• GoHome Professional
grijanje na plin do 120 m2 do 350000 km do 3500 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • grijanje na plin do 120 m2 do 350000 km do 3500 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - grijanje na plin do 120 m2 do 350000 km do 3500 km/m2 prizemlje najnovije što skuplje

  • Za upit "grijanje na plin do 120 m2 do 350000 km do 3500 km/m2 prizemlje najnovije što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 370.000 KM, 130,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s poslovnim prostorom – Bjelave, Općina Centar, Sarajevo Prodaje se kuća austrougarskog stila, spratnosti Pr + S + Pk, uknjižene tlocrtne površine 50 m², smještena uz glavnu saobraćajnicu u naselju Bjelave, jednoj od najtraženijih lokacija u općini Centar. Nekretninu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 360.000 KM, 105,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor ul. Hamdije Kreševljakovića Prodaje se moderno adaptiran nenamješten poslovni prostor u prizemlju novoizgrađene stambeno-poslovne zgrade, u neposrednoj blizini hotela Marriott.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 360.000 KM, 120,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan je nedavno temeljito adaptiran visoko-kvalitetnim materijalima i nalazi se na visokom prizemlju manje zgrade od ukupno tri sprata. Prilaz zgradi je lijep ,sa dvije strane , parkingom oko zgrade i zelenom povrsinom. Stan posjeduje garazu i garazno mjesto , postoji mogucnost kupovine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 130,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Sedreniku, općina Stari Grad. Kuća zauzima 64 m2 u osnovi izgrađena na parceli od 788 m2. Kuća je na dva sprata i tavanskim dijelom koji se koristi kao ostava površine cca. 150 m2. Kuća u prizemlju ima hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i ostavu.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 330.000 KM, 92,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se manja i veća kuća na oko 250m2 zemlje u centru Sarajeva, naselje Bjelave. Ukupna stambena površina je 92m2, uz 9m2 ostave. Manja kuća je adaptirana i sastoji se od prizemlja sa kuhinjom, dnevnim boravkom i kupatilom, te dvije sobe na spratu. Veća kuća ima dvije stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 306.250 KM, 88,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda sa centralnim hodnikom iz kojeg se pristupa u dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 209.990 KM, 66,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Zadovoljsvo mi je prezentirati za prodaju stan koji je drukaciji, originalan i svojom lokacijom daje vecu vrijednost ovom predivnom stanu. Nalazi se na trecem spratu ,ujedno i zadnjem u zgradi koja sadrzi prizemlje i tri sprata. Stan je pravljen 2001.godine , pri cemu je vrsen veoma....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.000 KM, 69,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje podnude za prodaju izdvaja trosoban stan u ulici Tepebašina, Općina Centar. Čim uđete, dočekat će vas topli prostor, pun prirodnog svjetla. Stan koji se nalazi u prizemlju u zgradi bez lifta sa dvije spavaće sobe, prostranim dnevnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 180.000 KM, 60,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trososoban udoban stan u visokom prizemlju,posjed 1/1 sa u potpunosti regulisanom papirologijom (katastar i grunt). Renoviran:2002. (keramika,zamjena radijatora i plinskog bojlera) i 2008. (zidovi i stolarija),s protuprovalnim vratima.Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka+trpezarija,2....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 56,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaja trosoban stan Obala Kulina Bana, Sarajevo. Prodajemo stan od stvarnih 60 a uknjizenih 56 kvadrata na visokom prizemlju stambene zgrade. *dvostrano orijentisan *renoviran * etazno plinsko grijanje *podrumska prostorija * trosoban * uredna dokumentacija Cijena 175.000 KM AGENT....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • grijanje na plin do 120 m2 do 350000 km do 3500 km/m2 prizemlje što skuplje (60)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)