u Doboju. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Kuća, MILJKOVAC, 90.000 KM, 199,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

❗️CJENA JE FIKSNA 90.000km❗️ Prodaje se kuca u naselju Miljkovcu kod Doboja u blizini dzamije.. Stanovnicu oko kuce su Islamske vjere (dobre su sve komsije).. Iznad kuce se nalazi groblje. Kuca je udaljena od centra grada nekih 4-5min voznje autom (3.5km). U blizini se nalazi osnovna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 95.000 KM, 144,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili zamjena za trosoban stan kuće 144m2, objekta 36m2, dvorište 504m2, nije plavljeno 2014. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 95.000 KM, 144,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat, pomoćni objekat, nije plavljeno 2014., centralno, etažno grijanje, katastarski izbod uredan. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 95.000 KM, 192,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

NEKRETNINE: Na prodaju je porodična kuća na dvije etaže, smještena u centru grada na adresi Muhići br. 51. Na zemljišnoj parceli ukupne veličine 570m2 izgrađena je kuća na dvije etaže sa ukupno 192m2 stambenog prostora od čega je useljiv stan u prizemlju, dok je druga etaža u Roh-bau....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 99.000 KM, 170,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061725804 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Tušanj, 100.000 KM, 130,00 m2 cca 770 KM/m2