• GoHome Professional
do 95000 km porasla cijena do 2200 km/m2 40 m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 km porasla cijena do 2200 km/m2 40 m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 km porasla cijena do 2200 km/m2 40 m2 što skuplje

  • Za upit "do 95000 km porasla cijena do 2200 km/m2 40 m2 što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BRČKO, 103.700 KM, 43,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se jednoiposoban stan površine 43 m2 u novoj stambenoj zgradi sa liftom, smješten na drugom spratu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 103.600 KM, 43,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Jednoiposoban stan u novoj gradnji na II spratu, površine 43m2. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 101.000 KM, 43,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2026.,

www.indomio.ba

Jednoiposoban stan u novoj gradnji na II spratu, površine 43m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, jedne spavace sobe , hodnika i kupatila. Stan je opremljen sa PVC stolarijom, inverter klimom i konvektorima. Stan se nalazi u blizini City parka. .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 100.000 KM, 42,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se ruševna kuća sa zemljištem površine 1135 m2 u Bihaću u ulici Bećira Islamovića. Kuća ima građevinsku dozvolu, vodu, struju, kanalizaciju, telefon. Objekat je dimenzija 6×7 m i ima pomoćni objekat koji nema sređenu papirologiju. Iza kuće se nalazi poljoprivredno obradiva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasnica, 99.900 KM, 43,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kompletno renoviran dvosoban stan u centralnom dijelu Hrasnice, ulica Ahmeda Bošnjaka, općina Ilidža. Predmetni stan je smješten u suterenu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila, ukupne uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 42,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Istočnon Sarajevu, ulica Nikole Tesle! Površinu 42.2 m² čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom te izlaz na balkon! Sunčana orijentacija, sprat 5, parking ispred zgrade, tržnica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 98.000 KM, 41,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan 41 m2. Jednosoban. Drugi sprat. Gradsko grijanje Odlicna lokacija Skola 300 m Vrtic 400 m Market Posta Pekara, sve u blizini. Nema ulaganja. Vlasnistvo 1/1 Zgrada gdje se nalazi Kafe Lagnica bivsi Riazor , 3 ulaz. Stara kvalitena gradnja Obezbedjen parking Senjak. Vidovdanska....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 98.000 KM, 41,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2024.,

www.nekretnine.ba

STAN 2 SPRAT GLAVNA GRADSKA ULICA ODLICNA LOKACIJA Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 95.000 KM, 40,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kupres, stozer skijaliste, 9 apartmana 40 m2 po apartmanu,uredni papiri,rasvjeta do kuce, asfalt, 5 parking mjesta,idealno za zimski turizam, HITNO 150 000 E Nekretnina posjeduje Voda Struja Novogradnja Parking .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 95000 km do 2200 km/m2 40 m2 što skuplje (172)
  • do 95000 km porasla cijena do 2200 km/m2 što skuplje (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)