• GoHome Professional
do 95000 km porasla cijena do 2200 km/m2 što skupl - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 km porasla cijena do 2200 km/m2 što skupl - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 km porasla cijena do 2200 km/m2 što skuplje

  • Za upit "do 95000 km porasla cijena do 2200 km/m2 što skuplje" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.844 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 220000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+18%

Promjena cijene sa 87.200 KM na 102.600 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 69,00 m2 cca 1490 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.07.2024 - 87.200 KM
27.02.2026 - 102.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se prizemna kuća površine 69m2, smještena na placu od ukupno 441m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Dodatno, kuća posjeduje garažu i ostavu, pružajući dovoljno prostora za skladištenje i parkiranje vozila. .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 97.200 KM na 102.300 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 102.300 KM, 75,00 m2 cca 1360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 112.500 KM
31.03.2025 - 102.300 KM
10.12.2025 - 97.200 KM
25.03.2026 - 102.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. Prodaje se vikend kuća površine cca 75 m2 (u osnovi 41 m2), spratnosti P+1+Pk na placu od 1083 m2. ; Prijakovci .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 68.100 KM na 74.900 KM dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BOSANSKA DUBICA, 74.900 KM, 33,00 m2 cca 2270 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 68.100 KM
02.03.2026 - 74.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2023.,

www.realitica.com

Kozarska Dubica, Centar, Dobrovoljačka ulica. ; Centar .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 61.500 KM na 67.700 KM dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BOSANSKA DUBICA, 67.700 KM, 30,00 m2 cca 2260 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 61.500 KM
02.03.2026 - 67.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2023.,

www.realitica.com

Kozarska Dubica, Centar, Dobrovoljačka ulica. ; Centar .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)