• GoHome Professional
namješten što jeftinije do 1600 km/m2 do 110 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • namješten što jeftinije do 1600 km/m2 do 110 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije do 1600 km/m2 do 110 m2

  • Za upit "namješten što jeftinije do 1600 km/m2 do 110 m2" pronađeno 389 nekretnina - prosječna cijena 1.193 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u ul. Frana Supila u Banja Luci, ca. 2 minute hoda do Delta Planet. Kuca je na placu od 470m2,prilaz sa dvije strane,istok - zapad, prizemlje (kuhinja,spajz,ostava,dnevna soba,spavaca soba), potkrovlje dvije sobe i balkon,ali postoji mogucnost prosirenja za dodatne dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.850 KM, 49,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitna prodaja Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 81.000 KM, 60,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvoiposoban stan u području univerziteta mostar vlasništvo stana 1/1 stan je prostran i orjentisan prema zapadu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, PODGRAB, 81.200 KM, 58,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Podgrab. Udaljenost od Pala 15 km, Jahorine 12 km, Sarajeva 32 km. Naselje je mirno i okruzeno prirodom tako da je odlicno za odmor i dolaske vikendom. U blizini stana se nalaze dvije prodavnice, frizerski salon kao i dva kafica. Površina stana je 58 m2.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 82.000 KM, 80,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2022.,

www.indomio.ba

Kompletno namještena i renovirana prizemna kuća površine 80m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave i dva hodnika. Ispred kuće se nalazi velika nastrešica cijelom dužinom kuće. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 82.100 KM, 54,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.realitica.com

Namješten dvosoban stan površine 54 m2 u prizemnoj kući sa korištenjem dvorišta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremjljen je PVC stolarijom, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Crkvice, 82.800 KM, 72,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan površine 72,35m2 Stan je u dobrom stanju i odmah je useljiv. CIJENA:1150KM/m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i balkonom, kupatila sa WC, dnevnog boravka sa balkonom i sobe. U podrumu je odjeljak. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep i funkcionalan stan od 49m2 u Tibri Pacifik I,u Nedzaricima.Stan se nalazi u ulici Dr.Silve Rizvanbegovic na osmom spratu zgrade sa dva lifta.Zgrada je izgradjena 2011.godine po najvisim standardima gradnje.Stan ima izuzetno dobar raspored i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, HADŽIĆI, 84.000 KM, 80,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica u opsini Hadzici - Savnici 132. Odlicna lokacija, vazdusna banja, gradski prevoz, ski staza, u odlicnom stanju i veoma lijepo namjesten. Kontakt: 061/201 126 063/895 002 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 84.000 KM, 72,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljna prilika, odmah useljiv namješten stan s pogledom na Avaz Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 89,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća spratnosti Pr+1S površine 89m2 u osnovi, na placu ukupne površine 511m2. U prizemlju kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo i wc. Na spratu kuće nalaze se dvije spavaće sobe i kupatilo, od kojih jedna soba ima izlaz na....

 
 
 
  Apartman, SANSKI MOST, 85.000 KM, 77,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se šarmantan stan od 77 m² na posljednjem spratu u traženom dijelu Jezernice, Sanski Most. Izgrađen oko 2000. godine, stan je dobro očuvan i nudi 2 spavaće sobe, 1 kupatilo, 1 zaseban WC, prostran hodnik te otvoren dnevni boravak s kuhinjom. Stan ima dvije terase—jedna gleda....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 85.000 KM, 71,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten etažni stan površine 71 m2 na IV spratu u nadogradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika i ostave. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem,....

 
 
 
  Kuća, DONJI SMRTIĆI, 85.000 KM, 70,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Građeno sitnom ciglom. Na vrlo povoljnom položaju. Za sve ostale ingormacije nazovite broj telefona. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 59,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 59 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je centralnim etažnim grijanjem - Vaillant kotao, klima uređajem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Zeps, 85.000 KM, 52,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno namjesten dvosoban stan sa pogledom na Usce i Adu. Stan je osuncan, gleda na istok i nalazi se na 12. spratu. Zamjene ne dolaze u obzir. Sve informacije na tel 061 595 101 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 85.100 KM, 67,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo funkcionalan stan sa površinom od 67 m2,visoko prizemlje.Stan se sastoji od;kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,spavaća soba,dvije ostave,predsoblje sa ugradbenim plakarom,kupatilom,i dvije ustakljene terase.Stan ima aluminijske prozore u dobrom stanju ,grejna tijela....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 86.000 KM, 90,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

prodaje se kuca u dobrm stanju orzavna i na dobrom i mirnom mjestu... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 87.000 KM, 105,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povrsina stambenog prostora je 105 m2. Dvije sobe na spratu i d.boravak, kuhinja,ostava,trpezarija,kupatilo, predsoblje i balkon u prizemlju.Kuca je sredjena i namjestena za zivjeti u kuci. Ima okucnince 1012 i baste i vocaka. Dogovor oko cijene i oko upisa u ZK. Sve informacije i....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 87.950 KM, 80,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u uzem predgradu Bihaca � naselje Baksais.Na glavnoj cesti. 150 m od Une.U sklopu kuce je ljetna kuhinja sa bastom.Cijena kuce nije fiksna mozemo se dogovarati. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 58,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno se prodaje namješten stan, useljiv odmah, na 5 spratu s pogledom na Avaz. Stan ima spavaću sobu, dnevnu sobu i blagavaonicu veliku, kuhinju i kupaonicu. Za sve informacije pisite na inesambrus@mail.com ili zovite na tel 061 566 678. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.000 KM, 52,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 52m2 na II spratu u novoj gradnji! Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona na koji se izlazi i iz dnevne i spavaće sobe. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim-etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.400 KM, 53,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 53 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i zatvorenog balkona. Zgrada je obložena sa stiroporom kao i ploča iznad stana.. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 89.000 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Nova tek izgradena kuca.Odlicna lokacija sa vrhunskom ledvrasvjetom,kaminom.Potpuno namjestena Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 89.500 KM, 75,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.900 KM, 59,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan u centru grada u nadogradnji na IV spratu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na drugu terasu, velike spavace sobe, hodnika i kupatila. Stan je opremljen drvenom stolarijom sa roletnama i venecijanerima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 90.000 KM, 86,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prizemnica (Bijeljina, Branka Ćopića 3), veličina okućnice 300 m2; Kuća ima stambenu površinu 71m2 i sadrži: dvije sobe, dnevni boravak, kuhinju, spremište (špajza), kupaonu, hodnik, podrum te dva balkona; Kuća je jako dobro očuvana sa mogućnošću nadogradnje; Uz kuću se....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca na tri etaze, izradjeno prizemlje i sprat, sa centralnim grijanjem i parking prostorom, te okucnicom od 1500 m2. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, BROD, 90.000 KM, 68,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zgradu sa novim stanom na prvom katu (68 m2) i dva poslovna prostora u prizemlju (30 m2 i 27 m2). Slavonski Brod, ugao Zrinske i Štamparove ulice. Dokumentacija uredna, energetski certifikati C i D. Može sve zajedno 98 000 e ili posebno, stan 45 000 e, i lokali 35 000 e i....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 90.000 KM, 67,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.08.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju namještena prizemna kuća kvadrature 67m² na parceli ukupne Ipovršine 251 m² . Sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i predulaza Iza objekta se nalaze pomoćni objekti (tri ostave) i garaža za jedno vozilo, sve ukupno površine 58 m².....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 90.000 KM, 61,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Potpuno renoviran i namjesten stan. - Povrsine 61 kvadrat. - Stan se sastoji od 2 spavaće sobe,kupatila i wc,kuhinje i dnevnog boravka u sklopu te komfornog hodnika. - Uknjizen 1/1. -Moguca je zamjena za plac ili kucu u blizini BIHAĆA ili CAZINA. - Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jahorina, zasebna vikendica u planinskom stilu, sredjena i kompletno opremljena. Olicna lokacija, oz put sa parkingom, blizu ski staze. Mogucnost prosirenja i gradnje objekta do 350 kvm. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 389)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>