• GoHome Professional
grijanje na plin do 120 m2 što veće do 410000 km z - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • grijanje na plin do 120 m2 što veće do 410000 km z - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - grijanje na plin do 120 m2 što veće do 410000 km zadnjih 7 dana

  • Za upit "grijanje na plin do 120 m2 što veće do 410000 km zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 KM (malo jeftiniji)
    • 430000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TREBINJE, 420.000 KM, 100,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Na prodaju je jedinstven, monumentalan objekat na ulazu u Stari grad Trebinje - gradska vila iz 1900 godine sa velikim zatvorenim dvorištem. ; Starigrad .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 203.100 KM, 97,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 198.000 KM, 97,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 97 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, velikog predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je opremljen....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 338.000 KM, 91,00 m2 cca 3710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - STARI GRAD: VELIKI TROSOBAN STAN U SRCU STAROG GRADA ; Starigrad .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 233.400 KM, 91,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan na I spratu površine 91m2. .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 229.800 KM, 64,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Trosoban stan površine 64 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnuim etažnim grijanjem – Vaillant....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 224.000 KM, 64,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 133.000 KM, 60,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodajem posve useljivu kuću, starije gradnje, ali renoviranu, površine oko 60 m2. Uz kuću dolazi i pripadajuća okućnica. ; Priječani .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 120 m2 što veće do 410000 km zadnjih 7 dana (26)
  • grijanje na plin do 120 m2 što veće do 410000 km (362)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)