• GoHome Professional
dvorište što veće - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • dvorište što veće - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište što veće

  • Za upit "dvorište što veće" pronađeno 720 nekretnina - prosječna cijena 2.083 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, GORNJA BIOČA, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo kuću/vikendicu dimenzija 10x10m, spratnosti S+P+Pt, uknjižene površine 100m2, a stvarne cca. 160m2 sa dvorištem površine 2055m2. Vikendica je tokm 90tih godina izgrađena u naselju Gornja Bioča, a nalazi se u neposrednoj blizini Tarčin Forest resorta, okružena lijepim zelenim....

 
 
 
  Kuća, MRAMOR, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na Magistralnoj cesti Tuzla Orašje u blizini trgovine ,benzinska,autokuca,autoservisi,restoran ambulanta,rudnik,skola,ulicna rasvjeta.Kuca je katnica s uređenim dvoristem posjeduje i bunar uređeno dvoriste ograđeno..stanovnisto mijesano.. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Kostelima, s vlastitim izlazom na rijeku Unu. Kuća se sastoji iz dva sprata i potkrovlja, u fazi je renoviranja. Prvi i drugi sprat su zavrseni, potkrovlje nije. Uz kucu se nalazi jos jedan objekat(štala), koja se može pretvoriti u još jednu manju kuću, ljetnju kuhinju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Vrijeme je da sebi ispunite želju i kupite dugo željenu vikend kuću u neposrednoj blizini Sarajeva. U Pazariću, u naselju Resnik, prodajemo renoviranu četverosobnu kuću na dva sprata. Riječ je o kući s novom fasadom na skoro dulum ravne i ograđene zemlje. Kuća u prizemlju ima zatvorenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca od 140 m2 sa dvoristem od 60 m2,u neposrednoj blizini Starog mosta,oko 300 m udaljenost,atraktivna lokacija stare jezgre grada Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 300.000 KM, 159,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u 159 m2 sa dvorištem od 264 m2, u ulici Muhameda Ridžanovića, naselje Pofalići, Općina Novo Sarajevo. Nekretnina se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. PRIZEMLJE: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 157,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2021.,

www.agencyplus.ba

Prodaje se kvalitetna kuća sa dvorištem spratnosti P+1S+VP, u naselju Potoci, Mostar UKUPNA POVRŠINA KUĆE bez potkrovlja : 157m2 DIMENZIJE KUĆE: cca. 10X10m ZEMLJIŠNI PLAC: 499m2 ORIJENTACIJA: ISTOK-ZAPAD VLASNIŠTVO:1/1 Nekretnina je 2000.god. kompletno adaptirana, redovno se održava....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 157,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.05.2022.,

www.indomio.ba

Broj ponude:149/PK Agent:Agency Plus mob 061/700-111 036/556-401 nekretnine@agencyplus.ba www.agencyplus.ba Prodaje se kvalitetna kuća sa dvorištem spratnosti P+1S+VP, u naselju Potoci, Mostar UKUPNA POVRŠINA KUĆE bez potkrovlja : 157m2 DIMENZIJE KUĆE: cca. 10X10m ZEMLJIŠNI PLAC:....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 317.000 KM, 156,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Džidžikovac, Na upit, 155,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo prelijep, trosoban stan površine 155m2 i garažno mjesto uz stan, u ulici Rizaha Štetića, u lijepom sarajevskom naselju Džidžikovac. Stan je potpuno renoviran tokom 2010 godine prema rješenju sarajevskog arhitekte Amira Vuka, dok je izradu ručno rađenog ugradbenog namještaja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 668.800 KM, 152,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se luksuzan i moderan stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade. Stan se prostire na 152 kvadratna metra (pomenuta površina se ne odnosi na terase), a sastoji se od dnevnog boravka kuhinje i trpezarije spojene u jednu cjelinu, četiri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Kuca u mirnom naselju u Dvorovima, 1,5km od glavnog puta, savrsena porodicna kuca za zivot ili vikendica za odmor. Velika okucnica, dvoriste travnato iza kuce s vocnjakom, kamin spoljasnji, rostilj i mala oaza mira na 20m od kuce na ulazu u sumu. S zadnje strane kuca je okruzena sumom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.044 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u naselju MahmutovacKuća je izgrađena na placu od 386 m2. Kuća je dupleks i prodaje se jedan dio kuće. Čini ga prizemlje i sprat ukupne površine cca 150 m2. Kuća ima dvorište površine 300m2. Kuću je potrebno renovirati. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 350.000 KM, 150,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 150 m2, na placu površine 1524 m2, izgrađena u modernom stilu. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa zimskom baštom, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, vešeraja, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 95.000 KM, 150,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA PRODAJU: Vikend-kuća u Glamočanima, Laktaši OBNT prodaje vikend-kuću u Glamočanima. Kuća se nalazi na lijepoj lokaciji s otvorenim pogledom na ribanjake i dio naselja, primarne oprjenatice prema jugu. Udaljenost kuće od glavnog magistralnog puta je oko 2 km. Površina kuće je 150....

 
 
 
  Farma, GORNJI DETLAK, 95.000 KM, 150,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju poljovripredno imanje u Gornjem Detlaku, opština Derventa. Imanje se sastoji od kuće spratnice sa pomoćnim objektima i okućnicom, priključene na struju, vodu i sa dobrim pristupnim putem. Svi objekti, dvorište i voćnjak su kvalitetno ograđeni. Obradivo zemljište, voćnjak,....

 
 
 
  Kuća, BINJEŽEVO, 130.000 KM, 150,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju odmah do magistralnog puta M17, uz pratece objekte i garazu, blizina autobuskih stanica, trgovine, ambulante i skole. Parking i veliko dvoriste Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Janji pored Bijeljine. Sastoji se od 2 sprata ukupno 150m². Kuca posjeduje dvoriste, garazu, bastu i spoljni wc. Prizemlje: 2 sobe, kupatilo i hodnik. I sprat: 3 sobe, kupatilo i 2 balkona. Grijanje na cvrsto gorivo i/ili struju. Namjestena i adaptirana! Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 150,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću na Vracama iznad policijske akademije, ulica Novopazarska, općina Novo Sarajevo. Ukupna površina zemljišta na kojem je izgrađen stambeni objekat iznosi 400 m2 + pristupni put površine 72 m2. Na početku puta se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DONJI HADŽIĆI, 100.000 KM, 150,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2020.,

www.nekretnine.ba

Prekrasna kuća na području Sarajeva | 150m² | 6 Soba!! Prekrasna dvospratna žuta kuća prodaje se na samo 14 km od Sarajeva. Kuća sadrži 150m², dvije etaže s po jednim balkonom, dvije kupaonice, dvije kuhinje i malo dvorište (ulaza u garažu sa automobilom). Kuća također uključuje podrum....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TUZLA, 210.000 KM, 150,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća stambene površine 150 m2 na lijepoj i mirnoj lokaciji u mjestu Gornja Tuzla. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja, a izgrađena na zemljišnoj parceli površine 529 m2. Na prizemlju se nalazi jedna velika prostorija sa kuhinjom i kupatilom. Na prvom spratu se....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju MahmutovacKuća je izgrađena na placu od 386 m2. Kuća je dupleks i prodaje se jedan dio kuće. Čini ga prizemlje i sprat ukupne površine cca 150 m2. Kuća ima dvorište površine 300m2. Kuću je potrebno renovirati. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 225.000 KM, 150,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.04.2026.,

www.indomio.ba

Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 02-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dograđenim dijelom i okućnicom....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 203.500 KM, 150,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa lijepo uređenim dvorištem na mirnoj lokaciji u mjestu Pasci nedaleko od Tuzle. Kuca je površine 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1.150 m2. Pored kuće se nalazi garaža, plastenik i pomoćni objekti. Uredno održavano dvorište, lijep pogled, kao i obilje zelenila....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 240.000 KM, 150,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Bijeljini – blizina bolnice Površina kuće: 150 m² Plac: 614 m² Kuća se sastoji od dva sprata + dva podruma. U dvorištu se nalazi pomoćna kućica za ostavu, pečenjara i garaža. Cijena: 120.000 € Kontakt: 065/259-797 Nekretnine Đokić .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 390.000 KM, 150,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu Prizemlje, sprat potkrovlje, na placu od 410 kvadrata, plus uz kucu 1200 hvadrata denacionalizovanog izgradivog zemljista. Lokacija Obilicevo ( Mejdan), ulica Milesevska 18. Uz kucu uplanjene 2 garaze. Na 1200 kvadrata koji se nalaze iza kuce i povezani su sa dvoristem,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

rodaje se divna porodična kuća u naselju Mejdan u ulici Srđe Zlopogleđe. Strukturu čine prizemlje, potkovlje i pomoćna manja kuća (garsonjera). Na prizemlju je smješten trosoban stan od 70 m2, a čine ga hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak i dvije spavaće sobe. U potkrovlju se....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 419.000 KM, 150,00 m2 cca 2790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivnu vilu sa bazenom u naselju Miševići, Općina Hadžići - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom. Na parceli koja ima površinu od 454 m2 sagrađen je....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća u naselju Glamočani. Opština Laktaši. Ima dva ulaza ( odvojena stana) dvorište ,garaža,drvarnica,mogućnost gradnje još jedne kuće, mirno naselje, dobar komšiluk , građevinska dozvola.Kontakt telefon +38766394580 Nekretnina posjeduje Parking .

 
 
 
  Kuća, PALE, 750.000 KM, 147,00 m2 cca 5100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja objekat Garden Chalets koji se nalazi na Jahorini u centru Nordijskih skijaških disciplina Dvorišta. Iz objekta izdvajamo jednu od tri vrhunske kuće, a to je KUĆA A, koja je podijeljena na tri etaže i njena....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 212.000 KM, 145,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.08.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju odlična kuća u Bijeljini.Nalazi se na placu od 600m2 koji je lijepo uređen.Kuća je 145m2 a sastoji se od prizemlja i sprata.Prizemlje: hodnik, kupatilo,ostava,velika dnevna soba sa kuhinjom, trepezarijom i terasom.Sprat: hodnik, kupatilo,ostava, dnevna soba sa terasom,kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRIVOGLAVCI, 199.000 KM, 145,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Krivoglavci, opština Vogošća. Predmetna nekretnina se nalazi u mirnom dijelu naselja sa odličnom pozicijom i orijentacijom koja je čini osunčanom tokom cijelog dana. Od centra Vogošće je udaljena samo 2,8 km, te 13 km od centra Sarajeva.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 145,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u naselju Homolj - Lepenica, opština Kiseljak. Kuća, kao i tri pomoćna objekta su u potpunosti legalizovani. U osnovi kuća raspolaže površinom od 76 m2 , dok je ukupna korisna stambena površina preko 145,00 m2.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 633.600 KM, 144,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se luksuzan i moderan stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade. Stan se prostire na 144 kvadratna metra (pomenuta površina se ne odnosi na terase), a sastoji se od dnevnog boravka kuhinje i trpezarije spojene u jednu cjelinu, četiri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 95.000 KM, 144,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili zamjena za trosoban stan kuće 144m2, objekta 36m2, dvorište 504m2, nije plavljeno 2014. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 144,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje novoizgrađenu kuću sa dvorištem u naselju Miševići, Općina Hadžići - kanton sarajevski. Na parceli koja ima površinu od 1132 m2 , izgrađena je kuća gabaritnih dimenzija 6.0x7.0 a koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, LOPARE, 120.000 KM, 144,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru Lopara sa velikim dvorištem i dva ulaza Vlasnički list uredan,1/1. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 144,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na sprat, dva odvojena stana, pomoćna zgrada 36m2, šupa, grijanje centralno-etažno, kanalizacija standardna, garaža u sklopu kuće, od centra grada 4km, lijepo dvorište, nije plavljeno 2014.g itd. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, LOPARE, Na upit, 144,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u centru Lopara koja se sastoji od prizemlja i sprata sa dvoristem.Kuca posjeduje dva ulaza u dvoriste i mjesto za parkiranje auta.Krov kuce je nedavno rekonstruisan. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska....

 
 
 
  Kuća, GRABOVICA, Na upit, 144,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima dva sprata, sa posebnim ulazima. Prizemlje i sprat posjeduju tri sobe, banja sa wc-om i špajz (ostava), 73 metra kvadratna. Prilaz kući odmah sa asfaltne ulice koja je osvetljena gradskom rasvijetom. Dvorište ima ravne zemljane površine 1400 kvadratnih metara, sve dozvole....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 720)