• GoHome Professional
namješten što jeftinije bazen do 1700 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što jeftinije bazen do 1700 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije bazen do 1700 km/m2

  • Za upit "namješten što jeftinije bazen do 1700 km/m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 1.083 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • 1600 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, 29.500 KM, 33,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 33 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 38,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što jeftinije bazen do 1700 km/m2'
94.000 KM
262.158 KM
391.280 KM
  Poslovni prostor, PALE, 68.000 KM, 37,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 37 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KUK, 99.500 KM, 87,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je prostran i potpuno opremljen stan površine 87 m² sa velikom terasom od 30 m² koja pruža spektakularan, panoramski pogled na more. Stan se nalazi u glavnoj zgradi kvalitetnog stambenog kompleksa i idealan je kako za život, tako i za odmor ili izdavanje. Struktura stana:....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera. U neposrednoj blizini je kompletan sadržaj za lagodan život vas i vaših ukućana. Nekretnina posjeduje garažu i prelijepo....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Spionica Krc ! Kuca je kompletno renovirana po modernom standardu, posjeduje duplu termicku izolaciju.. svi prikljucci papiroligija uredna, uplanjena. Posijeduje profesionalni vanjski bazen za kupanje sa toplotnom pumpom Za sve info contaktirati na Tel 0033637132278....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju atraktivna kuca u centru Trna u radjena po projektu (Nas Stan) osnovice 10x11x12 i ljetna kucica 6x4 na 500m2 ogradjenog uredjenog dvorista sa dva parking mjesta. Kvalitetno radjena sa 32 nosiva stuba, alu i pvc stolarijom vanjskom, puno drvo i medijapan unutrasnjom, bramak....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 100,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno sređena i opremljena kuća sa bazenom u Drakuliću na placu od 1000 m2 udaljeno od centra Banja Luke 10 min.vožnje. Kuća obuhvata 100 m2 stambene površine i 40 m2 garažnog prostora. Kuća je montažne gradnje od 2009 godine i prodaje se sve sa namještajem i svom mogućom....

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 300.000 KM, 250,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U POTPUNOSTI OPREMLJENA I NAMJEŠTENA U BLIZINI SKIJALIŠTA.U SKLOPU KUĆE NALAZI SE ZATVORENI BAZEN,SAUNA I KONOBA. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 400.000 KM na 390.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CAZIN, 390.000 KM, 260,00 m2 cca 1500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 400.000 KM
15.04.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled na grad i sve njegove ljepote. Kuća....

 
 
 
  Zemljište, CAZIN, 486.375 KM, 100000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ranč se prostire na 5 parcela (60, 10, 12, 12 i 6 dunuma) od kojih je 10 dunuma neobradivog zemljišta (šuma), a 90 dunuma obradivog. Graniči i sa rijekom Mutnicom pa je pogodno za mnoge djelatnosti vezane za ribogojstvo. Na imanju se nalaze kuća od dva sprata, potpuno opremljena šala....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI PETROVAC, 500.000 KM, 500,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća mini vila, ima i veliki bazen Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)