• GoHome Professional
namješten što jeftinije - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • namješten što jeftinije - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije

  • Za upit "namješten što jeftinije" pronađeno 2 486 nekretnina - prosječna cijena 2.365 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BUGOJNO, 62.000 KM, 59,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Bugojna, 59m2 dvosoban sa dve terase, održavan u dobrom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 62.000 KM, 60,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je u dobrom stanju, namjesten i useljiv u veoma kratkom roku....vrijedi pogledati! Nekretnina posjeduje Garaža Voda Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 62.500 KM, 52,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 52 m2 na V spratu u centru grada. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, klima uređajem, laminatima, keramikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 64.000 KM, 60,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namjesten dvosoban stan na V spratu, površine 40m2. Stan ima jako lijep raspored, sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom i jednom spavacom sobom, kupatilom, hodnikom i lodjom. Opremljen je sa klima uredjajem i termo peci, elektricnim uredjajima i namjestajem. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI BROD, 64.000 KM, 60,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 64.200 KM, 52,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 39,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 39 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 30,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.indomio.ba

U samom srcu grada na Palama, na svega 10 koraka od elegantne šetališne zone Promenade, nalazi se ovaj izuzetno šarmantan apartman površine 30m2 koji pruža savršen spoj udobnosti i praktičnosti. Kompletno namješten sa pažljivo odabranim elementima, ovaj apartman je spremna oaza udobnosti,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 30,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30 m2 u novoj gradnji u zgradi koja posjeduje lift. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila.Opremljena je drvenom stolarijom, unutrašnjom i vanjskom, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Kuhinja je....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 30,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na teresu, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, parketima, keramikom i sanitarijama. Grijanje je na struju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom , spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i hlađenje je na Inverter....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2 na IV spratu . Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom unutrašnjom i vanjskom stolarijom, PVC roletnama, laminatima, keramikom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 65.000 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 52m2 sa 2 etaže,prva etaža dnevna soba, hodnik, jedna spavaća i kupatilo, druga etaža spavaća soba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 65.000 KM, 53,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Dvosoban potpuno namješten i opremljen stan površine 53 m2 na visokom prizemlju zgrade u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novi Grad Sarajevo. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i zatvorenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 65.000 KM, 29,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet - agencija za nekretnine Sarajevo iz svoje ponude izdvaja kancelarijski poslovni prostor od 29m2 . Smjesten u zgradi novije izgradnje Naselje Tibra 2, Ul.Stupska Objekat C2. Poslovni prostor se nalazi u Sarajevu. Višenamjenski poslovni prostor površine 29m2, pozicioniran....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 65.000 KM, 144,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Ulica Mirka Bjelića 57, kuća ima garažu, pečenjaru, centralno na drva, prizemlje 3 sobe kuhinja kupatilo špajz, kat 3 sobe kupatilo, većina namještaja ide u cijenu. Cijena 65 000 € Nekretnina posjeduje Garaža Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, LOPARE, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Loparama povrsine 70m3 u dobrom stanju. Moze i na mjesecnu odplatu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 65.000 KM, 68,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU: kuća, pomoćni objekat i 2500m2 obradive zemlje. Cijena: 65 000 km. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 65.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju vikendica kvadrature 57m2 sa okućnicom 380 m2, i voćnjakom 1530 m2, kompletno ograđena, odmah useljiva i namještena, struja, telefon, voda. Vikendica je ofarbana i prelakirana 2024.godine. Nalazi se u dijelu grada koji je vazdušna banja a od centra grada je udaljena samo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI TRAVNIK, 66.000 KM, 70,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 67.000 KM, 60,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Sanskog Mosta, u neposrednoj blizini supermarketa, apoteke, škole, vrtića, gimnastičke hale, više restorana i svih ostalih gradskih ponuda. Zgrada je iz vremena kad se vodilo računa o kvaliteti stanovanja. Građena je dvostrukim redom cigli tako da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 67.500 KM, 45,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u centru Mostara, na adresi Kralja Zvonimira br. 20 (soliter kod prodajnog centra Stjepana Radica). U blizini stana su svi bitni sadrzaji: osnovne skole, srednje skole, fakulteti, trzni centrovi, trznica, Stan ima 45 km2, nalazi se na IX katu zgrade s liftom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 68.000 KM, 27,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena, renovirana, garsonjera površine 27 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na prostranu terasu, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, Inverter klima uređajem, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Kuća, FOČA, 68.000 KM, 45,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom, površina zemlje iznosi 1726m2 dok stambena površina kuće iznosi 45m2. Kuća se nalazi u Foči, 5 minuta od centra Foče. Prilaz kući je asfaltiran. Kuća je sagrađena prije rata, ali je potpuno renovirana nakon završetka rata. Kuća se sastoji od velikog dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 68.000 KM, 37,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 37 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 68.400 KM, 36,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan jednosoban stan sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe sa izlaskom na balkon, dnevnog boravka i odvojene kuhinje. Stan je sa velikim prozorima pun svijetlosti okrenut prema zapadu, nalazi se u samom centru grada pored Španskog Trga u blizini parka 5 minuta hoda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 24,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni višenamjenski prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Ive Andrića. Poslovni prostor površine 24m2 nalazi se u zgradi novije gradnje i pozicioniran je prema glavnoj ulici. Poslovni prostor je namješten kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOLAC NA LAŠVI, 69.000 KM, 64,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan povrsine 64m2+ 2 Balkon 10m2 I 1 zatvoreni. Stan je namjesten, sve detaljnije informacije mozete dobiti na broj 00491791239351 putem viber ili whatsapp. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.000 KM, 34,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten, kompletno renoviran, jednosoban stan površine 34m2 na I spratu kvalitetne stare gradenje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i Wc-a. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima, Inverter 2 klima uređaja,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.000 KM, 45,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednoiposoban stan površine 45m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na balkon, ostave, spavaće sobe sa izlazom na drugi balkon, kupatila i hodnika. U dnevnom boravku i kuhinji je postavljena....

 
 
 
  Apartman, MARKOVIĆI, 70.000 KM, 31,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Apartmani u Budvi, naselje Markovici,s prelepim pogledom na more.Zgrada je apartmanskog tipa i ima 20 kako nameštenih tako i nenameštenih apartmana.Apartmani imaju kompletnu sanitariju u kupatilima sa hidromasašnim kabinama, podovi su presvučeni prvoklasnim parketom, a u kupatilima....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 51,00 m2 cca 1370 KM/m2