• GoHome Professional
dvorište barem 140 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvorište barem 140 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište barem 140 m2

  • Za upit "dvorište barem 140 m2" pronađeno 360 nekretnina - prosječna cijena 1.685 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 96000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • održavan
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Farma, OBUDOVAC, 121.000 KM, 140,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju seosko imanje u Obudovcu!!! Imanje se sastoji od kuće površine 140m2 u osnovi, pomoćne zgrade površine 79m2, na zemljištu ukupne površine 2780m2. U prizemlju kuće nalaze se dvije sobe, kuhinja, kupatilo, hodnik i terasa. Na spratu su smještene 2 sobe sa ostavama, hodnik,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 350.000 KM, 140,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća – 140 m², Zagone (Bijeljina) Prodaje se kompletno sređena kuća površine 140 m² na ulasku u Zagone, pored glavne saobraćajnice. Karakteristike kuće: ✅ Podno grijanje (struja, solarno i nafta) ✅ Prostran dnevni boravak sa izlazom na veliki balkon ✅ Odvojena kuhinja ✅....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 133.000 KM, 140,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.06.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća 140 m2, izgrađena na parceli od 488 m2 u naselju Bukinje u Tuzli. Radi se o kući koja se sastoji od prizemlja I sprata sa garažom I terasom. Svaki sprat ima zaseban ulaz I nisu međusobno povezani. Svaki sprat se sastoji od 3 sobe, kuhinje I trpezarije, hodnika, kupatila....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvorište barem 140 m2'
633.600 KM
212.000 KM
225.000 KM
  Kuća, FOJNICA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom naselju .Blizinavrtića.Prizemlje i prvi kat odmah useljivi.Potkrovlje moguće urediti po želji.Krov potrebno mijenjati.Dvorište ispred i iza kuće.Cijena po dogovoru poslije viđenja. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Stan, KOBILJA GLAVA, 1.131.132 KM, 140,00 m2 cca 8080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Vogošća, naselje Kobilja Glava u ulici Stara cesta. Stan je površine 140,93 m2 po ZK izvatku a stvarnih 152,48 + bašta 20 m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOBILJAČA, 79.000 KM, 140,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću i dvorište na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Kobiljača, opština Ilidža, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi odmah pored glavne ceste u blizini Pravnog fakulteta (Travnički Univerzitet), od Kiseljaka je udaljena 15 minuta, dok....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.400.000 KM, 140,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u naselju Luke, gradjena je poslije rata 2001- 2002 godine. Komplet je zavrsena. U dvoristu se nalazi pomocna zgrada povrsine 24 m2 i izgleda kao vikendica. (ima WC i trofaznu struju). U prizemlju se iz kuhinje trpezarije izlazi na terasu velicine 20 m2 na kojoj se....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 71.000 KM, 142,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa 2 stana,radjena po EUnormama,zidovi debljine 38 cm, fasadirana fasadnom opekom,Prizemlje dnevni boravak.spavaca.kupatilo sa wckuhinja sa trpezarijom,veliki kamin na drvo. Etaza 2 spavace sobe,dnevna, kuhinja,wc sa tusom.dvoriste za 4 auta. NAMJESTAJ UZ DOGOVOR MOZE OSTATI:....

 
 
 
  Kuća, PALE, Na upit, 140,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel:066/605-129 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Kuca se nalazi u strogom centru Pala veoma blizu fakulteta. Kompletno je zavrsena, nedavno sredjena, bez ulaganja i odmah useljiva. Na kuci je uradjen novi krov (lim) a u kuci je razvedeno etazno grijanje (narodno) sa kombinovanim....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 95.000 KM, 144,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili zamjena za trosoban stan kuće 144m2, objekta 36m2, dvorište 504m2, nije plavljeno 2014. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, LOPARE, 120.000 KM, 144,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru Lopara sa velikim dvorištem i dva ulaza Vlasnički list uredan,1/1. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 144,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje novoizgrađenu kuću sa dvorištem u naselju Miševići, Općina Hadžići - kanton sarajevski. Na parceli koja ima površinu od 1132 m2 , izgrađena je kuća gabaritnih dimenzija 6.0x7.0 a koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 144,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na sprat, dva odvojena stana, pomoćna zgrada 36m2, šupa, grijanje centralno-etažno, kanalizacija standardna, garaža u sklopu kuće, od centra grada 4km, lijepo dvorište, nije plavljeno 2014.g itd. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRIVOGLAVCI, 199.000 KM, 145,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Krivoglavci, opština Vogošća. Predmetna nekretnina se nalazi u mirnom dijelu naselja sa odličnom pozicijom i orijentacijom koja je čini osunčanom tokom cijelog dana. Od centra Vogošće je udaljena samo 2,8 km, te 13 km od centra Sarajeva.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 145,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u naselju Homolj - Lepenica, opština Kiseljak. Kuća, kao i tri pomoćna objekta su u potpunosti legalizovani. U osnovi kuća raspolaže površinom od 76 m2 , dok je ukupna korisna stambena površina preko 145,00 m2.....

 
 
 
  Kuća, PALE, 750.000 KM, 147,00 m2 cca 5100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja objekat Garden Chalets koji se nalazi na Jahorini u centru Nordijskih skijaških disciplina Dvorišta. Iz objekta izdvajamo jednu od tri vrhunske kuće, a to je KUĆA A, koja je podijeljena na tri etaže i njena....

 
 
 
  Kuća, GRABOVICA, Na upit, 144,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima dva sprata, sa posebnim ulazima. Prizemlje i sprat posjeduju tri sobe, banja sa wc-om i špajz (ostava), 73 metra kvadratna. Prilaz kući odmah sa asfaltne ulice koja je osvetljena gradskom rasvijetom. Dvorište ima ravne zemljane površine 1400 kvadratnih metara, sve dozvole....

 
 
 
  Kuća, LOPARE, Na upit, 144,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u centru Lopara koja se sastoji od prizemlja i sprata sa dvoristem.Kuca posjeduje dva ulaza u dvoriste i mjesto za parkiranje auta.Krov kuce je nedavno rekonstruisan. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju MahmutovacKuća je izgrađena na placu od 386 m2. Kuća je dupleks i prodaje se jedan dio kuće. Čini ga prizemlje i sprat ukupne površine cca 150 m2. Kuća ima dvorište površine 300m2. Kuću je potrebno renovirati. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 350.000 KM, 150,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 150 m2, na placu površine 1524 m2, izgrađena u modernom stilu. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa zimskom baštom, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, vešeraja, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Kuca u mirnom naselju u Dvorovima, 1,5km od glavnog puta, savrsena porodicna kuca za zivot ili vikendica za odmor. Velika okucnica, dvoriste travnato iza kuce s vocnjakom, kamin spoljasnji, rostilj i mala oaza mira na 20m od kuce na ulazu u sumu. S zadnje strane kuca je okruzena sumom....

 
 
 
  Farma, GORNJI DETLAK, 95.000 KM, 150,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju poljovripredno imanje u Gornjem Detlaku, opština Derventa. Imanje se sastoji od kuće spratnice sa pomoćnim objektima i okućnicom, priključene na struju, vodu i sa dobrim pristupnim putem. Svi objekti, dvorište i voćnjak su kvalitetno ograđeni. Obradivo zemljište, voćnjak,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Janji pored Bijeljine. Sastoji se od 2 sprata ukupno 150m². Kuca posjeduje dvoriste, garazu, bastu i spoljni wc. Prizemlje: 2 sobe, kupatilo i hodnik. I sprat: 3 sobe, kupatilo i 2 balkona. Grijanje na cvrsto gorivo i/ili struju. Namjestena i adaptirana! Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 95.000 KM, 150,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA PRODAJU: Vikend-kuća u Glamočanima, Laktaši OBNT prodaje vikend-kuću u Glamočanima. Kuća se nalazi na lijepoj lokaciji s otvorenim pogledom na ribanjake i dio naselja, primarne oprjenatice prema jugu. Udaljenost kuće od glavnog magistralnog puta je oko 2 km. Površina kuće je 150....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 149.722 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u naselju MahmutovacKuća je izgrađena na placu od 386 m2. Kuća je dupleks i prodaje se jedan dio kuće. Čini ga prizemlje i sprat ukupne površine cca 150 m2. Kuća ima dvorište površine 300m2. Kuću je potrebno renovirati. .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TUZLA, 210.000 KM, 150,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća stambene površine 150 m2 na lijepoj i mirnoj lokaciji u mjestu Gornja Tuzla. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja, a izgrađena na zemljišnoj parceli površine 529 m2. Na prizemlju se nalazi jedna velika prostorija sa kuhinjom i kupatilom. Na prvom spratu se....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 203.500 KM, 150,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa lijepo uređenim dvorištem na mirnoj lokaciji u mjestu Pasci nedaleko od Tuzle. Kuca je površine 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1.150 m2. Pored kuće se nalazi garaža, plastenik i pomoćni objekti. Uredno održavano dvorište, lijep pogled, kao i obilje zelenila....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 240.000 KM, 150,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Bijeljini – blizina bolnice Površina kuće: 150 m² Plac: 614 m² Kuća se sastoji od dva sprata + dva podruma. U dvorištu se nalazi pomoćna kućica za ostavu, pečenjara i garaža. Cijena: 120.000 € Kontakt: 065/259-797 Nekretnine Đokić .

 
 
 
  Kuća, DONJI HADŽIĆI, 100.000 KM, 150,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2020.,

www.nekretnine.ba

Prekrasna kuća na području Sarajeva | 150m² | 6 Soba!! Prekrasna dvospratna žuta kuća prodaje se na samo 14 km od Sarajeva. Kuća sadrži 150m², dvije etaže s po jednim balkonom, dvije kupaonice, dvije kuhinje i malo dvorište (ulaza u garažu sa automobilom). Kuća također uključuje podrum....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

rodaje se divna porodična kuća u naselju Mejdan u ulici Srđe Zlopogleđe. Strukturu čine prizemlje, potkovlje i pomoćna manja kuća (garsonjera). Na prizemlju je smješten trosoban stan od 70 m2, a čine ga hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak i dvije spavaće sobe. U potkrovlju se....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 150,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću na Vracama iznad policijske akademije, ulica Novopazarska, općina Novo Sarajevo. Ukupna površina zemljišta na kojem je izgrađen stambeni objekat iznosi 400 m2 + pristupni put površine 72 m2. Na početku puta se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 390.000 KM, 150,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu Prizemlje, sprat potkrovlje, na placu od 410 kvadrata, plus uz kucu 1200 hvadrata denacionalizovanog izgradivog zemljista. Lokacija Obilicevo ( Mejdan), ulica Milesevska 18. Uz kucu uplanjene 2 garaze. Na 1200 kvadrata koji se nalaze iza kuce i povezani su sa dvoristem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 419.000 KM, 150,00 m2 cca 2790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivnu vilu sa bazenom u naselju Miševići, Općina Hadžići - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom. Na parceli koja ima površinu od 454 m2 sagrađen je....

 
 
 
  Kuća, BINJEŽEVO, 130.000 KM, 150,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju odmah do magistralnog puta M17, uz pratece objekte i garazu, blizina autobuskih stanica, trgovine, ambulante i skole. Parking i veliko dvoriste Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 668.800 KM, 152,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se luksuzan i moderan stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade. Stan se prostire na 152 kvadratna metra (pomenuta površina se ne odnosi na terase), a sastoji se od dnevnog boravka kuhinje i trpezarije spojene u jednu cjelinu, četiri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća u naselju Glamočani. Opština Laktaši. Ima dva ulaza ( odvojena stana) dvorište ,garaža,drvarnica,mogućnost gradnje još jedne kuće, mirno naselje, dobar komšiluk , građevinska dozvola.Kontakt telefon +38766394580 Nekretnina posjeduje Parking .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 138,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća sa dvije odvojene stambene jedinice i uređenom okućnicom na parceli od cca 1000m2 u Omladinskoj ulici u Lukavcu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Na prizemlju je veliki hodnik iz kojeg se pristupa ostalim prostorijama: dnevni boravak, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 317.000 KM, 156,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Džidžikovac, Na upit, 155,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo prelijep, trosoban stan površine 155m2 i garažno mjesto uz stan, u ulici Rizaha Štetića, u lijepom sarajevskom naselju Džidžikovac. Stan je potpuno renoviran tokom 2010 godine prema rješenju sarajevskog arhitekte Amira Vuka, dok je izradu ručno rađenog ugradbenog namještaja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 300.000 KM, 159,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u 159 m2 sa dvorištem od 264 m2, u ulici Muhameda Ridžanovića, naselje Pofalići, Općina Novo Sarajevo. Nekretnina se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. PRIZEMLJE: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 360)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>