• GoHome Professional
namješten što jeftinije do 160000 KM - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • namješten što jeftinije do 160000 KM - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije do 160000 KM

  • Za upit "namješten što jeftinije do 160000 km" pronađeno 964 nekretnina - prosječna cijena 1.631 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • useljiva
    • balkon
    • podrum
    • renoviran
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 145.000 KM, 59,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvoiposoban stan površine 59 m2, na IV spratu novije gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na prostrani balkon, ostave, dvije spavaće sobe od koji jedna ima izlaz na balkon, hodnika i kupatila. Stan je dvostrano orjenitisan. Opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 145.000 KM, 85,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se stambeno poslovni objekat na jako lijepoj lokaciji. Objekat ima u prizemlju lokal od 85 m2 koji je potpuno namjesten kvalitetnom opremom i spreman za koristenje i baštu od 40 m2 , a na spratu posjeduje 2 apartmana sa balkonom. ID:425/IP Osobe koje kupuju ili iznajmljuju....

 
 
 
  Kuća, TRGOVIŠTE, 145.000 KM, 220,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca adaptirana useljiva sa dva trosobna stana i posl prostor sa papirima u gradskoj zoni Nekretnina posjeduje Garaža Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 145.000 KM, 27,00 m2 cca 5370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban apartman u sklopu naselja Šator i nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada useljiva sa vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Grijanje vlastito centralno na struju termo blok.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 37,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, BANJA VRUĆICA, 145.000 KM, 210,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU - kuća u Banji Vrućici, 1,7 km od Hotela Kardial, 200 m od osnovne škole (skretanje pored mosta) - u mirnom okruženju, asfaltni put (sa gradskom rasvjetom) prolazi pored kuće. Kuća je spratna, u osnovi 105 m2 (ukupno 210 m2), sa garažom površine 45 m2 u sastavu objekta....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 63,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 60m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Spasovdanska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 60,44m2 (+3 podrum) pozicioniran....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 145.000 KM, 62,00 m2 cca 2340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.08.2025.,

www.indomio.ba

Namješten trosoban stan površine 62 m2, na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhunje, dvije spavaće sobe, hodnika, balkona i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, centralnimm etažnim grijanjem na struju, klima uređajem....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 45,00 m2 cca 3220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartmane na Blidinju, Naselje Risovac u neposrednoj blizini i ski lifta i same ski staze sa odličnim pogledom okruženi netaknutom prirodom parka prirode BLIDINJE ! Izdvajamo za prodaju odličan apartman sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 145.000 KM, 61,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptiran dvosoban stan površine 61m2 na drugom spratu stambene zgrade locirane u mirnom i sunčanom dijelu naselja Koševsko brdo.Zgrada je izgrađena 1979.godine i odlikuje je visok kvalitet gradnje.Nekretnina je potpuno adaptirana i tom prilikom su zamijenjene vodovodne....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 145.000 KM, 57,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovno/Uredski prostor u centru grada, pored nove elektroprivrede. Zgrada je useljena krajem 2007. Prostor se sastoji od dvije prostorije, povezane i bez vrata izmedju. Prostor je potpuno opremljen i useljiv sutra. Podni klima uredjaj Hitachi inverter sa 6.5kw grijanje, 5.5kw hladjenje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 36,00 m2 cca 4030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u jednoj od najboljih novogradnji na Dobrinji, zgrada Bella Casa. Stan površine 35.50m2 čine ulazni hodnik, balkon, kuhinja i dnevni boravak. Nekretnina se nalazi na prvom spratu, dvostrano orijentisana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 60,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 60m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Spasovdanska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 60m2 pozicioniran je na....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 146.870 KM, 74,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca, stambena jedinica na Rivi. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 147.000 KM, 64,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 64m2 na osmom spratu u naselju Brčanska Malta, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Renovirano je kupatilo prije cca 10 godina, vodovodne cijevi u kuhinji i postavljena je PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 147.500 KM, 56,00 m2 cca 2630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednoiposoban stan površine 56 m2 na III spratu nove gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, uvučene kuhinje, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, klima uređajem, centralnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Zeps, 148.000 KM, 51,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Jalij, sa pogledom prema bulevaru i parku koji se nalazi ispred zgrade, parking za vozilo, podrum 8m2 balkon, blindo vrata kuhinja koja je u dobrom stanju, wc u dobrom stanju, stolarija u dobrom stanju CIJENA 148 000KM nije fixno Sve informacije na tel; 061 608 256....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 148.500 KM, 54,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 54 m2 Dnevni boravak Soba Kuhinja + trepezarija Hodnik Ostava WC Balkon U stanu ostaje Kuhinja i elementi (mašina za suđe, el. šporet, frižider..), u wc-u ostaje veš mašina i mašina za sušenje..itd Vlasništvo uredno 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 148.800 KM, 60,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno namješten dvosoban stan površine 60 m2 na petom spratu zgrade sa dva lifta, smješten u samom centru grada. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, ostave, hodnika, kupatila i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 148.800 KM, 76,00 m2 cca 1960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.09.2025.,

www.realitica.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 76m2 na I spratu nove gradnje sa garažom u suterenu zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je etažnim grijanjem, PVC stolarijom, klima uređajem, sigurnosnim....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 148.800 KM, 62,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.08.2025.,

www.realitica.com

Namješten trosoban stan površine 62 m2, na II spratu stambene zgrade. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 149.000 KM, 62,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan na Dobrinji. Stan ima dvije spavace, dnevnu, terpezariju, garderober i balkon. Stan se nalazi za 6om spartu u zgradi sa liftom. Za svu info, obratite se agenciji: https://www.locus.ba/search/listing/6110 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, SREDNJA OMANJSKA, 149.000 KM, 150,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Kuca okucnicom, garazom i dvorisnim zgradama. Centralno grijanje, javni i privatni vodovod, 2 kupatila. Mogucnost odvajanja u 2 zasebna stana. Detaljnije informacije preko email ili telefonski. gni.ag@me.com +43 660 435 3912 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 149.000 KM, 37,00 m2 cca 4030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartman na Jahorini, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan apartman pozicioniran na 3 spratu objekta. Površina apartmana 36m2 i sastoji se od jedne open space prostorije sa dnevnim boravkom sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 149.000 KM, 70,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Ko prvi djevojci, njemu djevojka! Ako trazite stan na izvanrednoj lokaciji, koji je veoma ocuvan, te djelimicno renoviran, sa dnevnom sobom, dvije spavace, trpezarijom, dva mokra cvora i prostranim cetvrtastim balkonom, ukupno 70 m2, ovo bi mogao biti vas sretni dan! Ovaj stan koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 149.500 KM, 34,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Vili Košuta. Površina apartmana je 34m2 i nalazi se na prizemlju objekta Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Posjeduje i podrumsku prostoriju površine cca....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 757-784 (od ukupno 784)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>