• GoHome Professional
grijanje na plin do 110 m2 do 260000 km pala cijen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • grijanje na plin do 110 m2 do 260000 km pala cijen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - grijanje na plin do 110 m2 do 260000 km pala cijena što skuplje

  • Za upit "grijanje na plin do 110 m2 do 260000 km pala cijena što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 KM (malo jeftiniji)
    • 270000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 299.900 KM na 285.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 48,00 m2 cca 5940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 299.900 KM
25.02.2026 - 285.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 290.000 KM na 280.000 KM dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 280.000 KM, 50,00 m2 cca 5600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 290.000 KM
14.03.2026 - 280.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 291.500 KM na 276.100 KM dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Centar, 276.100 KM, 55,00 m2 cca 5020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 291.500 KM
27.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 276.000 KM na 255.600 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 255.600 KM, 75,00 m2 cca 3410 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 276.000 KM
25.03.2026 - 255.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u Centru na Koševskom brdu. ; Koševsko Brdo .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 280.000 KM na 250.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, BRČKO, 250.000 KM, 93,00 m2 cca 2690 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.08.2025 - 280.000 KM
01.04.2026 - 250.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeno poslovna zgrada sa potkrovljem ovršine 93 m2 u osnovi, na placu površine 967 m2. Objekat ima izuzetnu poziciju za gradnju novog il obnovui postojećeg objekta u poslovnu svrhu, za razne vrste djelatnosti. Prizemlje se sastoji od poslovnog prostora sa sanitarnim čvorom i jedne....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 250.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 250.000 KM, 72,00 m2 cca 3470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 260.000 KM
22.05.2026 - 250.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

NA PRODAJU ILI ZAMJENU: ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 244.400 KM na 234.200 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAVOR, 234.200 KM, 39,00 m2 cca 6010 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 253.600 KM
29.04.2026 - 244.400 KM
13.05.2026 - 234.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zalatni Javor na Jahorini. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.500 KM na 230.100 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Ciglane, 230.100 KM, 37,00 m2 cca 6220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 245.500 KM
05.04.2026 - 230.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon.Sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, ulaznog hodnika, ostave, kupatila i balkona sa prelijepim pogledom. ; Ciglane .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 225.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ciglane, 225.000 KM, 37,00 m2 cca 6080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 240.000 KM
04.04.2026 - 225.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.area.ba

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 110 m2 do 260000 km pala cijena što skuplje (55)
  • grijanje na plin do 110 m2 pala cijena što skuplje (1)
  • grijanje na plin do 110 m2 do 260000 km što skuplje (294)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)