• GoHome Professional
dvorište što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvorište što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište što manje

  • Za upit "dvorište što manje" pronađeno 716 nekretnina - prosječna cijena 2.075 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogodan
    • adaptiran
    • grijanje na plin
    • 1.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KRUŠEVO, 188.000 KM, 20,00 m2 cca 9400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2018.,

www.sivricnekretnine.com

poslovni objekt i ekonomsko dvorište 3840m2, natkrivena utovarno istovarna rampa za kamione,papiri i vlasništvo 1/1,uz glavni magistralni put,prilaz i za teretna auta... Sretnice.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 55.000 KM, 25,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Detaljan opis: Stan se nalazi u naselju Mejtaš, ulica Envera Čolakovića u suterenu stambene zgrade sa vlastitim dvorištem i baštom iza. U neposrednoj blizini stana nalaze se 3 supermarketa, 3 osnovne škole, 3 srednje škole, pekara itd. Udaljenost od Titove ulice je svega 5 minuta....

 
 
 
  STAMBENI OBJEKT, BRČKO, Na upit, 26,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2022.,

www.indomio.ba

Predstavaljamo vam početak izgradnje novog stambeno-poslovnog objekta u Novom Sadu. Objekat će, kao poslednji u nizu, imati izvanredan pogled na Dunav, Ribarsko ostrvo i Šodroš, a nadomak glavnih dešavanja i Limana IV. Ovom zgradom pridružujemo se trendu zelenih krovova, energetski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvorište što manje'
60.000 KM
180.000 KM
Na upit
  Kuća, BRČKO, 60.000 KM, 27,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

SEOSKO IMANJE POVRŠINE 7350m2 u ULICAMA! Imanje se sastoji od kuće površine 27m2 u osnovi ( stvarna kvadratura iznosi cca 60m2), pomoćna zgrada površine 17m2, dvorište površine 500m2, šuma površine 3350m2, njiva površine 2200m2, njiva površine 1300m2 što ukupno zemljišta iznosi 7350m2.....

 
 
 
  Zemljište, LOHOVO, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Plac u Lohovu kod Bihaca celokupne povrsine od 6500 m2. Plac se sastoji od : 411. Jadovik-Vocnjak povrsine 2104 m2 . 412. Kuca povrsine 35 m2 i dvoriste 416 m2 . 413.Vocnjak-Katarina 636m2 . Ripac-Lohovo broj 521 oranica "klanac" povrsina od 3520 m2. Za sve informacije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 72.500 KM, 40,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu vikendicu sa dvorištem u naselju Bogatići - Opština Trnovo, Republika Srpska. Naselje Bogatići je udaljeno svega 15 km od Međunarodnog aerodroma u Sarajevu, te 8 km od centra Trnova. Imanje se nalazi na vrlo kratkoj udaljenosti....

 
 
 
  Kuća, PODGORA, 155.000 KM, 42,00 m2 cca 3690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.06.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo izuzetno lijepu nekretninu, manju kuću koja se koristi kao vikend objekat i ima korisnu površinu 42m2, a koja je izgrađena na parceli površine 1090m2. Uz ovu nekrentinu predmet prodaje je i susjedna parcela koja se prostire do lokalnog potoka i ima ukupnu površinu od 1275m2.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 55.000 KM, 42,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Jednosoban stan površine 42 m2 u prizemlju koji u naravi predstavlja kuću sa dvorištem na korištenje. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Prodaje se kompletno namještena. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, PODGORA, 158.500 KM, 42,00 m2 cca 3770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bjelave, 64.000 KM, 44,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno stan u centru u ulici Zaima Sarca 2 na Bjelavama kod Francuske ambassade . Stan je od 44 m² ,ima dvije spavace sobe,dnevni boravak I kuhinjom ,hodnik,te kupatilo I wc. Stan posjeduje takodje oko 200 m² zemljista tj dvoriste. Potrebno je stan cijeli renovirati ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 65.000 KM, 44,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno stan u ulici Zaima Sarca 2,Centar.Preko puta ambasade . Stan se sastoji od dvije spavace sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,kipatilo I wc te hodnik. Stan je od 44 m² I ima veliko dvoriste +/- 160m2 sa obe strane stana.Do Katerdrale 3-5 minute hodom.Stan treba potpuno....

 
 
 
  Kuća, LUKOMIR, Na upit, 44,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo objekat, uknjižen kao Pomoćna zgrada površine 44m2, sa dvorištem uknjiženim kao Pašnjak površine 65m2, koji se nalazi u središtu turističkog naselja odnosno planinskog sela Lukomir. Objekat je odlično pozicioniran, pristupačan automobilom, a izgrađen tačno nasuprot česme....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, Na upit, 44,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

STANOVI:strukture od garsonjera do četvorosobnih (31-95 m2) Garaže, Poslovni prostori. 700 m od centra, Prvi red zgrada do rijeke, U krugu od 400 mškola, obdanište, pošta, banka, bazen. Uredjeno šetalište pored rijeke u zelenoj oazi. Ogradjeno i uređeno zajedničko dvorište, vrtovi,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 70.000 KM, 45,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Seosko imanje, povoljno i za vikendicu na kome se nalazi prizemna kuća površine 45m2 sa pomoćnom zgradom površine 47m2, magaza, čardak i sušara. Dvoriste je ogradjeno i posjeduje sopstevni bunar sa hidroforom. Pored I iza kuće se nalazi zemljište površine 12.600m2. Pogodno sa porodice....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 71.800 KM, 45,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Seosko imanje, povoljno i za vikendicu na kome se nalazi prizemna kuća površine 45m2 sa pomoćnom zgradom površine 47m2, magaza, čardak i sušara. Dvoriste je ogradjeno i posjeduje sopstevni bunar sa hidroforom. .

 
 
 
  Kuća, FOČA, 68.000 KM, 45,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom, površina zemlje iznosi 1726m2 dok stambena površina kuće iznosi 45m2. Kuća se nalazi u Foči, 5 minuta od centra Foče. Prilaz kući je asfaltiran. Kuća je sagrađena prije rata, ali je potpuno renovirana nakon završetka rata. Kuća se sastoji od velikog dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BILEĆA, 35.000 KM, 45,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru grada, blizu škole, vrtića, trgovina…Ispred stana je veliko dvorište.Idealno za porodicu ili najam.Za pregled i više informacija kontaktirajte na 066/713/553 ili 066/761/066 Nekretnina posjeduje Voda Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 40.000 KM, 46,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prizemna kuća površine cca 46m2 u osnovi, pomoćna zgrada na sprat površine 24m2 u osnovi, garaža površine 24m2, šupa sa sušnicom površine 24m2 na placu ukupne površine 994m2. U kući se nalaze dvije sobe, kupatilo, predsoblje i trijem. Iza kuće se nalazi pomoćna zgrada koja u prizemlju....

 
 
 
  Zemljište, BRČKO, Na upit, 46,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Vikendica na sprat površine 46m2, koja se sastoji od DB sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila u prizemlju, i vanjsko stubište vodi na sprat u kojem se nalazi prostrana spavaća soba. Pomoćna zgrada je ostava sa garažom. U dvorištu se nalazi i vanjski toalet i pušnica, kao i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, Na upit, 46,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem PRELEP NOV STAN 2-soban na I spratu, 45,41 m2 u najmirnijoj ulici u strogom Centru Brckog. Velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom sa izlazom na vecu terasu i spavaca soba sa izlazom na manju terasu. Orijentacija Zapad, pogled na ulicu. Cist,prozracan i zdrav stan.Odlicna....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 125.000 KM, 47,00 m2 cca 2660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 47 m2, sa pomoćnom zgradom površine 11 m2, i okućnicom površine 2234 m2. Kuća se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom sa novim ALU roletnama, stiropor izolacijom,....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 120.000 KM, 47,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju vikendica sa 6 duluma zemlje i predivnim pogledom na grad Visoko! Prodajem vikendicu smještenu na vise od 6 duluma prostrane zemlje s nevjerojatnim pogledom na grad Visoko i na Piramidu sunca. Osnovne karakteristike: Površina zemljišta: 6300 m2 (vocnjak + suma + dvorište)....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 210.000 KM, 48,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kompletno namještena kuća u Grbavici – PR+Pot – 48m² u osnovi – Plac 547m² Lokacija: Grbavica – mirno i porodično naselje, idealno za ugodan život ✨ Opis nekretnine: Na prodaju je moderno uređena i kompletno namještena kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 48m²....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 175.000 KM, 50,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2021.,

www.gold.ba

Prodaje se porodična kuća površine 150 m2 sagrađena na parceli od 734 m2 u naselju Bare 12. Smještena je u veoma mirnom i sunčanom dijelu naselja, izolovanom od gradske buke, a ipak na svega 5 minuta pješačkog hoda od strogog centra grada. Prizemlje ove kuće sadrži hodnik, dnevni....

 
 
 
  Kuća, ROGATICA, 35.000 KM, 50,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac sa kucom se nalazi na izuzetno dobroj lokaciji. Izlazi direktno na glavnu ulucu u gradu koja je ujedno i deo magistralnog puta M19.3. Dodatna pogodnost je jer plac izlazi na tri ulice koje su pored glavne na koju plac izlazi sa prednje, zatim sa bocne strane placa i sa zadnje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOBILJA GLAVA, 123.000 KM, 50,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u naselju Kobilja Glava - Opština Vogošća, kanton sarajevski. Naselje Kobilja Glava je udaljeno svega 5,5 km od centra Sarajeva odnosno 10 minuta lagane vožnje. Na parceli koja ima površinu od 1.134 m2 je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2024.,

www.gold.ba

na prodaju je porodična kuća sa garažom i predivnim pogledom na rijeku Sanu u strogom centru Sanskog Mosta, na adresi Aganovića sokak br. 40. Na parceli ukupne površine 423m2 izgrađena je porodična kuća na sprat sa garažom. Kuća ukupne stambene površine cca. 150m2 sastoji se u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.12.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo kuću (Pr+Pt) uknjižene površine 25m2 (samo osnova), a ukupne korisne površine cca. 50m2, sa pripadajućim dvorištem površine 185m2. Kuća je izgrađena četrdesetih godina u naselju Alipašin most II, u neposrednoj blizini Srednje elektrotehničke škole Sarajevo. U osnovi je dimenzija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Velešići, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo lijep i namješten dvosoban stan površine 50m2, koji se nalazi u lijepom i mirnom naselju Velešići. Predmetna nekretnina se nalazi na prizemlju privatnog stambenog objekta, u ulici Isaka Samokovlije. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa kuhnjom i trpezarijom, jedne....

 
 
 
  Poslovni prostor, OLOVSKE LUKE, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepo imanje u površini od 77.271 m2 u mjestu Paklenik. Smješteno je uz magistralni put M-17 Sarajevo – Tuzla u podnožju planinskog prelaza „Karaula“ a na teritoriji općine Olovo, Zeničko-dobojski kanton. Imanje je udaljeno svega 11....

 
 
 
  Kuća, PALE, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica Pale,Kalovita brda,asfalt,struja,voda,u dvoristu pomocni objekat.Prvi sprat useljiv,drugi i potkrovlje nedovrseno.Potrebna adaptacija.Ulicna rasvjeta uz samu kucu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 52m2, komplatno namjesten u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe: jedna spavaca i jedna djecija soba, kuhinja, kupatila, hodnika i predulaza. Stan je opremljen PVC stolarijom, roletnama, centralnim etaznim grijanjem, klima uredjajem i kompletnim....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Sastoji se od dnevnog boravka trpezarijom, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, jednu sobu, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 98.000 KM, 53,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Seosko imanje koje u svom sastavu sadrži : kuća površine 53 m2, garaža površine 20 m2, pomoćni objekat površine 15 m2, dvorište površine 500 m2 sa ukupnom okućnicom od 5.773 m2 zemljišta. Kuća je građena 2002 godine a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Klepcima kod Čapljine, površine 53m2, posjeduje dnevni boravaka sa kuhinjom, sobu kupatilo i hodnik.Vanjski zidovi su zidani kamenom, što kuću čini dodatno vrednijom. Posjeduje 640m2 okućnice koju čine baštu i dvorište. Lokacija je takva da će stanari moći da uživaju....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 190.000 KM na 150.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 54,00 m2 cca 2780 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 190.000 KM
25.02.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 54m2 u osnovi, pomoćna zgrada 13m2, dvorište površine 311m2, što ukupno okućnice iznosi 378m2. U prizemlju kuce se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, jedna spavaća soba I kupatilo. Za visoko potkrovlje su urađene vanjske stepenice, na kome se nalaze....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 170.000 KM, 54,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 54 m2 koji se nalazi u prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz u dvorište koje je zagrađeno, spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 54,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 54m2 u osnovi, dvorište površine 63m2, ukupno placa 117m2 u gradskom naselju. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. U prizemlju se nalazi i ostava koja ima poseban ulaz i može....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 153.900 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 153.900 KM, 54,00 m2 cca 2850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 195.000 KM
25.02.2026 - 153.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 54m2 u osnovi, pomoćna zgrada 13m2, dvorište površine 311m2, što ukupno okućnice iznosi 378m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 54,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2022.,

www.indomio.ba

CENTAR GRADA! Devastirana kuća spartnosti Pr+1S uknjižene površine 54m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 270m2. U dvorištu se nalazi i manja stambena zgrada površine 52m2 u osnovi. Za potrebu stanovanja kuću je potrebno renovirati, ali je izuzetno atraktivna zbog lokacije i za gradnju....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 54,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2025.,

www.realitica.com

Nezavršena kuća spartnosti Pr+1S površine 54m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 164m2. U dvorištu se nalazi i manja stambena zgrada površine 52m2 u osnovi. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 716)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>