• GoHome Professional
namješten što jeftinije do 130000 KM potkrovlje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što jeftinije do 130000 KM potkrovlje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije do 130000 KM potkrovlje

  • Za upit "namješten što jeftinije do 130000 km potkrovlje" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 864 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 676 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, KARANOVAC, 36.000 KM, 60,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Karanovcu 60m2 plus potkrovlje, uz kuću idu i pomoćni objekti: ljetnja kuhinja, garaža i radionica sa alatima. Kuća je skoro renovirana, pvc stolarija, fasada... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRNJIK, 39.500 KM, 90,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća 9x10 : garaža ispod cijele kuće (bez pregradnih zidova, samo nosivi stubovi); sprat: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dnevna soba; visoko potkrovlje, nezavršeno (bez pregradnih zidova); zemljišta 31.312 m2 sa šljivikom od 200 stabala. Dogovor na telefon 066/690-916....

 
 
 
  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što jeftinije do 130000 km potkrovlje'
62.000 KM
140.724 KM
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoopremljena vikendica, 15min. udaljena od Sarajeva,svi priključci u funkciji, papiri uredni, prizemlje 42m2 + potkrovlje 30m2 + garaza + velika terasa i balkon i okolnog dvorišta 500m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U centru Podlugova prodaje se imanje, 2000 kvadratnih metara zemlje, kuća i pomoćni objekti. Imanje ima prilaz sa tri strane. Vlasništvo 1/1. Kuća ima podrum, sprat sa dnevnom sobom, kuhinjom, spavaćom sobom i kupatilom, a potkrovlje ima dvije sobe i ostavu. Pored gradske vode kuća....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 55.000 KM, 60,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u mjestu Poljana (Glinica, Unsko-sanski kanton) sa sređenim vlasništvom (1/1). Kuća je stara 20 godina. Nalazi se na mirnom mjestu, u prirodi. Kuća ima 60 kvadrata, a zajedno s okućnicom 12 000 kvadrata. Kuća ima prizemlje i kat, stan je uređen, a potkrovlje nije uređeno.....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 130,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na sprat od 130m2, polunamjestenu. Dole veliki dnevni boravak sa kuhinjom,hodnik,ostava,kupatilo. Gore hodnik,3 sobe, iznad tavan. Pored jos jedna manja kuca sa nezavrsenim spratom u potkrovlju,u sklopu nje bunar,garaza. Pored kuce pecana,jos jedna garaza i mnogi pomocni....

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u ul. Frana Supila u Banja Luci, ca. 2 minute hoda do Delta Planet. Kuca je na placu od 470m2,prilaz sa dvije strane,istok - zapad, prizemlje (kuhinja,spajz,ostava,dnevna soba,spavaca soba), potkrovlje dvije sobe i balkon,ali postoji mogucnost prosirenja za dodatne dvije....

 
 
 
  Kuća, KRUŠČICA, 90.000 KM, 165,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U CENTRU GRADA VITEZ,(prizemlje,kat i potkrovlje) ima okućnice,2500 duluma zemlje,prodaje se kraj te kuće stara kuća namještena i svim prikljućcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BARE, 95.000 KM, 140,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Tari, izuzetno povoljno, na atraktivnoj lokaciji u blizini hotela Beli Bor. Kuća je uknjižena, poseduje svu infrastrukturu, asfaltni put, vlasnik 1/1. Kuća je u osnovi 70m2, sastoji se od prizemlja i sprata, ukupno 140m2 (moguće dograditi u potkrovlju još oko 40m2).....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 97.000 KM, 174,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuće stambeno-poslovni objekat, dijelom namještena, 2 sprata i potkrovlje, jedan sprat odmah useljiv, ca. 87 m², okućnica ca. 1200 m2, juzna strana, iznad izvora kiseljaka, vlasništvo uredno, blizina ambulante, ljekarne. Cijena 28.000,00 EUR. Može se pogledati prema dogovoru....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 100.000 KM, 80,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju useljiv stan od 80 kvadrata u naselju ilicka sa podrumom I potkrovljem Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Podrum .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 115.000 KM, 160,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima dva nivoa ukupne površine 160 m2, prizemlje 80 m2 i visoko potkrovlje 80 m2. Smještena je na zemljištu površine 1800 m2, sa predivnim dvorištem orjentisanim prema južnoj strani. Iza kuće se nalazi bašta i voćnjak. Kuća je priključena na gradski vodovod, struju i ima fiksni....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 115.000 KM, 63,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosobni stan smješten u zgradi sa četiri stana. Stan je useljiv,namješten i djelomično adaptiran, a nalazi se nedaleko od centra, u mirnom kvartu, okružen zelenilom i parkom. Stan se nalazi na prvom spratu, ima poseban ulaz, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 72,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća sa visokim potkrovljem površine 72 m2, sa terasom površine 32 m2, pomoćnom zgradom površine 42 m2, na placu površine 1978 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dvije velike prostorije i kupatila. (potrebno je renoviranje). Vanjsko stubište vodi na srat koji se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 130.000 KM, 90,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća vrlo kvalitetno rađena 2001.god.Udaljena 6 km od centra grada selo Otok(ulaz iz Proboja- Gavran benzinska).Prvi kat odma useljiv(stariji namjestaj) dnevni boravak sa kuhinjom,spavaća soba,kupatilo(novo) ,ostava i hodnik.Voda gradski priključak a ima i unutarnja čatrnja sa hidroforom....

 
 
 
  Apartman, GORNJI VAKUF, 130.000 KM, 79,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u potkrovlju. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, kuhinja na U, prostor za trpezariski stol, funkcionalnim kaminom, ukrašen drvenim gredama. Iz hodnika se ide u Kupatilo, malu dijeciju sobu i na kraju hodnika velika glavna spavaća prostorija. Ispred zgrade....

 
 
 
  Kuća, PALE, 135.000 KM, 200,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepo uređenu kuću na lokaciji Ćemanovići, Pale. Prodaje se predivna planinska kuća površine 200m2 sa 4 etaže u Ćemanovićima, Pale. Imanje se nalazi na 950m nadomorske visine. Do kuće se dolazi asfaltnim putem,....

 
 
 
  Kuća, MARIJINA VODA, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2