• GoHome Professional
kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 okućnica Najn - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 okućnica Najn - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 okućnica Najnovije

  • Za upit "kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 okućnica najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 160,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem dvije kuće, Panjina kula, prva je renovirana i sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i banje. Druga je za renoviranje, na tri sprata u prizemlju je garsonjera , na prvom i drugom spratu dvosoban stan, ukupna okućnica je 550m2. Prilaz asfalt. Kuce imaju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 160,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje vikend objekat na području općine Hadžići - u omiljenim vam Miševićima. Lokacija je udaljena nekih 20ak minuta vožnje od Sarajeva, te predstavlja super ispušni ventil i kvalitetno punjenje baterija nakon iscrpne radne sedmice. Također, ista će biti i biser rentijerskog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela površine 400m2 sa kućom dimenzija 9,25x9,00m. Prilaz ka kući je asfaltiran te je okućnica lijepo uređena i ograđena. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i podkrovlja te ima cca 83m2 stambene površine po spratu. Prizemlje i prvi sprat su adaptirani....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 100.000 KM, 140,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom na Palama. Zemljište je površine 990m² i nalazi se odmah uz cestu. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja i ima ukupnu stambenu površinu od 140m² (2x70m²). Vlasništvo 1/ 1, posjeduje građevinsku dozvolu te priključke za struja i voda. Kako bi ste....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 159.990 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima cca 140m2 stambenog prostora, ljetnu kuhinju,podrum, ostavu i dvije garaze. Okucnice sa vocnjakom ima 1000m2 i prelijep pogled na zelenu povrsinu.U odlicnom je stanju,sve je novo, ima grijanje etazno na naftu ( cisterna 2000l)i na cvrsto gorivo.U tu cjenu ulazi i kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 75.000 KM, 136,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

objekat u izgradnji prizemlje i visoko potkrovlje 136kvadrata stambenog prostora okućnica 310 kvm objekat je legalizovan i dobijena urbanistička suglasnost prilaz objektu asfaltna cesta voda i kanalizacija priključeno Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Novogradnja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA NA DVIJE ETAZE,DVA ZASEBNA ULAZA,180M2 STANBENOG PROSTORA,PODRUM,GARAZA ZA DVA AUTA,OKUCNICA 35M2,CENTRALNO GRIJANJE,PAREKTNI POD,ALU STOLARIJA,OPREMLJENA KUHINJA I KUPATILO,DOBAR PRILAZ SA CESTE,VODA,TELEFON,SVA INFRASTRUKTURA Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca 10x9m prizemlje+visoko potkrovlje na 500 m okucnice sa vlastitim prilazom,urednim papirima vl 1/1 udaljena 200 metara od dzamije Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa garažom i kultivisanom okućnicom u naselju Zabrđe, u blizini autobuske stanice Smiljevići 1. Sastoji se od prizemlja u kojem su dvije sobe, sprata sa kuhinjom, boravkom i dvije spavaće sobe, te potkrovlja koje je jedna cjelina i ima dva balkona na dvije strane kuće.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 okućnica (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)