• GoHome Professional
dvosobni stan u sarajevu najam do 14 km/m2 do 1200 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvosobni stan u sarajevu najam do 14 km/m2 do 1200 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u sarajevu najam do 14 km/m2 do 1200 km što veće 70 m2

  • Za upit "dvosobni stan u sarajevu najam do 14 km/m2 do 1200 km što veće 70 m2" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 13 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 984 KM
    • do 1200 KM (prosječna cijena)
    • do 1400 KM
    • do 12 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 1.101 KM na 1.095 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.095 KM, 75,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 1.300 KM
12.12.2025 - 1.302 KM
13.12.2025 - 1.301 KM
17.12.2025 - 1.302 KM
18.12.2025 - 1.301 KM
19.12.2025 - 1.300 KM
20.12.2025 - 1.301 KM
23.12.2025 - 1.302 KM
24.12.2025 - 1.300 KM
26.12.2025 - 1.299 KM
30.12.2025 - 1.301 KM
31.12.2025 - 1.300 KM
05.01.2026 - 1.301 KM
07.01.2026 - 1.300 KM
08.01.2026 - 1.301 KM
11.01.2026 - 1.300 KM
14.01.2026 - 1.302 KM
15.01.2026 - 1.102 KM
16.01.2026 - 1.101 KM
21.01.2026 - 1.100 KM
22.01.2026 - 1.102 KM
23.01.2026 - 1.101 KM
27.01.2026 - 1.100 KM
28.01.2026 - 1.101 KM
29.01.2026 - 1.102 KM
30.01.2026 - 1.100 KM
31.01.2026 - 1.099 KM
01.02.2026 - 1.101 KM
05.02.2026 - 1.099 KM
06.02.2026 - 1.102 KM
07.02.2026 - 1.101 KM
08.02.2026 - 1.100 KM
10.02.2026 - 1.101 KM
11.02.2026 - 1.100 KM
12.02.2026 - 1.101 KM
17.02.2026 - 1.100 KM
18.02.2026 - 1.101 KM
19.02.2026 - 1.102 KM
20.02.2026 - 1.101 KM
27.02.2026 - 1.099 KM
28.02.2026 - 1.101 KM
04.03.2026 - 1.102 KM
05.03.2026 - 1.101 KM
06.03.2026 - 1.102 KM
08.03.2026 - 1.101 KM
10.03.2026 - 1.095 KM
12.03.2026 - 1.101 KM
21.03.2026 - 1.100 KM
22.03.2026 - 1.101 KM
24.03.2026 - 1.100 KM
25.03.2026 - 1.101 KM
28.03.2026 - 1.102 KM
29.03.2026 - 1.105 KM
30.03.2026 - 1.101 KM
01.04.2026 - 1.100 KM
02.04.2026 - 1.102 KM
03.04.2026 - 1.101 KM
05.04.2026 - 1.099 KM
07.04.2026 - 1.102 KM
10.04.2026 - 1.101 KM
11.04.2026 - 1.104 KM
12.04.2026 - 1.101 KM
14.04.2026 - 1.100 KM
15.04.2026 - 1.101 KM
22.04.2026 - 1.099 KM
23.04.2026 - 1.100 KM
24.04.2026 - 1.101 KM
25.04.2026 - 1.102 KM
26.04.2026 - 1.103 KM
27.04.2026 - 1.101 KM
28.04.2026 - 1.103 KM
29.04.2026 - 1.100 KM
30.04.2026 - 1.101 KM
01.05.2026 - 1.102 KM
02.05.2026 - 1.105 KM
03.05.2026 - 1.102 KM
05.05.2026 - 1.101 KM
06.05.2026 - 1.102 KM
07.05.2026 - 1.101 KM
09.05.2026 - 1.104 KM
10.05.2026 - 1.101 KM
16.05.2026 - 1.095 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.12.2025.,

www.indomio.ba

Rental iznajmljuje svježe i kompletno renoviran dvosoban stan od cca 75 m2 u Hrasnom brdu, ulica Triglavska. Riječ je o nekretnini koja se nalazi na prvom spratu dobro održavane i renovirane porodične kuće sa posebnim ulazom. Stan čine ulazni hodnik, velika dnevna soba, kuhinja sa....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 902 KM na 897 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 897 KM, 75,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 1.001 KM
05.02.2026 - 1.000 KM
06.02.2026 - 1.002 KM
08.02.2026 - 1.001 KM
11.02.2026 - 1.000 KM
12.02.2026 - 1.001 KM
14.02.2026 - 1.002 KM
15.02.2026 - 1.001 KM
19.02.2026 - 1.002 KM
20.02.2026 - 1.001 KM
27.02.2026 - 999 KM
28.02.2026 - 1.001 KM
04.03.2026 - 1.002 KM
05.03.2026 - 1.001 KM
06.03.2026 - 1.002 KM
08.03.2026 - 1.001 KM
10.03.2026 - 996 KM
12.03.2026 - 1.001 KM
21.03.2026 - 1.000 KM
22.03.2026 - 1.001 KM
24.03.2026 - 950 KM
27.03.2026 - 951 KM
29.03.2026 - 954 KM
30.03.2026 - 951 KM
01.04.2026 - 900 KM
02.04.2026 - 902 KM
05.04.2026 - 900 KM
07.04.2026 - 902 KM
11.04.2026 - 904 KM
12.04.2026 - 901 KM
15.04.2026 - 902 KM
17.04.2026 - 901 KM
21.04.2026 - 902 KM
22.04.2026 - 900 KM
23.04.2026 - 901 KM
25.04.2026 - 902 KM
26.04.2026 - 903 KM
27.04.2026 - 902 KM
28.04.2026 - 903 KM
29.04.2026 - 901 KM
30.04.2026 - 902 KM
02.05.2026 - 905 KM
03.05.2026 - 903 KM
05.05.2026 - 901 KM
06.05.2026 - 902 KM
07.05.2026 - 901 KM
09.05.2026 - 904 KM
10.05.2026 - 901 KM
12.05.2026 - 902 KM
16.05.2026 - 897 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2026.,

www.indomio.ba

Molimo za pažnju Rental agencija za nekretnine nudi Vam veliki dvosoban stan za najam, Splitska ul., naselje Kovačići! Lokacija: Splitska ulica, KovačićiTip: dvosoban stan (potkrovlje)Površina: 75 m² + terasa 25 m²Sprat: potkrovlje trokatnice (bez lifta) Opis: Svježe renoviran,....