• GoHome Professional
grijanje na plin do 130 m2 što veće Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • grijanje na plin do 130 m2 što veće Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - grijanje na plin do 130 m2 što veće Zadnjih 7 dana

  • Za upit "grijanje na plin do 130 m2 što veće zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem komplet namjestenu Kucu. Kuca je gradjena 2010 godine, postoji fasada, izolacija, nov namjestaj, sve je provedeno. Papirologija je uredna. Na prizemljom postoji veliki dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom, kupatilo i spajz. A na spratu su 3 spavace i kupatilo. Kuca se nije....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 135,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE PRODAJE PORODIČNU KUĆU U BOK JANKOVCU, GRAD GRADIŠKA ; Bok Jankovac; Grad Gradiška .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 614.000 KM, 103,00 m2 cca 5960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Novo u ponudi! Na prodaju je prostran stan salonskog tipa površine 103m2, smješten na premium lokaciji u samom centru grada. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta, a odlikuje ga izuzetno dobar raspored prostorija. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka, odvojene kuhinje....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 420.000 KM, 100,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Na prodaju je jedinstven, monumentalan objekat na ulazu u Stari grad Trebinje - gradska vila iz 1900 godine sa velikim zatvorenim dvorištem. ; Starigrad .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 198.000 KM, 97,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je opremljen....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 203.100 KM, 97,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 233.400 KM, 91,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan na I spratu površine 91m2. .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 338.000 KM, 91,00 m2 cca 3710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - STARI GRAD: VELIKI TROSOBAN STAN U SRCU STAROG GRADA ; Starigrad .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 130 m2 što veće zadnjih 7 dana (31)
  • grijanje na plin do 130 m2 što veće (574)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)