• GoHome Professional
kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 do 1800 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 do 1800 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 do 1800 km/m2 kablovska

  • Za upit "kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 do 1800 km/m2 kablovska" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 1.003 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 80000 KM
    • do 100000 KM (prosječna cijena)
    • do 120000 KM
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • dvorište
    • parket
    • 2.sprat
    • nedovršen
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 50,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište sa kompletno adaptiranom kućom površine 519m2. Udaljenost imanja od centra grada je 5 min. Kuća se sastoji od dvije sobe, podrumskog prostora. Kompletno imanje je lijepo uređeno, ograđeno i uljepšano sadnicama. Objekat posjeduje i dozvolu za nadogradnju. Za sve....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 97.500 KM, 57,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stara bosanska kuća 57 m2 sa svim priključcima.Okućnica 400 m2 na glavnoj cesti do bosna lijeka.Ima prilaz i sa gornje strane parcele.objekat potrebno adaptirati ili dogradjivati po želji.Pored kuće imaju još i dva pomoćna objekta. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 175.000 KM, 110,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu kuću sa pomoćnim objektima, površine od 110 m2, sa zemljištem od 780 m2 i izlazom na rijeku Tilava. Kuća je uknjižena 1/1, posjeduje uredne papire, nedavno je adaptirana, ima asfaltni prilaz do same....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 115,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Bosanska kuca, sa urednim papirima 1/1, useljiva, namjestena, u dobrom stanju, na atraktivnoj lokaciji,sa svim prikljuccima, sa bastom poplocanom od kamena i fontanom, podobna za izgradnju, nadogradnju i sl., pet minuta hoda do Bascarsije/Sebilj, u blizini HECCO Hotel. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 195.000 KM, 140,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Pofalići, ulica Humska, u neposrednoj blizini fabrike duhana. Parcela na kojoj se nalazi kuća je površine 300m2. Kuća je na dvije etaže od kojih svaka ima stanbenu površinu od 70m2. Uz kuću se nalazi velika terasa ispod koje je napravljena ostava-kotlovnica.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 166.000 KM, 120,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa prekrasnim dvorištem,nedaleko od uključne rampe na autoput 5C, a 500m od magistralnog puta M17.Iz SARAJEVA SE STIGNE ZA MANJE OD 20MIN. Kuća se nalazi u mirnom I tihom prirodnom okruženu.na imanju se nalazi izvor pitke vode i potok Raj na zemlji.Veoma pogodna za odmor i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 145.000 KM, 120,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nova kuca san zavrsenim prizemljem a sa svim materijalom za sprat(rigips,sve za centralno,kablovi ,llukzuzne plocice ,patosi itd) Gradzena od najkvalitetnijih materijala sa izvanrednom termickom izolacijom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 159.990 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima cca 140m2 stambenog prostora, ljetnu kuhinju,podrum, ostavu i dvije garaze. Okucnice sa vocnjakom ima 1000m2 i prelijep pogled na zelenu povrsinu.U odlicnom je stanju,sve je novo, ima grijanje etazno na naftu ( cisterna 2000l)i na cvrsto gorivo.U tu cjenu ulazi i kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bjelave, 170.000 KM, 150,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno poslovni objekat, nalazi se na Bjelavama u Ul. Bardakčije 3, svi papiri uredni. Parcela je 106m2, od toga kuča na sprat sa poslovnim prostorom 86 m2 u osnovi, odmah pored Studentskog doma Bjelave, uz glavnu saobračajnicu, u poslovnom prostoru moguca cafe-slasticarna,gril,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 120,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Obijekat se nalazi u Novopazarskoj ulici opstina Novi grad, Prilaz kuci odmah sa glavne ceste, kombi bus stanica pred kucom. Pored objekta se nalazi pomocni objekat 5x4m2 sa dozvolom za gradnju, oko kuce se nalazi vocnjak sa oko 20 raznih vocki, Pogled sa objekta na Bosmal.. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 74.400 KM, 69,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 69 m2 nalazi se na parceli površine 1454 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Kuća je novije gradnje i svaki sprat se sastoji iz dva dvosoban stana. Vanjska storija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je brodski i keramika. Grijanje u kući je na....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 155.555 KM, 150,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na dve etaze, 150m2, na placu od 1000m2, sa pomocnim objektom, garazom, bunarom, ljetnjom kuhinjom, renoviran krov, prozori Kuca je bez tereta, nije pod hipotekom, papiri svi cisti, gradjevinska dozvola i sve ostale potrebne dozvole. Blizu bojnicke petlje, skola u blizini,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 128,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu stambene provisine 128 m² , sa zemljistom 158m², nedavno renovirana krvona konstrukcija i fasda, sa pratecim svim infrastrukturama, sa uvrednim papirima, cijena 130000 km, PO DOGOVORU !!!!!! Tel.: 0043 676 51 41 978 Tel.: 00387 87 33 511 397 Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 160.000 KM, 160,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Vogošći, ul. Dreskovača. Novogradnja, useljiva, P+S+P, sa tri balkona, ljetnjom baštom, voćnjakom. Pet minuta hodanja do osnovne škole i sportskog centra, deset minuta hodanja do zgrade općine. U kući su u svim sobama hrastovi parketi, italijanska keramika, telefon,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na suncanoj strani,ima dva sprata i potkrovlje.Sva drvenarija je u drvetu i lijepi parket.Ima centralno gijanje,alarm.Krasan mali vrt ispod i tri parkirna mjesta ispred garaze.Takodje ima tri pokrivena balkona. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela površine 400m2 sa kućom dimenzija 9,25x9,00m. Prilaz ka kući je asfaltiran te je okućnica lijepo uređena i ograđena. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i podkrovlja te ima cca 83m2 stambene površine po spratu. Prizemlje i prvi sprat su adaptirani....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 64.600 KM, 65,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 65 m2 i nalazi se na parceli površine 500 m2. Sastoji se iz dvije etaže. I etaža, prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i kotlovnicom i kupatila. Unutrašnje stepenice vode na sprat. Sprat se sastoji od predulaza sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 152,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, naselje Bistrik u osnovi 76 m2, ukupne povrsine 152 m2. Nekretnina je uknjižena 1/1. Predmetna nekretnina je udaljena 10 min hodom do Principovog mosta. Lokacija nudi brojne pogodnosti kako za svakodnevne potrebe tako i za potencijalni najam. Nekretninu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 180.000 KM, 184,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 165.000 KM, 184,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

visoko prizemlje,podrum dva sprata odvojena,basta iza kuce,veranda balkon podrum ostava,parking ispred kuce,grijanje plin.cvrsta goriva struja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 184,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva stana odvojena. Grijanje plin cvrsta goriva. Struja. 5 min hoda do trolejbusa. U racun moze novije auto. 061132664 viber Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa garažom i kultivisanom okućnicom u naselju Zabrđe, u blizini autobuske stanice Smiljevići 1. Sastoji se od prizemlja u kojem su dvije sobe, sprata sa kuhinjom, boravkom i dvije spavaće sobe, te potkrovlja koje je jedna cjelina i ima dva balkona na dvije strane kuće.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 112.000 KM, 168,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševskom brdu, općina Centar, ulica Maria Mikulića 26, u blizini Avaz Twist Tower-a. Kuća se sastoji od dva sprata sa odvojenim ulazima i satovima za plin i struju. Kvadratura: Kućište i stambeni objekat, dvorište: 168 m2 Kućište i stambena zgrada 57 m2 Dvorište....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 80.000 KM, 150,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM KUĆU U PAZARIĆU U BLIZINI ŽELJEZNIČKE STANICE I AUTOPUTA. KUĆA IMA 150m² SA OKUĆNICOM OD 3,5 DULUMA (ili 3500m²). IMANJE POSJEDUJE I JEDNU DEVASTIRANU KUĆU SA DOZVOLOM I PRIKLJUČCIMA. KROZ IMANJE BLIZU KUĆE PROTIČE POTOK. KONTAKT: ŽELJKO LOJANICA tel. 065/621-110....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

INFORMACIJE: Kuća se nalazi na parceli od 350 kvadratnih metara. Sama kuća zauzima 100 kvadratnih metara, ima dva sprata (svaki sprat 100 kvadratnih metara), sa podrumom, kotlovnicom i garažom. 6 soba, plus kuhinje i trpezarije na svakom spratu. Iza kuće se nalazi bašta od 100 kvadratnih....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 54.800 KM, 130,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 130 m2 i nalazi se na parceli površine 2200 m2. Sastoji se iz dvije etaže. Prva etaža sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije i kupatila. Druga etaža se sastoji iz dvije spavaće sobe. Grijanje je na drva. Pored kuće nalaze se dva plastenika. Posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Godina igradnje - 1971. Kompletno adaptirana 1997. Dva trosobna stana sa posebnim ulazima. Plinsko grijanje za svaki stan posebno. Dvije terase. Garaza i parking mjesto. Supa i 3 ostave razlicite namjene. Kontakt telefon: 062206006 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 35)