• GoHome Professional
kuće sarajevo do 180000 km do 150 m2 najnovije što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće sarajevo do 180000 km do 150 m2 najnovije što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće sarajevo do 180000 km do 150 m2 najnovije što manje

  • Za upit "kuće sarajevo do 180000 km do 150 m2 najnovije što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 90.000 KM, 20,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2024.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine Platinum STAR izdvaja iz svoje ponude prodaju kuce u opstini Vogosca , mjesto Nebocaj. Nekretnina se nalazi 20 min od Sarajeva u mirnom okruzenju i otvorenim pogledom na okolinu. Kuca posjeduje idejni projekat za stambeni objekat na okucnici ukupn0 378m2. Urbanisticka....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 60.000 KM, 29,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 90.000 KM, 35,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca 7,00x6,00m sa okućnicom površine 305m². Nalazi se u naselju Vlakovo u jako mirnom dijelu sa prelijepim pogledom. Imanje je komplet ograđeno te posjeduje priključke kako za struju tako i za vodu. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, hodnika, WC-a kao i spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 137.200 KM, 40,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je u osnovi površine cca 40 m2 i nalazi se na parceli površine 720 m2. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, sobe, ostave i kupatila. Prisutna je sva infrastruktura, voda i kanalizacija. Grijanje je na drva. Prilaz kući je makadam, 20 m sa asfalta. ID CODE: #13047 Ervin Hadžiefendić....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 45.000 KM, 40,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendicu u Rakovici - Kakrinje, 1100m2 , struja, izvor vode spojen u kucu, pod vocnjakom, objekat 5 x 7m + zatvorena veranda + garaza, kupatilo sa wc-om. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 40,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se devastirana vikendica na Jahorini - Velika Dvorišta. Kontakt: 061/161-509 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 41,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem manju kuću u Starom Gradu kod Sarajevske pivare.Blizina tramvajskog i trolejbuskog prevoza, Doma zdravlja, škole i pijace. Informacije na tel. 070 235 647 od 16 do 20 sati. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 41,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Manja kuća u Starom Gradu pored Sarajevske pivare. Blizina tramvajskog prevoza, Doma zdravlja, pijace i škole. Informacije na tel. 070 235647 0d 16 do 20 sati Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 54.000 KM, 45,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje manju kuću sa okućnicom na Sedreniku, ulica Ramića Banja, općina Stari Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na zemljištu površine 290 m2. Prema podacima iz katastarskog plana površina kuće iznosi 27 m2,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 47,00 m2 cca 3190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Struja Podrum .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće sarajevo do 180000 km do 150 m2 što manje (136)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)