• GoHome Professional
kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 do 1800 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 do 1800 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 do 1800 km/m2

  • Za upit "kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 do 1800 km/m2" pronađeno 126 nekretnina - prosječna cijena 1.049 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 80000 KM
    • do 100000 KM (prosječna cijena)
    • do 120000 KM
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • klima
    • kablovska
    • dvorište
    • 2.sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 50,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište sa kompletno adaptiranom kućom površine 519m2. Udaljenost imanja od centra grada je 5 min. Kuća se sastoji od dvije sobe, podrumskog prostora. Kompletno imanje je lijepo uređeno, ograđeno i uljepšano sadnicama. Objekat posjeduje i dozvolu za nadogradnju. Za sve....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 95,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u Vlakovu. Površina kompletnog imanja je 2215m² te je ograđeno i uljepšano voćnjakom. Kuća se sastoji od suterena na kojem se nalazi garaža sa vlastitim WC-om ukupne površine od 17,56m², prizemlja ukupne površine od 43,37m² i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 149.900 KM, 86,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem na Vracama Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 408m2 u veoma mirnom naselju. Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i tavana. Grijanje plinsko etažno.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće sarajevo do 180000 km do 170 m2 do 1800 km/m2'
110.000 KM
110.000 KM
175.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 70,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2024.,

www.embra.ba

U Opštini Hadžići, mjesto Mehina Luka, uz rijeku Bjelašnicu prodaje se vikend kuća na dvije etaže. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 97.500 KM, 57,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stara bosanska kuća 57 m2 sa svim priključcima.Okućnica 400 m2 na glavnoj cesti do bosna lijeka.Ima prilaz i sa gornje strane parcele.objekat potrebno adaptirati ili dogradjivati po želji.Pored kuće imaju još i dva pomoćna objekta. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 105.000 KM, 62,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje prodaju 3.400 kvadrata zemljišta i kuće od 62 kvadrata u Radića potoku kod Vogošće. Na samo dva kilometra od glavne saobraćajnice asfaltni put vas vodi na ovaj prelijepi i mirni kutak prirode. Agent Haris 062 801 801 ID CODE: 500690....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 90,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo oazu mira smještenu nedaleko od Sarajeva. Kuća od 90 m2 i zemljište od 1.000 m2 smješteni su na idealnoj lokaciji u Tarčinu. Nalaze se odmah do novoizgrađenog turističkog kompleksa "Sarajevo Resort Osenik". Riječ je o specifičnom potencijalnom naselju koje nudi niz mogućnosti.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 140.000 KM, 85,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu, gorni hotonj,orahov brijeg povrsina 85 m 2 , okucnica 750 m 2 plin, struja voda centralno grijanje, telefon Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 90,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 198.000 KM, 120,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 175.000 KM, 110,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu kuću sa pomoćnim objektima, površine od 110 m2, sa zemljištem od 780 m2 i izlazom na rijeku Tilava. Kuća je uknjižena 1/1, posjeduje uredne papire, nedavno je adaptirana, ima asfaltni prilaz do same....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 120,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikend objekat/kuću na dva sprata u naselju Bojnik, općina Novi Grad. Nekretnina površine 120m2 se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije i kupatila na prvoj etaži, dok na drugoj etaži....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 100.000 KM, 64,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Starija kuca, nenastanjena, struja, telefon, voda, gradska i privatna. Odlicna lokacija i 2 duluma kvalitetne zemlje ! Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Dobrinja, 140.000 KM, 90,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom na izuzetno atraktivnoj lokaciji sa urednim papirima i svim priključcima Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo staru bosansku kuću na parceli od 187 kvadrata, na uglu ulica Bistrik i Muhameda Enveri Kadića, ispod tranzita. Kuća od cca. 100 kvadrata stambenog prostora na dva je sprata, a ima još i podrum, vrt ispred kuće te lijepu zelenu površinu iza kuće. Trostrano orijentirana i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 127.000 KM, 83,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 115,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Bosanska kuca, sa urednim papirima 1/1, useljiva, namjestena, u dobrom stanju, na atraktivnoj lokaciji,sa svim prikljuccima, sa bastom poplocanom od kamena i fontanom, podobna za izgradnju, nadogradnju i sl., pet minuta hoda do Bascarsije/Sebilj, u blizini HECCO Hotel. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 130,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje vikend kuću u okolii TrnovaObjekat se nalazi u naselju Ilovice u opštini Trnovo. Objekat je u fazi gradnje, trenutno su završeni grubi radovi. Objekat je rađen u nordijskom modernom stilu. Kuća kad se završi bit će niskoenergetski objekat idealan za uživanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 189.930 KM, 130,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.08.2023.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 89.000 KM, 60,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 100.000 KM, 70,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 195.000 KM, 140,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Pofalići, ulica Humska, u neposrednoj blizini fabrike duhana. Parcela na kojoj se nalazi kuća je površine 300m2. Kuća je na dvije etaže od kojih svaka ima stanbenu površinu od 70m2. Uz kuću se nalazi velika terasa ispod koje je napravljena ostava-kotlovnica.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 167.000 KM, 120,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje vikendicu u naselju Milinjača, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Korisna površina vikendice: 120 m² Vikendica....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 124.500 KM, 90,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje prelijepu vikendicu u mirnom vikend naselju Vrbice/ Kradenik, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Godina izgradnje:....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 166.000 KM, 120,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa prekrasnim dvorištem,nedaleko od uključne rampe na autoput 5C, a 500m od magistralnog puta M17.Iz SARAJEVA SE STIGNE ZA MANJE OD 20MIN. Kuća se nalazi u mirnom I tihom prirodnom okruženu.na imanju se nalazi izvor pitke vode i potok Raj na zemlji.Veoma pogodna za odmor i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 150,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje kuću u Sokolović koloniji, sa 500 m2 zemljišta. Za detaljnije informacije, kontaktirajte nas na: 065/994-483 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 40,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se devastirana vikendica na Jahorini - Velika Dvorišta. Kontakt: 061/161-509 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu Posjeduje gradevinsku dozvolu Prevod moguc Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Na placu 590 m2 udaljenom 200 m od tramvajske pruge, kuća 42 m2, kompletno završena, useljiva, uz nju nezavršena dogradnja 33 m2 i uz ulicu nezavršen objekat 50 m2 predviđen za poslovni prostor. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 99.900 KM, 80,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica sa 28.000m2 zemlje. Vikendica je 6,00x5,00m i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Na prizelju se nalaze ostava i garaža (garaža je prefunkcionisana u ljetnu kuhinju), na prvom spratu se nalazi dnevni boravak, niša, hodnik i kupatilo, dok se u potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 100.000 KM, 81,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća = prizemlje + visoko potkrovlje + okućnica Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 145.000 KM, 120,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nova kuca san zavrsenim prizemljem a sa svim materijalom za sprat(rigips,sve za centralno,kablovi ,llukzuzne plocice ,patosi itd) Gradzena od najkvalitetnijih materijala sa izvanrednom termickom izolacijom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 144.000 KM, 120,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

povoljno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 54.000 KM, 45,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje manju kuću sa okućnicom na Sedreniku, ulica Ramića Banja, općina Stari Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na zemljištu površine 290 m2. Prema podacima iz katastarskog plana površina kuće iznosi 27 m2,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 160.000 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem u Bojniku, stambeni objekat ( prizemlje + sprat ),dimenzija 9x8 m ( 2 stana po 70 kvadrata ), sa 2,5 dunuma zemlje. Objekat useljiv sa prikljucenom strujom, vodom i telefonom. Prilaz do objekta omogucen kamionu. Objekat se nalazi u blizini stocne pijace i zaobilaznice koridora....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 126)

<< <1 2 3> >>

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2