• GoHome Professional
namješten što jeftinije do 120 m2 do 1900 km/m2 pa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što jeftinije do 120 m2 do 1900 km/m2 pa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije do 120 m2 do 1900 km/m2 pala cijena zadnjih 7 dana

  • Za upit "namješten što jeftinije do 120 m2 do 1900 km/m2 pala cijena zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 140.000 KM na 120.000 KM dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, USTIKOLINA, 120.000 KM, 96,00 m2 cca 1250 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 140.000 KM
19.05.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se zidana, kvalitetno građena, kuća- vikend objekat, gabarita 5,94 x 10,25 m, na kulivisanoj, ograđenoj parceli, cca 2500 m2, u divnoj skoro netaknutoj prirodi. Lokacija: Zaseok Jabuke Izuzetna prelijepa prirodna okolina, bogata šumom i čistom izvorskom vodom, potocima i rječicom.....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 184.872 KM na 164.338 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 164.338 KM, 90,00 m2 cca 1830 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.03.2026 - 185.043 KM
01.04.2026 - 184.759 KM
02.04.2026 - 185.099 KM
05.04.2026 - 184.711 KM
07.04.2026 - 185.118 KM
09.04.2026 - 185.090 KM
11.04.2026 - 185.468 KM
12.04.2026 - 184.948 KM
14.04.2026 - 184.882 KM
15.04.2026 - 184.986 KM
22.04.2026 - 184.655 KM
23.04.2026 - 184.853 KM
24.04.2026 - 184.938 KM
25.04.2026 - 185.175 KM
26.04.2026 - 185.270 KM
27.04.2026 - 184.995 KM
28.04.2026 - 185.298 KM
29.04.2026 - 184.806 KM
30.04.2026 - 184.976 KM
01.05.2026 - 185.071 KM
02.05.2026 - 185.667 KM
03.05.2026 - 185.184 KM
05.05.2026 - 184.929 KM
06.05.2026 - 185.099 KM
07.05.2026 - 184.967 KM
09.05.2026 - 185.544 KM
10.05.2026 - 184.938 KM
13.05.2026 - 185.005 KM
15.05.2026 - 184.986 KM
16.05.2026 - 184.040 KM
17.05.2026 - 184.929 KM
19.05.2026 - 185.156 KM
20.05.2026 - 184.986 KM
21.05.2026 - 184.655 KM
22.05.2026 - 184.872 KM
23.05.2026 - 164.338 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju je samostalna kuća u ulici Poljskog partizanskog bataljona, smještena u mirnom i urbanizovanom dijelu Banje Luke. Osnovna površina objekta iznosi 45 m², uz dodatne etaže, podrum i potkrovlje. Prema važećem regulacionom planu, dozvoljena je gradnja dupleks objekta sa prizemljem....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 194.866 KM na 174.120 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 174.120 KM, 90,00 m2 cca 1940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.03.2026 - 195.045 KM
01.04.2026 - 194.746 KM
02.04.2026 - 195.105 KM
03.04.2026 - 195.035 KM
05.04.2026 - 194.696 KM
07.04.2026 - 195.125 KM
09.04.2026 - 195.095 KM
11.04.2026 - 195.494 KM
12.04.2026 - 194.945 KM
14.04.2026 - 194.876 KM
15.04.2026 - 194.985 KM
22.04.2026 - 194.636 KM
23.04.2026 - 194.846 KM
24.04.2026 - 194.935 KM
25.04.2026 - 195.185 KM
26.04.2026 - 195.284 KM
27.04.2026 - 194.995 KM
28.04.2026 - 195.314 KM
29.04.2026 - 194.796 KM
30.04.2026 - 194.975 KM
01.05.2026 - 195.075 KM
02.05.2026 - 195.703 KM
03.05.2026 - 195.195 KM
05.05.2026 - 194.925 KM
06.05.2026 - 195.105 KM
07.05.2026 - 194.965 KM
09.05.2026 - 195.573 KM
10.05.2026 - 194.935 KM
13.05.2026 - 195.005 KM
15.05.2026 - 194.985 KM
16.05.2026 - 193.988 KM
17.05.2026 - 194.925 KM
19.05.2026 - 195.165 KM
20.05.2026 - 194.985 KM
21.05.2026 - 194.636 KM
22.05.2026 - 194.866 KM
23.05.2026 - 174.120 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaja kuće - Banja Luka, LazarevoTražite porodičnu kuću u mirnom dijelu Banja Luke? Ova samostalna kuća u Lazarevu nudi savršen spoj funkcionalnosti i lokacije. Na površini od 90 m² raspoređeni su prostrani dnevni boravak, kuhinja, spavaće sobe i kupatilo, idealno za porodičan život.Lokacija:....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • što jeftinije do 120 m2 do 1900 km/m2 pala cijena zadnjih 7 dana (3)
  • namješten što jeftinije do 120 m2 do 1900 km/m2 zadnjih 7 dana (1)
  • namješten što jeftinije do 120 m2 do 1900 km/m2 pala cijena (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)