• GoHome Professional
grijanje na plin zadnjih 7 dana što veće do 350000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • grijanje na plin zadnjih 7 dana što veće do 350000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - grijanje na plin zadnjih 7 dana što veće do 350000 KM

  • Za upit "grijanje na plin zadnjih 7 dana što veće do 350000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 330000 KM (malo jeftiniji)
    • 360000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, MEĐUVOĐE, 10.000 KM, 5589,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine-kd.com

z055 Međuvođe.

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 250,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat građen 80-ih godina, dimenzija 10x10, spratnosti prizemlje + sprat + potkrovlje, sa pomoćnim objektom izgrađenim 2000. godine dimenzija 7,85 x 12,45m. ; Grad .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem komplet namjestenu Kucu. Kuca je gradjena 2010 godine, postoji fasada, izolacija, nov namjestaj, sve je provedeno. Papirologija je uredna. Na prizemljom postoji veliki dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom, kupatilo i spajz. A na spratu su 3 spavace i kupatilo. Kuca se nije....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 135,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE PRODAJE PORODIČNU KUĆU U BOK JANKOVCU, GRAD GRADIŠKA ; Bok Jankovac; Grad Gradiška .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 233.400 KM, 91,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan na I spratu površine 91m2. .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 224.000 KM, 64,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan površine 64 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnuim etažnim grijanjem – Vaillant....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 59,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Dvosoban, renoviran, stan površine 59 m2 u prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC i drvenom stolarijom, roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, Inverter klima uređajem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 59,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zadnjih 7 dana što veće do 350000 km (33)
  • grijanje na plin što veće do 350000 km (479)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)